Yıldız; 'Çevreci Belediye Başkanları İstiyoruz'

Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız,30 Mart Yerel seçimlerinde seçilecek olan Belediye Başkanlarından beklentilerini açıkladı.

Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız; "21.Yüzyıla yakışan, ekolojik dengeyi bozmayan temiz ve de yaşanabilir bir çevre anlayışıyla yönetilmek her Sakaryalının hakkıdır.
Artık yenilenebilir, geri dönüşüm projelerinin pekiştiği halkın projelendirildiği ve de eylemlerle değerliliğin artırıldığı bir çevreci belediye başkanları istiyoruz.

Çevremizde her türlü kimyasalların denetlendiği, takip edildiği, insanlara gelebilecek her türlü tehlikenin bertaraf edildiği, bir belediyelik istiyoruz.
Çevremizde doğal kaynakları ( tarımsal arazi, su, orman vb.) koruyan, onları heder etmeyen bir belediyelik istiyoruz.
Çevremizde her türlü çirkin yapılaşmadan uzak, şehir kimliği ön planda, bir belediye başkanı ve de belediyelik anlayışı bekliyoruz.
Halkıyla barışık, iç içe, onların her sorunuyla dertlenen, sevinçlerine ortak olan bir belediye başkanları istiyoruz.
Çevremizdeki fakir, kimsesiz, hastalarla ilgilenen imkanlar üçlüsünde onları tembelliğe alıştırmadan, onların sorunlarını çözen, onlara dert ortağı olan bir belediyecilik anlayışı sergileyen, belediye başkanları istiyoruz.
Belediye başkanları halkı imkanlar ölçüsünde işsizlikle, eğitim öğretimle ilgili her türlü desteği sağlamalıdır.
Yeni seçilecek başkan adaylarına şimdiden başarılı bir beş yıl dilerim" şeklinde düşüncelerini ifade etti.

10 Mart 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.875.715 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?