Kızılay Serdivan'da vites yükseltti

Türk Kızılay'ı Sakarya Serdivan Şubesi Ramazan nedeniyle Bin ihtiyaç sahibine Bin Koli Ramazan yardımı dağıtacak.

Yardımların ilk bölümü olan 350 koli yardım ilk gün araçlarla 350 Aileye ulaştırıldı.

Her zaman vatandaşların yanında olan Serdivan Kızılay'ı Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Gönül sofrasında bir aşınız olsun kampanyası başlatan Serdivan Kızılay'ına iş adamları, Sakarya Su Altı Kulübü üyeleri ve gönüllüler büyük destek verdi. Kampanya ile bin koli yardım toplandı. Toplanan yardımlar Kızılay Serdivan Şubesinde kolilere konduktan sonra gönüllüler tarafından tahsis edilen araçlara yüklendi.
Kampanya ile ilgili açıklamalar yapan Serdivan Kızılay Şubesi Başkanı Mustafa Çakar destek veren herkese teşekkür etti.

Çakar," Ramazanın bu ilk gününde Serdivan ilçesindeki bütün muhtaç ailelere erzak yardımı kampanyası düzenledik. Kampanya çerçevesinde şu an bütün gönüllü arkadaşlarımız ile beraber seferber olduk. Belirlediğimiz bütün noktalara yardım kolilerini ulaştıracağız. Özellikle buradan bizi destekleyen tüm iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Saygın iş adamlarımız bize çok destek verdiler. Serdivan Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar'a teşekkür ediyorum. Serdivan Kaymakamımız Ramazan Şahin'de teşekkür ediyorum. Sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyorum. Bütün gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Bir ay boyunca ailelere yetecek Ramazan kolisi hazırladık. Allah yardım yapan tüm hayırseverlerden razı olsun. İnşallah daha çok gönüllü daha çok hayırsever bütün insanlarımıza ulaşmak için bize destek olsunlar. Serdivan Kızılay Şubesi olarak bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Sevgili Peygamberimizin ümmeti olarak bütün yardıma muhtaç insanlara destek olmalıyız. Sizlerin desteklerini bekliyorum" dedi.

Hazırlanan koliler araçlarla birlikte Serdivan Kaymakamlığı ve Serdivan Belediyesi tarafından tespit edilen ihtiyaç sahiplerine götürülmek üzere yola çıkarıldı. Serdivan Kızılay Şubesi Başkanı Mustafa Çakar da önceden belirlenen ihtiyaç sahibi aileye Ramazan Yardımını ulaştırdırdı. Serdivan Kızılayı Ramazan sonrasında da ihtiyaç sahiplerine yardım yapmayı sürdürecek.

29 Haziran 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.579.794 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?