Olgunlar'da şampiyonlar belli oldu

Bu yıl 28'ncisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda tüm kategorilerde şampiyonlar belli oldu. İşte final maçlarının sonuçları...

Remax Hür: 2-Çiftçi Kardeşler: 3
Hakemler: Burak Olcar, Gökhan Tezgel, Hakan Adlı
Remax Hür: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Hüseyin Toç, Vahit Akbaş, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan
Antrenör: Murat Çiçek
Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Saffet Kaplan, Nevzat İlter, Fevzi Açıkgöz, Murat Vatansever, Seyit Tarım, Tuncay Gülay, Volkan Şahinoğlu, Akif Arslan, Yener Ersoy
Antrenör: Adnan Durak
Goller: Dk.4 Tuncay Gülay, Dk.25 Akif Arslan, Dk.33 Saffet Kaplan (Çiftçi Kardeşler), Dk.35 Aydın Kurucu, Dk.40 Vahit Akbaş (Remax Hür)
Sarı Kart: Dk.49 Recep Durak (Çiftçi Kardeşler)
---
Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 3-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 3 (Penaltılar 4-3)
Hakemler: Serkan Önsal, Erdi Öz, Bahadır İleri
Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: İrfan Çelik, Atakan Gültekin, İrfan Şimşek, Kadir Demir, Selim Özer, Aytekin Kebelioğlu, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Erkan Sezgin
Antrenör: Yasin Çelik
Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Cevat Koç, Erdoğan Yavuz, Metin Öztürk
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.16 Erdoğan Yavuz, Dk.33 Nihat İçyüz, Dk.46 Doğan Yüksel (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı), Dk.45 Selim Özer, Dk.50 Erkan Sezgin, Dk.50+1 Atakan Gültekin (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu)
NOT: Normal süresi 3-3 biten karşılaşma seri penaltılara gitmiştir. Erkan Sezgin gol atarken, Metin Öztürk kaçırmıştır. Böylece Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu 4-3 galip gelmiştir.
---
Toy Aydınlatma: 5-Turyap&Aydınlı Ticaret: 8
Hakemler: Atilla Karaoğlan, Muhammed Ömür, Yunus Aytekin Atabek
Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Hasan Öztürk
Antrenör: Ahmet Kara
Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Cengiz Reis, Ömer Gündostu, Serhat Sütlü, Talip Toprak, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Hasan Tunçel, Yasin Çelik
Antrenör: Turan Varkan
Goller: Dk.3 Hasan Tunçel, Dk.6 Talip Toprak, Dk.10-17-31 Cengiz Reis, Dk.30 Bora Marangoz, Dk.39 (K.Kalesine) Sinan Özalp, Dk.48 Yasin Çelik (Turyap&Aydınlı Ticaret), Dk.7-11-16 Arif Sucuoğlu, Dk.8-50 Eyüp Berk (Toy Aydınlatma)
Sarı Kartlar: Dk.14 Haluk Yılmaz, Dk.23 Arif Sucuoğlu (Toy Aydınlatma)
---
Turnuvamıza yönelik katkılarından dolayı plaket verilen protokol mensubu üyeleri
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na
(Tertip Komitesi Üyesi Yusuf Koç takdim etmiştir)
---
Adapazarı Belediye Başkanlığı adına Başkan Vekili Erol Aydın'a
(Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir)
---
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'na
(Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç teslim almıştır)
(Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir takdim etmiştir)
---
Sapanca Belediye Başkanı Doç.Dr.Aydın Yılmazer'e
(SESOB Başkanı Hasan Alişan takdim etmiştir)
---
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'a
(SATSO Yönetim Kurulu Başkan vekili Emrullah Terzioğlu teslim almıştır)
(Tertip Komitesi Üyesi Aşkın Kılıç takdim etmiştir)
---
Sponsorluk desteği vererek eğitime katkıda bulunan Gazi Metal Firmasının Plaketini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Firma adına Gani Erdoğan Halil İbrahim Başer'e teslim etmiştir.
---
Aşağıda isimleri bulunan firmalarımıza, turnuvamıza reklam vererek katkıda bulunduklarından dolayı hazırlanan plaketleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu takdim etmiştir.
AGDAŞ A.Ş.
Agora AVM
Bizim Peynirci
Boşnak Börekçisi
Çiftçi Kardeşler
Çokal Mobilya
Erkan Sezgin
SAFAMDER
Sarıgül Köftecisi
Sen Otel
Sırma Su A.Ş.
Suev İnşaat
TOYOTA A.Ş.
TOYOTA Sandıkçı Otomotiv
Türk Traktör A,Ş.
---
Ödül Listesi
GOL KRALLIKLARI
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi
Aydın Kurucu (Remax Hür-13 Gol)
Olgunlar Kategorisi
Şenol Kargün (Gazi Metal Karasuspor-17 Gol)
Genç Olgunlar Kategorisi
Eyüp Berk (Toy Aydınlatma-38 Gol)
NOT: Ödüllerini Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Aşkın Kılıç takdim etti.
---
EN AZ GOL YİYEN KALECİLER
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi
İrfan Arkan (Remax Hür-11 Gol)
Olgunlar Kategorisi
Ferruh Bayram (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-19 Gol)
Genç Olgunlar Kategorisi
Şener Dönmez (Akyazı ANC Mobilya-7 Gol)
NOT: Ödüllerini Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Cem Cambaz takdim etti.
---
FAİR-PLAY ÖDÜLLERİ
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi
Yıldız Yemek
Olgunlar Kategorisi
Hakan Ergünoğlu (FAMEC Raylı Sistemler)
Genç Olgunlar Kategorisi
Haydar Koç (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)
NOT: Ödüllerini Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir takdim etmiştir.
---
EN DEĞERLİ OYUNCULAR
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi
Vedat Uysal (Doğukan Tekstil)
Olgunlar Kategorisi
Erkan Sezgin (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu)
Genç Olgunlar Kategorisi
Yasin Çelik (Turyap&Aydınlı Ticaret)
NOT: Ödüllerini Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe takdim etmiştir.
---
İKİNCİLİK KUPALARI
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi
Remax Hür
NOT: Ödülünü Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş takdim etmiştir.
---
Olgunlar Kategorisi
Bosna Pırıldar Market&Er Yapı
NOT: Ödülünü SESOB Başkanı Hasan Alişan takdim etmiştir.
---
Genç Olgunlar Kategorisi
Toy Aydınlatma
NOT: Ödülünü Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç takdim etmiştir.
---
ŞAMPİYONLUK KUPALARI
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi
Çiftçi Kardeşler
NOT: Ödülünü Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım takdim etmiştir.
---
Olgunlar Kategorisi
Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu
NOT: Ödülünü Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın takdim etmiştir.
---
Genç Olgunlar Kategorisi
Turyap&Aydınlı Ticaret
NOT: Ödülünü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu takdim etmiştir.
---

01 Eylül 2016 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.982.770 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.




Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?