Sakarya için asayiş raporu!

İlimizde son 48 saat içerisinde emniyet müdürlüğünün sorumluluk alanında bu olaylar meydana geldi...

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :09.06.2014 günü saat: 00.00 sıralarında meydana gelenTaksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak mağdur B.,Ü. ifadesinde; kırık cam ile bileğini kestiğini, daha sonra hastaneye gittiğini, intihar etmek gibi bir niyetinin olmadığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat 09:15 sıralarında meydana gelen Hakaret olayı ile ilgili olarak M. Ç.ile S. Ç.ın, aynı apartmanda kaldıkları, M. ile S.'ın apartman girişinde karşılaştıkları ve hakaret olayının gerçekleştiği, S. Ç.ın M. Ç. dan davacı ve şikayetçi olduğunu anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat 11:15 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama-Hakaret olayı ile ilgiliolarakE. Ö. ve F. A. isimlişahısların telefon tamiri meselesi yüzünden tartıştıkları ve E. Ö. ün hakaret etmesi sonucu F.A. ın bardak atması sonucu E. Ö. ünyaralandığı, hayati tehlikesinin bulunmadığı, tarafların birbirlerinden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.05.2014 günü saat 13:30 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak H. Y. ın O. otel arkasında ki elektrik direğinin kablosunu merak ettiği için dokunduğunu esnada elektrik çarptığı, sonra kendi imkanları ile Hastaneye gittiği, Şuan ki sağlık durumunun iyi olduğu belirtilmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.06.2014 günü saat:12.00 sıralarında meydana gelen Taksirle yaralama olayı ile ilgili olarak Y. G., öğlen arasında işyeri arkadaşları arasında düzenledikleri futbol maçında kaleci ele çarpışmasıyla yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü müracaatta bulunan T.Ç. ifadesinde, işyeri sahibi A. K. arkadaşı olması sebebiyle değişik zamanlarda yardıma gittiğini, 15.06.2014 günü saat 12.00ile 23.00 arasında yardım için gidip kasa bölümünün alt kısmında bulunan dolaba koyduğu çantasının içinden yüzüğünün çalındığını fark edip kamera kayıtlarını kontrol ettiklerinde, işyeri çalışanıÖ. Ö. isimli şahsın çantaya alıp kurcaladığının görüntülerinin mevcut olduğunu belirtmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü müracaatta bulunan müştekiler beyanlarında,0850 840 07 20 numaralı kendisini ? Danışmanlık olarak tanıtan şahısların kredi kartı hesaplarından çeşitli yerlerden online olarak internet üzerinden alış veriş yapmak suretiyle dolandırıldıklarını,izinsiz olarak kart hesaplarından alışveriş yapanlardan şikayetçi olduklarını beyan etmişler, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13.06.2014 günü saat 16.30 sıralarında meydana gelen Dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak Mağdur T. N.T. ın alınan ifadesinde " İkametinin kapısına gelen sütçünün 5 lt süt için aldığı 100 tl bozdurmak için gittiğini ve tekrar gelmediğini, şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat 17.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak Müşteki S.K. ifadesinde, öz oğlu M.K.'nın plakasını ve markasını bilmediği bir araca çarparak bisikletten düştüğünü, kontrol amaçlı hastaneye götürdüğünü belirtmiş, Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü müracaatta bulunanMüşteki Y. K. ifadesinde, eşinin 19.06.2014 günü çarşıya alış verişe geldiğini ve şimdiye kadar dönmediğini beyan etmiş, Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü müracaatta bulunan S. Ö. ifadesinde 386 TL'ye aldığı Nokia C-5 marka cep telefonunu Eski garajlar civarında kaybettiğini beyan etmiş olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü saat 12.30 sıralarında meydana gelen ?Kayıp Şahıs? olayı ile ilgili Müşteki M. Y. ifadesinde; kızı R. Y.'ın çarşıya gidiyorum diyerek çıktığını ve bir daha geri dönmediğini kızının kayıp olduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :18.06.2014 günü saat:19.30 sıralarında çalışan Müşteki R. Y. işyerinde yürüdüğü esnada ayağının kayması sonucu sol kolunun üzerine düşerek hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü saat 17.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili olarak Müşteki F. Ç. ifadesinde;iş yerinden çıktıktan sonra Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde ekobisle seyir halindeyken kasisi fark etmediğini ve kendi hatasından dolayı düşerek yaralandığını, kendi imkanlarıyla hastaneye geldiğini beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü saat 15:00 sıralarında meydana gelen taksirle yaralanma olayıyla ilgili müşteki C. G., plastik yüklemesi yapan iş makinasının yanında çalıştığı esnada eğilmiş olduğu yerden havaya kalkarken iş makinasını görmediğini ve kendi hatası yüzünden kafasını iş makinasına çarptığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :15.06.2012 günü saat:18.30 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili olarak Şüpheli G. A. ifadesinde; kendisinin banyoda olduğu esnada oğlu Emir S. A.'ın mutfakta bulunan bulaşık makinesini açarak içeresindeki deterjanı alıp diliyle yaladığını, çocuğunu elinde deterjanı gördüğünde paniklediğini ve komşusunun arabası ile hemen Çocuk hastanesine götürdüklerini, çocuğunda her hangi bir şey olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :29.05.2014 günü saat: 08.00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili olarak Müşteki Z.Ç. ifadesinde; olay günü kendisinin iş yerinde olduğunu, kızının evde yalnız kaldığını, psikolojik rahatsızlığı nedeni ile doktorun yazdığı prozac isimli ilacı kullandığını, olay günü ne kadar içtiğini bilmediğini, babası işten eve geldiğinde kızının rahatsızlandığını gördüğünü ve ambulansla hastaneye kaldırdığını, davacı ve şikayetçi olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat: 10.00 sıralarında iş yerinde meydana gelen İş Kazası ile ilgili olarak Müşteki M.D. ifadesinde; iş yerinde matkapla alüminyum kasa vidaladığını, vidalama yaparken elinden matkabın kaydığını ve avucunun içi zedelendiğini, kendi dikkatsizliği nedeni ile yaralandığını, şikayetçi ve davacı olmadığını uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :15.06.2014 günü saat:01.00 sularında meydana gelen şüpheli ölüm olayı ile ilgili olarak Z. Ö., isimli şahıs aracı içerisinde rahatsızlanmış, şahıs kaldırıldığı hastanede tedavi görmekte iken 17.06.2014 günü saat:20:05 sularında EX olmuş, Olayla ilgili olarak babası Z.Ö.' nun ifadesi alınmış olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI
AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü Atatürk Polis Merkezi Amirliğine gelerek müracaatta bulunan müşteki A.G. ifadesinde; kızı C. V. den sabahtan beri haber alamadığını, bu sebeple polis merkezine geldiğini, kızının bulunarak kendine haber verilmesini istediğini, kızı daha öncede kaçtığından dolayı kendisine teslim istemediğini beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :21/06/2014 günü saat 01.30 sıralarında R. K. tarafından arızalanan aracı ittirildiği sırada aracın içinde bulunan ve inmeye çalışan yeğeni S. G.in ayağının üzerinden araç geçerek yaralanmasına neden olmuş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü Saat: 22:25 sıralarında müracaatta bulunan müşteki M. Ç., resmi nikahlı eşi Y.'in çarşıya gitmek için evden ayrılarak geri dönmediğini belirtmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat: 20.00 sıralarında müracaat eden Müşteki M. A. nın alınan ifadesinde; önceki tarihlerde kavga edip ceza alan kardeşi C. A.tarafından ödenen cezanın parasını isteyip tehdit edildiğini belirtmiş, C.Savcısının talimatı ile şüphelinin ifadesi alınıp salıverilmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat: 22.45 sıralarında müracaat eden Müşteki İ. B.' ün alınan ifadesinde; açk kimliğini bilmediği L. Ö. isimli şahsın telefonunu arayarak kontür almak istediği söylediğini, şahsın verdiği yapı kredi bankası hesabına 200 TL para yatırdığın, şahsın kontür göndermediğini belirtmiş,Şüpheli L.Ö.' un yakalanması yönünde çalışmalara başlanılmış, şüpheli L. Ö.' un halen Ankara ili Etimesut İlçe Emniyet Müdürlüğünde aynı olaylardan dolayı gözaltında olduğu anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :20/06/2014 günü Karasu Polis Merkezi Amirliğine gelerek müracaatta bulunan H. D. ifadesinde;öz yeğeni olan H. A. 19/06/2014 günü işletmiş olduğu işyerinden markasını ve modelini bilmediği beyaz renkli bir araca binerek ayrıldığını, yeğeninin Erdal isimli bir şahıs ile kaçmış olabileceğini, yeğenin hayatından endişe ettiğini belan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat : 18.30 sıralarında müracaatta bulunan S. S.isimli şahıs kendisine aitKredi kartından 15.06.2014 günü 1.500 TL lik nakit çekme işleminin yapıldığını kendisinin son olarak kredi kartı ile 14.06.2014 tarihinde işlem yaptığın bugün kredi kartının olmadığını öğrenince , bankaya giderek kayıp müracaatında bulunduğu sırada 1.500 TL lik para çekme işleminin yapıldığını öğrendiğini belirtmişolup, tahkikat başlatılmıştır.

TRAFİK OLAYLARI
AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat: 00.30 sıralarında Batakköy Mah. Batakköy Cad. Batakköy Kavşağında Ç. K. in sevk ve idaresindeki 54 HA ?. plaka sayılı servis otobüsü ile Ö.F. Ü. nün kullandığı 44 PK ? plaka sayılı araç çarpışmış, çarpmanın neticesinde araç sürücüleriyle birlikte toplam 24 kişi yaralanmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI21/06/2014
ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :18.06.2014 günü saat:16:00 sıralarında meydana gelen Açıktan Hırsızlık olayı ile ilgili Müşteki M. B. alınan ifadesinde; kendisinin Mağazada bulunduğu esnada bir bayan şahsın kendisinden tablet bilgisayar istediğini. Kendisinin de bilgisayarı almak için depoya indiğini. Bu sırada üç bayan şahsın 600TL'lik malzemeleri çantasına koyarak mağazadan ayrıldıklarını beyan etmiştir. Tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat 14.30 sıralarında kafede çalışan İ. A. isimli şahıs elektrik çarpması sonucu yaralanmış. Şahıs Eğitim ve Araştırma Hastanesine gerekli tedavisi için sevk edilmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Mşteki İ.Y.alınan ifadesinde, 21.06.2014 günü saat:16.00 sıralarındaoğlu M. Y.'nın ikametinin bahçesinde bulunan garajda oynarken bacağından hafif şekilde yaralandığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat:09.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama ve Tehdit olayı ile ilgili Müşteki-Şüpheli M. Ş. isimli şahsın üst kat komşusu Şüpheli-Müşteki S. K. isimli şahsı daha önceden çocuklarının gürültü yapması konusunda uyardığı. Olay günü yine ses yapma sebebiyle şahısların arasında tartışma çıktığı ve S. K.nun M. Ş.i baldırından hayatitehlike arz etmeyecek şekilde yaraladığı anlaşılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat: 22.30 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak Müşteki E.U. isimli şahıs kendisinin kolunu tutarak burkan komşusu K. Ç. isimli şahsın kardeşi olan ismini bilmediği şikayetçi olmuştur. Tahkikat evrakı ikmkalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat: 16.00 sıralarında meydana gelen Tehdit olayı ile ilgili olarak E.L. isimli şahıs daha önce yaşadığı bir olaydan dolayı M. B. tarafından tehdit edildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat 23.50 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarakA. A. isimli şahıs izinsiz olarak ayrıldığı ve bir daha da geri gelmediği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat 23.50 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarakE.A. isimli şahıs izinsiz olarak ayrıldığı ve bir daha da geri gelmediği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki A.A. ifadesinde; 21.06.2014 günü saat: 12.30 sıralarında işyerine para bozdurmaya gelen bir şahsın vermiş olduğu 200 TL'lik banknotun sahte olduğunu. Paranın sahte olduğunu şahıs gittikten sonra anladığını beyan etmiştir.Tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat:08:00 sıralarında meydana gelen Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki A.K. ifadesinde; ikametinde alkol içtikten sonra ikametinden ayrıldığını ve arkadaşına ait ekobise binmeye çalışırken ekobisten düştüğünü beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü saat:14.00 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili olarak 54 DE ... plakalı motosiklet sürücüsü M. D. isimli şahıs motosikletinin sürüş hakimiyetini kaybederek düştüğü ve hafif şekilde yaralandığı anlaşılmış olup tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat: 16.12 sıralarında Serdivan Polis Merkezimize gelerek müracaatta bulunan Müşteki A.Ç. ifadesinde; markette çalışmakta olduğunu. 17.06.2014 günü saat:17.25 sıralarında işyerine gelen üç bayanın mağazanın içerisinde alış veriş yapmak üzere dolaştıklarını ve akabinde mağazadan çıkıp gittiklerini. Şüphe üzerine kamera kayıtlarını incelediklerinde bu üç bayanın mağaza içerinden çeşitli ürünleri çaldıklarını tespit ettiğini. İşlerinin olması nedeniyle yeni müracaata geldiğini. Bu olaydan toplam 538.20 TL zararlarının olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat başlatılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI
GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat:02.33 sıralarında Polis Merkezini arayan A. Y. isimli şahıs üst geçit civarında bulunduğunu ve yardıma ihtiyacı olduğunu bildirmesi üzerine bahse konu yere gidilmiş. A. Y. alınan ifadesinde; ikametinden tek başına çıkarak Geyve İlçesine geldiğini. İsmini A. olarak bildiği açık kimlik ve adresini bilmediği şahsın kendisine satın aldığı iki adet birayı Geyve'de içtiğini ve Köprü üzerinde uyuya kaldığını. Uyandığında saatin geç olduğunu babasını aradığını ancak ulaşamadığını ve polisten yardım istediğini beyan etmiştir. Mağdur çocuk babasına teslim edilmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat:16.30 sıralarında düğünde Müştekiler A.I. ve E. I.isimli şahıslar halay çekme meselesi yüzünden uyardıkları Şüpheliler P.K. ve A.K. isimli şahıslar tarafından darp edilmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat:00.47 sıralarında düğünde alkol alması nedeniyle alkollü olan Müşteki S.D.'nu düşerek hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

ASAYİŞ OLAYLARI22/06/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü saat:09.00 sıralarında Müşteki O.Ö. ifadesinde; N.Ö.ün kızı olduğunu 19.06.2014 günü saat:09.00 sıralarında ikametinden ayrıldığını, kayıp olduğunu, konu ile ilgili olarak kızının başına bir şey gelmesi durumunda davacı ve şikayetçi olduğunu, uzlaşmak istemediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat 04:45 sıralarında Müşteki Ö.P. ifadesinde; D.A. ile bulunduğu esnada işini iyi şekilde yapmadığı gerekçesiyle Hakaret konusunun gerçekleştiğini, D.A. dan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat:20.30 sıralarında Müşteki R.C. ifadesinde; M.C. un öz kızı olduğunu ve kızının 21.06.2014 günü saat:09.00 da ikametinde ayrılarak işe gittiğini, saat:20.30 sıralarında arkadaşları ile birlikte gezeceklerini kendisine söylediğini, daha eve gelmediğini, konu ile ilgili olarak kızının başına bir şey gelmesi durumunda davacı ve şikayetçi olduğunu, uzlaşmak istemediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat:20.30 sıralarında Müşteki A.H.Ç. ifadesinde; B.Ç. ın öz kızı olduğunu ve 21.06.2014 günü saat:20.30 sıralarında ikametinden arkadaşları ile gezmek için ayrıldığını, daha dönmediğini, konu ile ilgili olarak kızının başına bir şey gelmesi durumunda davacı ve şikayetçi olduğunu, uzlaşmak istemediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat 15:00 sıralarında Müşteki S.Ç. ifadesinde; çarşıya gelmek için mavi renkli minibüse bindiğini, cüzdanını poşetin içine bıraktığını ancak indiğinde bulamadığını, bulunması halinde tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat 16.00 sıralarında ev sahibi İ.T. ile kiracı S.Ö. isimli şahıslar arasında sözlü tartışma ve hakaret konusu ile ilgili tarafların ifadeleri alınmış, birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler olup, olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat 08.00 sıralarında H.A. ifadesinde, Üniversite sınavına girmek için evden ayrılan kardeşi B.'ın geri gelmediğini kayıp olduğunu belirtmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü 02.00 sıralarındameydana gelen yaralanma olayıilgili olarak Müşteki S.S. cama basma neticesi yaralandığını, şikayetinin olmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü saat:21.00 sıralarında müşteki S.Ö.ifadesinde; 19.06.2014 günü öğle saatlerinde mantar topladığını, aynı gün saat:18.00 sıralarında ikametine gelerek mantarları pişirip yediğini, rahatsızlanması üzerine eşinin hastaneye götürdüğünü, sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiş olup tahkikata başlanmıştır

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :19.06.2014 günü saat: 18.00 sıralarında E.K., bir anlık dikkatsizliği neticesi sol el 3. Parmağını keserek yaralandığı tedavisinin yapıldığı belirtilmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :18.06.2014 günü saat: 21.40 sıralarında G.T., bir anlık dikkatsizliği neticesi Konveyör isimli aletin yanından geçerken sol kolunu çarpması neticesi kolundan yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :13.06.2014 günü saat: 08.00 sıralarında Müşteki Y.E. ifadesinde; M.E. isimli 3 yaşındaki çocuğu sokakta oynadığı esnada bisikletten düşme sonucu yüzünde çizik meydana geldiğini, daha sonra tedavi amaçlı hastaneye götürdüklerini, çocuğunun şu anda durumunun iyi olduğunu, düşmesinde kimsenin kusuru bulunmadığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :20.06.2014 günü saat: 00.00 sıralarında R.A. isimli şahsın işyerinde spiral taş ile yaralandığı anlaşılmış, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.06.2014 günü saat: 02.00 sıralarında Müşteki G.Ç. ifadesinde; 1,5 yaşındaki kızı R.Ç.'ın kusmasından dolayı evde şampuan içmiştir şüphesi ile hastaneye götürdüğünü, ancak kızının durumunun iyi oyduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat:12.00 sıralarında M.D., transpalet ile malzeme çektiği sırada yokuş aşağı kayan transpalet' in ayağına çarpması neticesinde hayati tehlike oluşturmayacak derecede yaralanmış, konu ile ilgili iş yeri sorumlusu H.İ.' nın ifadesi alınmış, şahıslar olayın kaza ile olması nedeni ile davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :17.06.2014 günü saat:18.00 sıralarında 3 yaşındaki B.Y. ev içerisinde bulunduğu sırada çaydanlığı devirerek yanmış, ailesi tarafından hastaneye getirilerek tedavi ettirilmiş, annesi Z.Y. ve babası M.Y.' ın konu ile ilgili ifadesi alınmış, şahıslar olayın kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat 14.05 sıralarında müracaatta bulunan müşteki F.Y. ifadesinde, Kardeşi olan N.Y.' ın kullandığı ancak faturasının kendi üzerine kayıtlı olduğu Discovery marka cep telefonunu, kardeşinin kaybetmiş olduğunu belirtmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat: 22.10 sıralarında müracaat eden Müşteki M.D. alınan ifadesinde; 22.06.2014 günü saat: 15.00 sıralarında evden arkadaşına gitmek için ayrılan kızı E.D.'din bir daha haber alamadıklarını, kızının psikolojik tedavi gördüğünü belirtmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü Karasu Polis Merkezi Amirliğine gelerek müracaatta bulunan H.S. ifadesinde; Samsung İ18190 marka cep telefonunu kaybettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : 22.06.2014Günü Saat : 16.00 sıralarında müracaatta bulunan Y.Ç. isimli şahıs 20.06.2014 günü Atatürk Bulvarında dolaştığı sırada General Mobile Discovery marka cep telefonunu düşürdüğünü beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

KAYNARCA İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat 20:30 sıralarında M.B. isimli şahıs ,İ.T.isimli şahsın kendisine küfür ettiğini ve kendisini darp ettiğini beyan etmiş olup konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 16 10 5 0 161 32.333 TL 11 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 9 4 2 245 606 122.963 TL 1 0
TOPLAM 25 14 7 245 767 155.296 TL 12 0

ASAYİŞ OLAYLARI23/06/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü saat 14.00 sıralarında T.S., N.S., D.S.ile G.Ç., A.Ç. ve T.Ç. arasında meydana gelen Kasten Yaralama-Hakaret -Tehdit olayı ile ilgili ifadeleri alınmış, birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmuşlar olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat 11:00 ile 23.06.2014 günü 10:30 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki N.P. ifadesinde; cüzdanını çarşıda kaybettiğini ve cüzdanının içerisinde kimlik kartı,ehliyeti,banka kartının olduğunu, bulunması halinde tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.06.2014 günü saat 19.00 sıralarında Mağdur İ.D. ifadesinde; H.Ö.ın kendisiyle aynı mahallede ikamet eden sınıf arkadaşı olduğunu, şakalaşırken H.Ö. ın şaka olsun diye kendisine taş attığını, H.ın attığı taşın alnının sağ tarafına denk geldiğini ve bu nedenle başının kanamaya başladığını, oradan ayrılıp eve gittiğini ve annesinin tedavi için kendisini hastaneye götürdüğünü, olayın kaza neticesinde meydana geldiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü saat:14:00 sıralarında R.S. ile S.Ç. arasında tartışma yaşandığı, şahısların birbirlerinden davacı şikayetçi oldukları anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat:14.00 sıralarında Müşteki B.Y. ifadesinde; ikametinin önünden plaka sayısını hatırlayamadığı mavi minibüslere bindiğini ve çark caddesi civarında indiğini, hırkasının cebinde bulunan cüzdanının olmadığını fark ettiğini, minibüste cüzdanını hiç çıkarmadığını, cüzdanının içerisinde kendisine ait nüfus cüzdanının öğrenci belgesinin Ziraat Bankasına ait banka kartının ve 220 TL nakit parasının olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.06.2014 günü saat:23:30 sıralarında M.Ç. ifadesinde; Ş.Y.nın arkadaşı olduğunu, elindeki bıçakla oynarken bıçağın kapalı olduğunu düşünerek ayağına doğru salladığını, ancak bıçağın açık olduğunu ayağından kan akınca anladıklarını, bunun üzerine hastaneye gittiklerini, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.06.2014 günü saat:00:30 sıralarında S.A. ile Y.E.A. caddede yürürken omuz atma sebebiyle aralarında tartışma çıkan M.D., A.A., Ö.S. ve U.Ş. isimli şahıslar tarafından darp edildikleri anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü saat:16.30 sıralarında Müşteki B.K. ifadesinde; oğlu B.K.nın ikametinden ayrıldığını ve gelmediğini, çocuğunun başına bir şey gelmesi durumunda davacı ve şikayetçi olduğunu, uzlaşmak istemediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü saat 23:00 sıralarındaMüşteki İ.K. isimli şahsın oğlu ile tartışan Şüpheli C.A. isimli şahıs İ.K.'ninikametinin camını taş atarak kırmış. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat: 12.00 sıralarında Müşteki T.Y. ifadesinde; 22.06.2014 günü saat 12.00 sıralarında öz oğlu O.Y.'ın ikametinden çarşıya gitmek amacıyla 54 TP plaka sayılı araç ile ayrıldığını, akşam saatleri olmasına rağmen eve gelmemesi üzerine kullanmakta olduğu telefonu aradığını ancak telefonun kapalı olduğunu, oğlunun hayatından endişe etmekte olduğunu, başına kötü bir olay gelmesi durumunda bunu yapan şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :22.06.2014 günü saat 18:00 sıralarında Müşteki H.Y. alınan beyanında,odada oturduğu esnada kızı M.Y.'un mutfaktan ağlayarak geldiğini ve ağzının tiner koktuğunu. Kızının mutfakta boya inceltmek için bulunan tineri içtiğini kendisine söylediğini beyan etmiştir. Mağdur M.Y.'unalınan Dr. raporu hayati tehlikesi vardır. BTM ile giderilemez şeklindedir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü Müşteki E.K. vermiş olduğu ifadesinde; inşaatta çalışırken kafasını demire çarptığı bu çarpma sonucunda hafif şekilde yaralandığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü Erenler ilçesinde meydana gelen Kayıp Eşya oyaşı ile ilgili Müşteki A.C. ifadesinde; 21.06.2014 günüiçerisinde nüfus cüzdanı, ehliyeti ve çeşitli banka kartları bulunan cüzdanını kaybettiğini. Cüzdanınınerede kayıp ettiğini bilmediğinibeyan etmiştir. Tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :18.06.2014 günü saat:17.30 sıralarında Şüpheli E.U.'ın işyerinde asansöre kapı yüklediği esnada asansör demirinin, hemen yakında oturmakta olan Ö.Ç.'ı hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :15.06.2014 günü saat;18.30 sıralarında müşteki O.K. ifadesinde; S.U. isimli şahıs ile tartıştıklarını ve kendisini darp ettiğini, davacı ve şikayetçi olmadığını, Şüpheli S.U.'nında alınan ifadesinde davacı ve şikayetçi olmadığını uzlaşmak istediklerini, O.K. isimli şahısın alınan doktor raporunda BTM ile giderilebilir olduğu anlaşılmış, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü saat: 19.30 sıralarında Müşteki Şüpheli R.A. ve Şüpheli Müşteki M.Y. isimli şahısların alınan beyanlarında şikayetçi ve davacı olduklarını uzlaşmak istemediklerini, alınan doktor raporlarında BTM ile giderilebilir olduğu anlaşılmış olup, evrak ikmalen gönderilecektir.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :26/03/2014 günü Sakarya C. Başsavcılığına giderek müracaatta bulunan E.A. isimli şahsın, Ö.B. isimli şahsın hakkında kendisine telefonda tehditte bulunduğunu beyan ederek şikayetçi olmuştur. Tahkikata başlanılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :23/06/2014 günü Polis Merkezine müracaatta bulunan M.A.T. kızı olan H.T.'yu 22/06/2014 günü saat:18.00 sıralarında evde gördüğünü. O zamandan beri bütün aramalarına rağmen kızına ulaşamadığını ve kızının eve geri dönmediğini beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki B.Ö. 22/05/2014 günü saat:18.00 sıralarında bisikletten düşerek hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :14.06.2014 günü saat: 22.00 sıralarında müşteki İ.T. ifadesinde; O.S.' ın kendisini tehdit ettiğini beyan etmiş, O.S. ifadesinde; İ.T.' ı tehdit etmediğini, suçlamaları kabul etmediğini belirtmiş olup, düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :23.06.2014 günü saat 16:00 sıralarında E.T. ifadesinde; tablet bilgisayarını yaklaşık bir ay önce Pamukova içerisinde düşürmek suretiyle kaybettiğini, nerede kaybettiğini bilmediğini, aramalarına rağmen bulamadıklarını , konu ile ilgili kimseden şüphelenmediğini, tabletin bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiştir.

24 Haz 2014 - 19:57 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.921.204 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Hendek İlçesinin havaya uçan 7 kişinin can verdiği 114 kişinin yaralandığı havai fişek fabrikası kaldırılsın mı?