Vali Coş'tan bir haftalık Sakarya izlenimleri

Vali Coş, özellikle uyuşturucu maddelerle mücadele konusunda hassas olduğunu söyleyerek 'Bu işin hem eğitim ayağı hemde emniyet ayağı çok önemli'dedi.

Valii Hüseyin Avni Çoş bir haftalık süreç içerisinde hem gözlemlerde bulunduğunu hemde çeşitli toplantılar yaptığını belirterek,''Henüz Sakarya'ya gelişim çok kısa bir süre oldu. Ancak elbette tespitlerim var,öncelikle Sağlık ve Eğitim anlamında bazı sıkıntılar olduğunu gözlemledim. Bu konuda Sakaryalı vatandaşlarımızın en iyi hizmetleri alması için çalışmalarda bulunacağız.''dedi.

Vali Çoş, Sakarya'dan Taraf'a yaptığı açıklamada en önemli hedefinin hiç bir kurumun Türkiye standartlarının altında kalmaması olduğunu belirterek,''Bu konu en hassas olduğum konuların başında geliyor.Kurumlarımızın Türkiye standartları bellidir,Sakarya da da hiç bir kurum standartların altında kalmayacaktır,hatta amacımız standartların üstünde olmasıdır.

SAKARYA DA BİR BAKANIMIZIN OLMASI ŞANS

Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam'ın Bakan olmasının Sakarya için bir şans olduğunu ifade eden Vali Hüseyin Avni Çoş,''Sayın Bakanımız ile de istişare halindeyiz.Sakarya'ya en iyi hizmeti vermek için Bakanımızla Milletvekillerimizle Belediye Başkanlarımızla birlikte çalışacağız.''dedi.

UYUŞTURUCU MADDELER İLE MÜCADELE EN HASSAS OLDUĞUM KONULARDAN

Vali Hüseyin Avni Çoş, uyuşturucu maddelerle mücadelenin en hassas olduğu konular arasında olduğunu belirterek,''Adana da görev yaptığım süre içerisinde uyuşturucu maddeler ile ilgili çok ciddi çalışmalarımız oldu.Emniyet ile ortaklaşa çalışamalar sonucu Adana da uyuşturucu madde satıcılarına karşıda bir çok operasyon gerçekleştirdik,çok ciddi miktarda uyuşturucu madde yakaladık.Bu işin hem eğitim ayağı hemde emniyet ayağı çok önemli''şeklinde konuştu.

19 Haziran 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.257.113 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?