Tatangalardan bu fotoğraf için ağır cevap!

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar başkan Metin Doğrucan'ın Nazilli deplasmanında tribünlerde taraftarlarla birlikte yarı çıplak fotoğraflarının haber olmasıyla ilgili basın açıklaması yaptı. İşte açıklama

Sakaryaspor Kamuyoyuna,
Yarım asra yaklaşan onurlu mazisi ve şanlı tarihi ile hiçbir başarı veya başarısızlığında hile, şike veya ahlaksızlık değil sadece alınteri barındıran kulubümüz ne yazıktır ki hiç hakketmediği liglerden bile daha kötü yere doğru maalesef yol almaktadır..

Ancak bu gidişata rağmen halen takımın peşinde arma ve forma aşkıyla giden, bu anlamda taraflı tarafsız herkesin hayranlığını kazanan Tatangalar tüm ülkede ilgi ve sevgi uyandıracak şekildekulübümüzün daha karanlık bir geleceği yaşamaması adına yönetimide üstlenmiş bulunmaktadırlar.

Bu dönemde kulübümüz idaresi ile ilgili düne kadar dostumuz Sarı Metin, ancak şimdiki başkanımız Metin Doğrucan ve arkadaşları maddi ve manevi yoğun çabalar harcayarak bayrağımızın onurla, şanla ve şerefle dalgalanması adına her türlü fedakarlığı yapmaktadırlar.

İzlediği yapıcı tutumların yanı sıra son maçımız olan Nazilli Belediyespor maçında bizim özlediğiz Sakaryaspor delisi Sarı Metin tekrar tribunlere dönmüş ve hafta arası olmasına rağmen yüzlerce kilometre yol katedip sevdasının peşinden giden Büyük Sakaryaspor taraftarları ile hep beraber omuz omuza en büyük Sakarya diye haykırmışlardır.

Ancak bu müthiş fotoğraf belliki bazı şarlatanları ve aslen Sakaryasporlu olmadığını ifade eden padişah soytarılarını oldukça rahatsız etmiş gözüküyor..
Bir kez daha uyarıyoruz..

Bize yöneltilen eleştirilere bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada basın özgürlüğü çerçevesinde saygıyla karşılarız..

Ancak niyeti eleştiri değilde bizim üstü çıplak fotoğrafımızı hafife almak olanlara bundan sonra üstümüzü değil altımızı çıkararak cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.
Saygılarımızla..

06 Nisan 2013 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.421.377 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?