Olgunlarda 13. akşam sonuçları

Olgunlar Turnuvası 13. akşam maçlarında bu sonuçlar ortaya çıktı.

Orkar Lojistik: 3-Çiftçi Kardeşler Kasabı: 5

Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Orkar Lojistik: Nihat Yenilmez, Abdullah Azizoğlu, Yüksel Gümüş, Yalçın Kıldıran, Veysel Pınar, Hasan Öztürk, Soner Boz, Ünal Dilek, İsmail Işıksoy, Orhan Uzel
Antrenör: Necip Öztaş
Çiftçi Kardeşler Kasabı: Ekrem Taşdemir, Recep Durak, Arif Uz, Akif Arslan, Şükrü Güneş, Erdinç Tuğralı, Yusuf Örengül, Beyler Gökçe, Recep Yavaş, Tuncay Gülay, Yener Ersoy, Mustafa Suiçmez
Antrenör: Behçet Durak
Goller: Dk.6-21 (Pen.) Şükrü Güneş, Dk.9 Yusuf Örengül, Dk.35 Tuncay Gülay, Dk.39 Recep Yavaş (Çiftçi Kardeşler Kasabı), Dk.14 Soner Boz, Dk.22 İsmail Işıksoy, Dk.49 Hasan Öztürk (Orkar Lojistik)


Umpa Gıda: 3-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri: 3
Hakem: Engin Bıçak
Umpa Gıda: Emre Karaaslan, Erdem Uıurkan, Zülküf Turan, Ahmet Kurt, Ünal Dağhan, Murat Bayram, Fatih Kambur, Engin Uğurkan, Muhammed Kandemir
Antrenör: Erol Alemdar
Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri: Mustafa Arslan, Hakan Özlü, Cengiz Kuybulu, Hakan Öncü, Suat Baş, Okan Babahasan, Kadir Mestanlı, Bülent Ecevit Kara, Çetin Kılıç, Sinan Güler, Fatih Şen
Antrenör: Mustafa Kuril
Goller: Dk.3-21 Fatih Kambur, Dk.8 Engin Uğurkan (Umpa Gıda), Dk.5 Çetin Kılıç, Dk.10 Sinan Güler, Dk.32 Hakan Özlü (Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri)


Ceytem: 7-Milli Eğitim: 1
Hakem: Tayfun Topuzayak
Ceytem: Mesut Özkan, Mustafa Şenol, Mehmet Ali Halil, Şükrü Kara, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Nadir Orsavaş, Hasan Sabri Yılmaz, Uğur Çelikarslan, İbrahim Yakut, İbrahim Bal
Antrenör: Nurettin Çelikarslan
Mili Eğitim: Cemal Yalçınkaya, Fikri Demir, Atilla Örge, Ayhan Panta, Atilla Eken, Hamza Çelik, Necmi Sağıroğlu, Adnan Şekerci, İlhan Muslu
Antrenör: Nurettin Elmacı
Goller: Dk.2-10-49 Uğur Çelikarslan, Dk.6 İbrahim Yakut, Dk.20-42 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.22 Ahmet Demir (Ceytem), Dk.40 Adnan Şekerci (Milli Eğitim)


Uzman Kimya: 2-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama: 6
Hakem: Yusuf Yıldırım
Uzman Kimya: Ergün Özgör, Bülent İrdem, Tuncay Özkocacık, Turgut Özkocacık, Serkan Karalı, Emrah Toylar, Hasan Mavi, Ahmet Öz, Ferdi Tüfekçi, Serdar Eliyok

Antrenör: Ayhan Aydemir
Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama: Adem Çolak, Mustafa Çabuk, Fatih Özbalaban, Şaban Çalışkan, Veysel Çelik, Osman Suiçmez, Engin Akyıldız, Emre Uludere
Antrenör: Emre Uludere
Goller: Dk.2 Emrah Toylar, Dk.11 Serdar Eliyok (Uzman Kimya), Dk.5 Emre Uludere, Dk.8-50+2 Şaban Çalışkan, Dk.25 Fatih Özbalaban, Dk.35 Mustafa Çabuk, Dk.50+4 Adem Çolak (Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama)

26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü
9 Haziran Pazartesi
Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Protek Mühendislik (Olgunlar)
Saat 22.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
10 Haziran Salı
Saat 20.00 Bosna Pırıldar Market-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 21.00 İmparator Turizm-Eski Reji (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Akyazıspor-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-AFS Teknik (Genç Olgunlar)
11 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 STC Duş-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)
Saat 21.00 Sanayispor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Ertaş Harita-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Ceytem (Olgunlar)

09 Haziran 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.108.986 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?