Ak Parti İl Teşkilatı TÜVASAŞ'ta

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş (TÜVASAŞ) Genel Müdürü Erol İnal, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İl Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İl Milletvekili Ali İhsan Yavuz , AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve İl Başkan Yardımcısı Mutlu Işıksu'yu TÜVASAŞ'ta ağırladı.

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş (TÜVASAŞ) Genel Müdürü Erol İnal, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İl Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İl Milletvekili Ali İhsan Yavuz , AK Partiİl Başkanı Recep Uncuoğlu ve İl Başkan Yardımcısı Mutlu Işıksu'yu TÜVASAŞ'ta ağırladı.

TÜVASAŞ'ın Sakarya için büyük önem taşıdığını belirten AK Parti Milletvekilleri, Türkiye'de demiryolu sektöründe hızlı bir değişim yaşandığını TÜVASAŞ'ın da geleceğe yönelik hedeflerini belirleyerek bu değişimi yakalaması gerektiğini vurguladılar. Milletvekilleri bu süreçte TÜVASAŞ'ın yanında olduklarını ifade ettiler.

TÜVASAŞ'ın Sakarya için bir marka değeri olduğunun altını çizen Erol İnal, fabrikanın yaptığı yatırımlar hakkında milletvekillerine bilgi verdi. İnal, "Sakarya'yı raylı sistemler merkezi haline getirebiliriz. " dedi ve milletvekillerinden destek istedi.

04 Eylül 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.971.194 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?