Olgunlar'da 9. akşam sonuçları

26'ncı Olgunlar Futbol Turnuvası Dokuzuncu akşam maçlarında bu sonuçlar çıktı

Büyütmek için resme tıklayın

Şöhret Yapı Gün İnşaat Coşkunspor: 7-Modern Kuyumculuk&Turyap: 7
Hakem: Hüseyin Kaçar
Şöhret Yapı Gün İnşaat Coşkunspor: Şamil Bilgin, Erol Koto, Soner Büyükergun, Seyit Tarım, Blerim Mula, Erol Tolga, İmdat Kum, Nejat Eroğlu, Vedat Giral, Fatih Kıstak, Hakan Çağlı
Antrenör: Ferit Emiroğlu
Modern Kuyumculuk&Turyap: Tuncay Pamuklar, Yusuf Yazıcı, Sinan Kahraman, Kaan Dobra, Sadettin Demirtaş, Nail Uğur, Aykut Okan, Orhan Dede, Ümit Karabaş
Antrenör: Sinan Uğur
Goller: Dk.1-17-35-45 Soner Büyükergün, Dk.9-10 Seyit Tarım, Dk.33 (K.Kalesine) Sinan Kahraman (Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor), Dk.3-13 Kaan Dobra, Dk.12 Sadettin Demirtaş, Dk.16-32-37 Aykut Okan, Dk.29 Yusuf Yazıcı (Modern Kuyumculuk&Turyap)
---
Hakemler Derneği: 2-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 10
Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz
Hakemler Derneği: Özkan Kaval, Asım Dorak, Bülent Keskin, Süleyman Demirci, Özgür Ömez, Arif Sucuoğlu, Ahmet Öztürk
Antrenör: Yunus Eren
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Fatih Kosovalı, Yasin Çelik, Haydar Koç, Talip Toprak, Hasan Tuncel, İlhan Var, Mustafa Sert, Ömer Gündostu, Bora Marangoz, Selim Çatalbaş
Antrenör: Cengiz Bayraktar
Goller: Dk.2 Talip Toprak, Dk.5-9 Yasin Çelik, Dk.7-41 Haydar Koç, Dk.21-26 Hasan Tuncel, Dk.27-29 Bora Marangoz, Dk.40 İlhan Var (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita), Dk.30 Özgür Ömez, Dk.48 Arif Sucuoğlu (Hakemler Derneği)
---
Tostçu Baba Sapakspor: 2-Dem-Ak Harita: 3
Hakem: Mükremin Uzer
Tostçu Baba Sapakspor: Şenol Yıldız, Kamil Yüksel, Aydın Alkan, Paşa Şahin, Salih Orta, Erdal Göcer, Celal Şahin, Fuat Karadağ, Adnan Birdal
Antrenör: Şenol Yıldız
Dem-Ak Harita: İrfan Arkan, Ahmet Öksüz, Ali Alyüz, Mehmet Gök, Yılmaz Demir, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Mustafa Yıldız, Hakan Ergünoğlu, Levent Okuç
Antrenör: Murat Çiçek
Goller: Dk.5 Adnan Birdal, Dk.21 Paşa Şahin (Tostçu Baba Sapakspor), Dk.11 Yılmaz Demir, Dk.25-32 Nail Kurt (Dem-Ak Harita)
---
Tok Kardeşler&TG Yapı: 6-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan halı Yıkama: 4
Hakem: Şuayip Bayhan Yeşil
Tok Kardeşler&TG Yapı: Selami Demir, Mürsel Yüksel, Fevzi Uzel, Çetin Akpınar, Cihan Yıldız, Abdurrahman Çağaltay, Haluk Yılmaz, Selçuk Gürel, Recep Yıldız, Servet İlter
Antrenör: Erdoğan Talay
Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama: Adem Çolak, Engin Akyıldız, Osman Suiçmez, Ersan Engin, Hasan Çalışkan, Emre Uludere, Mustafa Çabuk
Antrenör: Emre Uludere
Goller: Dk.1 Çetin Akpınar, Dk.21-37 Haluk Yılmaz, Dk.32-50 Abdurrahman Çağaltay, Dk.41 Recep Yıldız (Tok Kardeşler&TG Yapı), Dk.7-28 Engin Akyıldız, Dk.10 Mustafa Çabuk, Dk.26 Veysel Çelik (Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama)
---

26'ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü

5 Haziran Perşembe
Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 STC Duş-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)
Saat 22.00 AFS Teknik-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Protek Mühendislik (Olgunlar)

6 Haziran Cuma
Saat 20.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Eski Reji-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Simge Eşarp-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

05 Haziran 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.961.448 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.