Eğitim-Bir-Sen okulların nabzını tutuyor

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi okul ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Sürekli eğitimcilerle ve idarecilerle bir araya gelen sendika yöneticileri eğitimin ve okulların nabzını tutuyor.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Okul ziyaretlerinden son derece memnun ayrılan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, bu sene üye hedeflerini 6 bine çıkardıklarını söyleyerek tüm teşkilat olarak bu hedefe odaklarını vurguladı.

Mengen, sadece ücret sendikacılığı yapmadıklarını, nerede bir mağduriyet varsa orada olmaya, haksızlıkları gidermeye çalıştıklarını belirterek, "Hak ve özgürlük mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz.Yeni kazanımlar elde etmek, sorunlara çözüm bulmak için çaba harcıyor, çözüme ışık tutan çalışmalar yapıyoruz" dedi.

Milletinin geleceğiyle ilgili idealleri olan, ülkesinin yarınlarına dair hayalleri, projeleri ve bu projelerini de gerçekleştirecek güce, muhabbete ve samimiyete sahip olan; gücünü, enerjisini üyelerinden alan bir sivil toplum kuruluşu olduklarını dile getiren Mengen, "attıkları her adımın eğitim çalışanlarının haklarının geliştirilmesine ve refahının yükseltilmesine dönük olduğunu söyledi.

Kardeşlik sınır tanımaz, ten rengine bakılmaz, mazlumun kimliği sorulmaz anlayışıyla dünyanın dört bir yanında mazlumlara ve mağdurlara yardım elini uzattıklarını kaydeden Mengen, Arakan'dan Suriye'ye,Afrika'dan Kudüs'e nerede bir felaket olduysa, yardım çığlıkları yükseldiyse, bizzat orada olduklarını, kanayan yaralara çare olmaya çalıştıklarını ifade ederek, emeği geçen yönetim kurulu üyelerine, ilçe ve işyeri temsilcilerine ve bütün üyelere teşekkür ediyorum" dedi.

22 Şubat 2018 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.979.823 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

11

Defteri kim çaldı? - Şöyle büyük okulların öğretmen odalarında gerçekten öğretmenlerin sorunlarını dinlerken görmek isteriz ama nerdeee? Başkan sahiden nedir şu defter meselesi? Herhangi çalınan bir defterle bir alakanız VARMI? Çok konuşuluyor bu konu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
10

Yengen - Öğretmenler odalarına girmeye cesaretiniz yok. Kimin nabzını tutuyorsunuz?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
08

Mengen - Başkanım ayrımcılık yapmadan sendika üyelerine verdiğinz destek için teşekkür ederiz.Sonuna kadar sen ve ekibinleyiz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
07

Başkan - Murat başkanım kolay gelsin yılmadan devam et.Bunlar istiyorki eskisi gibi sırçalı köşkte oturup müdür atayalım istiyorlar.Sen okulları inadına ziyaret etmeye devam et . Çatlasın bunlar hasetliklerinden.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
06

Eğitim Bir-Sen üyesi - Ayırt etmeden SAKARYADAKİ eğitim birsen üyelerinin tamamının aidatlarından ALDIĞIN maaşın var. Peki bütun üyelere eşit mesafedemisin? Bu işi gönüllü yani hiç bir maddi beklenti olmadan yapabilirmisiniz?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
05

Eğitim Bir-Sen üyesi - Kimsenin ahı kimsede kalmaz.iki Cihanda da hakkım helal değil size.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
04

Eğitim Bir-Sen üyesi - Eğitim Bir-Sen üyesi olarak seçimleri sabırsızlıkla bekliyorum. Sizden kurtulmak isteyenlerinde nabzını tutun. Eğitim Bir Sen mebbderden büyük bir stk dır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
03

Eğitim Bir-Sen üyesi - ÖĞDER üyesi olanlara ve Mebdere üye olmayan Eğitim Bir-Sen üyelerinin de nabzını tutun. Hakkımızı helal etmiyoruz siz ve yönetiminize.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
02

Mebsan - Deyim yerinde mi bilemem,tabiri caiz ise diyelim.Yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermeyelim. Körler Sağırlar Birbirini Ağırlar. Mengen bey i birde yandaşı olmadığı okullara davet edelim. Bu karedekilere iyi bakın yakında hepsi terfi alır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47
01

Sakallı - Sakallı Sen ve Hak ve Adalet :) Sizin adalet anlayışınız Rabbimin emrettiği Adaletten binlerce km uzak. Sizler sadece adalet ve hak kelimesini güzel kullanıyorsunuz..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 08:47


Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?