Olgunlar'da 18. akşam sonuçları

Bu yıl 28.'si düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda 18. akşam maçları da oynandı. İşte sonuçlar

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

18nci Akşam Maçları


Başak Traktör: 5-Eski Reji: 7

Hakem: Gökhan Tezgel

Başak Traktör: Şerafettin Özdemir, Murat Tale (K.Kart), Ersan Ulu, Mustafa Aldemir, Hakan Harmanlı, Sefer Dilber, Engin Mercan, Ayhan Beşcan

Antrenör: Hüseyin Tataroğlu

Eski Reji: Tayfun Sezer, Orhan Bulama, Gökhan Kayar, Tolga Güreş, Güray Yılmaz, Murat Bulama, Özkan Cingöz, Recep Gürses, Özkan Özdemir

Antrenör: Nuri Akkaş

Goller: Dk.2-33-34 Murat Tale, Dk.48 Ayhan Beşcan, Dk.50 Mustafa Aldemir (Başak Traktör), Dk.23-47-49 Gökhan Kayar, Dk.31 Recep Gürses, Dk.39 Tolga Güreş, Dk.41 Özkan Cingöz, Dk.44 Orhan Bulama (Eski Reji)

Sarı Kartlar: Dk.32 Gökhan Kayar, Dk.45 Recep Gürses, Dk.50 Murat Bulama, Dk.50+1 Özkan Cingöz (Eski Reji), Dk.36 Murat Tale, Dk.38 Hakan Harmanlı (Başak Traktör)

Kırmızı Kart: Dk.45 (2nci Sarıdan) Murat Tale (Başak Traktör)

---


Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 3-Çiftçi Kardeşler: 7

Hakem: Barış Güngör

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Numan Gülsevin, Asım Dorak, İmdat Kum, Ferdi Tapşın, Erol Tolga, Savaş Kılınç, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş, Bülent Tuğcu

Antrenör: Vahit Amasyalı

Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Süleyman Yavaş, Saffet Kaplan, Nevzat İlter, Fevzi Açıkgöz, Murat Vatansever, Hüseyin Kolaylı, Seyit Tarım, Cahit Gürkaynak, Tuncay Gülay, Blerim Mula, Yener Ersoy

Antrenör: Adnan Durak

Goller: Dk.13 Tuncay Gülay, Dk.24 Fevzi Açıkgöz, Dk.29 Saffet Kaplan, Dk.30 Murat Vatansever, Dk.34 Yener Ersoy, Dk.37 Blerim Mula, Dk.43 Hüseyin Kolaylı (Çiftçi Kardeşler), Dk.42-45 Erol Tolga, Dk.49 İmdat Kum (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

---


Hendek Cadde Market: 2-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 2

Hakem: Abdülkadir Demirağ

Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, Çetin Akpınar, Serkan Karagöz, Fatih Altınay, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Hakan Tezer, Mesut İsen

Antrenör: Erdoğan Çakır

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Hasan Reis, Enis Tort, Haydar Koç, Metin Aydınlı, Doğan Konuklar, Sinan Sarı, Abdullah İleli

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.12 Haydar Koç, Dk.19 Abdullah İleli (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon), Dk.34 Fatih Altınay, Dk.37 Çetin Akpınar (Hendek cadde Market)

Sarı Kartlar: Dk.50 Can Dağlıoğlu, Dk.50+1 Yusuf Uygun (Hendek Cadde Market), Dk.50+2 Metin Aydınlı (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

---


Doğukan Tekstil: 7-Akyazıspor: 3

Hakem: Engin Bıçak

Doğukan Tekstil: Yaşar Yılmaz, Sait Okur, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Adnan Öztürk, Metin Yılmaz, Recai Yan, Ali Abanoz, Vedat Uysal

Antrenör: Yok

Akyazıspor: Habil Demirtaş, Sedat Kardeş, Cevdet Akbaş, Adnan Rençber. Ahmet Kahveci, Yılmaz Yavuz, Ömer Uluköylü, Hasan Akcan, Dursun Kılıç, Nail Kahveci

Antrenör: Bülent Kasım

Goller: Dk.6-8-24-44 Vedat Uysal, Dk.29 Bülent Kasım, Dk.34 Recai Yan, Dk.41 Metin Yılmaz (Doğukan Tekstil), Dk.22 Ömer Uluköylü, Dk.22-45 Nail Kahveci (Akyazıspor)

Sarı Kart: Dk.9 Nail Kahveci (Akyazıspor)

---

Turnuva Programı


02 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyidoğulları Kuruyemiş-Sapanca 1837 (Gençler)

Saat 21.00 Suev&Düzce Hacı Alibey-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Domin Spor Malzemeleri (Gençler)

Saat 23.00Altanlar Mobilya Sapakspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)


03 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gazi Metal Karasuspor-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Akın Koç Un Fabrikası-Milli Eğitim (Gençler)

Saat 22.00 UMPA Gıda-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 23.00 Ada Çit Sistemleri-Kahve Dükkanı (Gençler)


04 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)

Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)


05 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)


06 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)

Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)


7 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)


8 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)


9 Ağustos Salı

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)


10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)


11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)


12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)


13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)


14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler


15 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

---

02 Ağu 2016 - 09:15 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.455.944 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket Olağanüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da kongre yapılsın mı?