Amatör kümede 8.hafta programı

Sakarya Süper Amatör ve 1.Amatör Lig'de heyecan son hızıyla devam ediyor. 8.hafta mücadeleleri cumartesi ve pazar günleri oynanacak maçlar ile tamamlanacak.

Abdussamed Basat/SPOR264.COM

Sakarya Süper Amatör ve 1.Amatör Lig'de 8.hafta karşılaşmalarının saha ve saatleri şu şekilde;

SAKARYA SÜPER AMATÖR KÜME

A GRUBU
17.11.2018

HARBİŞSPOR — KARASUYALISPOR (Karaman Suni Çim) Saat 14.00

18.11.2018

AŞAĞIKİRAZCASPOR — KOCAALİSAHİLSPOR (Arifiye Belediye Kompleksi) Saat 13.00
SAKARYATÜVASAŞSPOR — HARMANLIKSPOR (Ekrem Karaberber Tesisleri) Saat 17.00
GEYVESPOR — HENDEKDEREKÖYSPOR (Geyve) Saat 13.00
SAPANCAGENÇLİKSPOR — ALAAĞAÇSPOR (Sapanca Atatürk) Saat 13.00
SÖĞÜTLÜSPOR — ASAKYAZISPOR (Söğütlü) Saat 13.00

B GRUBU

17.11.2018

ARİFİYEKALAYCISPOR — KOCAALİSPOR (Arifiyekalaycı Suni) Saat 14.00
KIŞLAÇAYSPOR — KARASUGÜVENSPOR (Ekrem Karaberber Tesisleri) Saat 18.00
AKOVABARIŞSPOR — ADAPAZARISPOR (Akova Sahası) Saat 13.00
HARUNUSTASPOR — ARİFİYESPOR (Akyazı Suni) Saat 14.00
SAKARYAKIRKPINARSPOR — PAMUKOVA1968SPOR (Kırkpınar) Saat 13.00
FERİZLİSPOR — ERENLERSPOR (Belirlenmedi) Belirlenmedi

SAKARYA 1.AMATÖR KÜME

A GRUBU
17.11.2018

KARAPÜRÇEKSPOR — TAŞBURUNSPOR (Akyazı Suni) Saat 20.00

18.11.2018

ÇAMLICABELDESPOR — AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR (Çamlıca) Saat 14.00
HANLIKÖYSPOR — KÜÇÜCEKBELDESPOR (Hanlıköy) Saat 14.00
HACIKIŞLASPOR — SAKARYACADDESİSPOR (Kazımiye) Saat 14.00
GEYVEBAYATSPOR — 54FUTBOLKULÜBÜ (Geyve) Saat 15.30
ŞEYHVARMAZSPOR — YENİALANDÜZÜSPOR (Mekece) Saat 13.00

B GRUBU

17.11.2018

GARAJLARTAÇSPOR — YEŞİLYURTBELDESPOR (Karaman Suni Çim) Saat 19.00
AKÇAYSPOR — KAYNARCASPOR (Arifiyekalaycı Suni) Saat 20.00
HIZIRTEPEÖZENSPOR — AKYAZIGÜCÜSPOR (Arifiyekalaycı Suni) Saat 18.00

18.11.2018

TARAKLISPOR — ALTINDERESPOR (Taraklı) Saat 14.00
SİNANOĞLUSPOR — RASİMPAŞASPOR (Ferizli Suni) Saat 15.30
LİMANDERESPOR — KAZIMPAŞABİRLİKSPOR (Ferizli Suni) 13.00

C GRUBU

18.11.2018
HENDEKGENÇLİKSPOR — YUVALIDERESPOR (Hendek Suni) Saat 15.30
HENDEKBOĞAZSPOR — TAŞKISIĞISPOR (Hendek Suni) Saat 13.00
HAYRETTİNSPOR — AKARTEPESPOR (Mekece) Saat 15.30
SAPANCAKURTKÖYSPOR — KUZULUKSPOR (Kurtköy) Saat 14.00
AKYAZIAKINSPOR — FERİZLİKARADENİZSPOR (Akyazı Suni) Saat 16.00
ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR — KARAAPTİLERAKINSPOR (Emirler) Saat 14.00

D GRUBU

17.11.2018

KEREMALİSPOR — ÇAYKIŞLASPOR (Kuzuluk Suni) Saat 15.00
AKYAZISPOR — SAKARYATEKSPOR (Akyazı Suni) Saat 16.00
FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR — PAZARKÖYEĞİTİMSPOR (Akyazı Suni) Saat 18.00
HACIMERCANSPOR — KAZIMİYESPOR (Sapanca Atatürk) Saat 14.00
KOCATÖNGELSPOR — KARASUAZİZİYESPOR (Karaman Suni Çim) Saat 16.00
SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR — BAY

16 Kasım 2018 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.848.993 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?