Akyazı'ya yeni itfaiye binası yapılacak

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Yusuf Çelebi, İtfaiye Müdahale Müdürü İbrahim Kara ve Akyazı İtfaiye Grup amiri İsmail Soğukçelik’ten Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’yı ziyaret etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Yusuf Çelebi, İtfaiye Müdahale Müdürü İbrahim Kara ve Akyazı İtfaiye Grup amiri İsmail Soğukçelik'ten Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'yı ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay Başkan Yazıcı'nın umreye gidip gelmesini de tebrik eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Yusuf Çelebi ve beraberindeki heyete Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı zemzem ve hurma ikram etti.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi kapsama alanına giren alanların artması ile birlikte Akyazı İtfaiye grubununda daha fazla bölgeye bakacak olması nedeniyle Akyazı İtfaiye grubunun daha büyük bir alana ihtiyaç duyacağı için mevcut itfaiye binasının yeni ve daha büyük bir alanda yapılacak bir bina nakledilmesi amacıyla yer tahsisi konusunda Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ile görüşüldü.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, 'İtfaiye görevlileri vatandaşlarımız için hayati önemi olan kutsal bir meslek yapmaktalar bu mesleklerini icra ederlerken de yeri geldiğinde kendi canlarını tehlikeye atmaktalar. Bu amaçla bizler onların her türlü eksikleri ve noksanlarını karşılamak amacı ile üzerimize düşen ne gerekiyorsa yapacağız. Bununla ilgili gerekli olarak itfaiyemiz için daha büyük ve geniş bir bina inşa edilebilecek yer tahsisi konusunda çalışmalarımızı derhal yapacağız' dedi.

20 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.988.285 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?