Toçoğlu,'Yeni Sakarya'yı inşa ediyoruz'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Arifiye Mitingi'nde meydanı dolduran coşkulu kalabalığa hitap etti.

Haber Resmi
Haber Resmi
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Arifiye Kent Meydanı'nı dolduran coşkulu kalabalığa hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, "Biz Yeni Türkiye'nin kadroları ile Yeni Sakarya'yı inşa ediyoruz" ifadelerini kullanırken; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, "Birlik ve beraberlik tablomuzu AK Parti'nin tüm kesimleri kucaklayan; hizmeti, insanı önemseyen anlayışının çatısı altında sergilemeye devam edeceğiz" dedi. İl Başkanı Uncuoğlu ise, "30 Mart seçimleri, Türkiye'nin geleceğine adını altın harflerle yazdıracak büyük bir zaferin miladı olacak" şeklinde konuştu.
Arifiye Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen mitingte Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun yanı sıra, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar, Arifiye Belediyesi Başkanı İsmail Karakullukçu ve çok sayıda vatandaş da yer aldı.

İşimiz hizmet, gücümüz millet

Arifiye Mitingi'nin açılış konuşmasında söz alan İlçe Başkanı Ethem Çınar, 2009 yerel seçimlerinde olduğu gibi 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinden de büyük bir zaferle ayrılacaklarını belirtti. AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Çınar'ın ardından konuşan Arifiye Belediyesi Başkanı İsmail Karakullukçu ise 5 yıllık dönemde Arifiye'ye önemli hizmetler kazandırdıklarını ifade etti. Karakullukçu, "Biz işimiz hizmet, gücümüz millet dedik. Biz efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik dedik. İnşallah, Arifiye'mizde hükümetimiz ve büyükşehir belediyemizin Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan hizmetleri sizlerin güçlü desteği ile hayata geçecek" şeklinde konuştu.

İlkleri Arifiye'ye getirdik

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından tüm köyleri, ilçeleri ve büyükşehri ile ?Sakarya'da AK Parti'yle Durmak Yok Yola Devam' diyeceklerinin altını çizdi. Yavuz'un ardından konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ise, "Arifiye'yi AK Parti iktidarı ilçe yaptı. Doğalgazı, yüksekokulu, yüksek hızlı treni, ADARAY'ı ve birçok hizmeti hükümetimiz, büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyemiz güç birliğiyle hayata geçirdi. Biz ilkleri şehirlerimize yaşatıyoruz, sizlerin desteği ile ilkleri hayata geçirmeye devam edeceğiz " ifadelerini kullandı.

30 Mart büyük zaferin miladıdır

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, "30 Mart seçimleri, Türkiye'nin geleceğine adını altın harflerle yazdıracak büyük bir zaferin miladı olacak. Milletin adamı Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkan Arifiye, 30 Mart'ta da bu anlayışla sandıkların başında olacak. Arifiye, tüm şehri aydınlık gelecekler yolunda inşa eden, insanımızın yüzünü güldürmek için mücadele veren kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu'na da güçlü bir el verecektir. İnşallah, hizmet üreten hizmet erbaplarına gereken güç ve destek Arifiye'den, Sakarya'dan ve tüm Türkiye'den verilecek. Allah yar ve yardımcımız olsun " dedi.

Yeni Sakarya'yı inşa ediyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Gençlerimizin, yaşlılarımızın, kadınlarımızın ve tüm hemşerilerimizin huzur içerisinde yaşadığı bir şehir olmak için tüm ilçe belediye başkanlarımızla el ele verdik, çalıştık, önemli hizmetleri hayata geçirdik. Biz Yeni Türkiye'nin kadroları ile Yeni Sakarya'yı inşa ediyoruz. Toplumumuzun her kesimini kucaklıyor, şehrimizi geleceğe hazırlayan bir misyonun

hizmet adamları olarak anılmayı arzuluyoruz. Yeni dönemde sizlerin desteği ile Arifiye'ye hükümetimiz, büyükşehir ve ilçe belediyemizin ortak çalışmasıyla örnek hizmetleri kazandıracağız. Uluslararası Kürek Kano Parkuru, Liseler Kampüsü gibi yenilik getiren hizmetler Arifiye'de inşa edilecek" diye konuştu.

Sakarya'ya toplam yatırım 9,5 Milyar TL

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, "AK Parti iktidarının Sakaryamıza yapmış olduğu toplam yatırım 9,5 milyar TL. İnşallah bu rakamlar artacak, eksilmeyecek. Yatırımlarımızla Sakaryamız gelişmeye ve büyümeye devam edecek. Ekonomik olarak daha da ileri seviyelere ulaşacağız. Tüm bu hizmetleri katlayarak hayata geçirebilmemiz için sizlerin güçlü desteğine ihtiyacımız var. Biz gücümüzü milletimizden alıyoruz. İlçelerimizin, şehirlerimizin ve Türkiye'nin menfaatleri için sandıklardan büyük bir zaferle ayrılmalıyız. Birlik ve beraberlik tablomuzu AK Parti'nin tüm kesimleri kucaklayan, hizmeti, insanı önemseyen anlayışının çatısı altında sergilemeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

28 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.018.233 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?