Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğünün sorumluluk bölgesinde 08/09/2014 günü saat 08:00'den 09/09/2014 günü saat 08:00'e kadar meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı

ASAYİŞ OLAYLARI08/09/2014


ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :02.09.2014 günü saat: 02.00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme ( ilaç alarak ) olayı ile ilgili olarak N.D. beyanında; İ.K. in öz kızı olduğunu 2000 doğumlu olduğunu kendisinin böbrek rahatsızlığı geçirdiğini 02.09.2014 günü 22.30 sıralarında evde ağrısı olunca ağrı kesici hap içtiğini midesi bulanınca kendisine bilgi verdiğini kızı ile hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını önemli bir sağlık durumu olmaması nedeni ile taburcu edildiğini şikayetinin olmadığın beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :09.08.2014 tarihinde meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak Müşteki Ş. P. ifadesinde;09.08.2014 tarihinde eşi S.P. in 'Arkadaşıma kek yapmaya gidiyorum' diyerek 4 yaşındaki kızı N. P. ve 4 aylık oğlu M.A. P.i de alarak evden ayrıldığını ve bir daha eve gelmediğini bir aydır eşine ulaşamadığını haber alamadığını eşi ve çocuklarının bulunmasını istediğini eğer kaçırılmışlar ise kaçıran şahıs ya da şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :04.03.2014 günü meydana gelen Güveni Kötüye Kullanma olayı ile ilgili olarak G. S. beyanında; kendisinin Mart ayı içerisinde Ağtaş a ve Saski'ye ait faturalarını ödeme merkezine ödediğiniiş yerinin kapandığını şahıssın tutuklandığını öğrendiğini daha sonra avukatının parayı ödediğini öğrendiğini gittiğinde avukatın polis merkezine gidip müracaatta bulunmasını istediğini belirtmesi üzerine müracaata geldiğini şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :07.08.2014 günü saat.23:00 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak Müşteki G. A. İfadesinde; 07.08.2014 günü saat.22.30 sıralarında çocuk acile çocuğunun rahatsızlığından dolayı geldiğinde, hastaneye geldiğinde telefonunun yanında olduğunu, hastaneden çıktıktan sonra eve gittiğini, eve gittiğinde kendisine ait cep telefonunun olmadığını fark ettiğini, telefonunun bulunarak teslim edilmesini istediğini, konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.Konu ile ilgili olarak tahkikat başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :06.09.2014 günü 18.00 sıralarında H. A. isimli şahıs ekobisten düşerek hafif şekilde yaralandığı anlaşılmış olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :28.08.2014 günü saat: 16.00 sıralarında meydana gelen Dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak B.Ö. ifadesinde; kullanmış olduğum 0545 .... numaralı hattımı 0537 .... numaralı hattan arayarak bana kendisini Artist olarak tanıtan şahıs "www.se....com" isimli sitenin sahibi olduğunu, siteye 300-500 TL para yatırdığım esnada 3000 TL, 5000 TL, 10000 TL para kazanma şansım olduğunu, eğer kazanamazsam paramı bana geri iade edeceğini söylediğini, bunun üzerine şahsa inandım ve Türkiye İş Bankası Atm sine giderek Atm'den T. G. adına olan hesaba 300(üçyüz) TL parayı yatırdığını, Parayı yatırdıktan sonra bahse konu numarayı aradım. Şahıs bana istediğin yere şikayet et diyerek telefon kapattı, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :O.A.isimli şahıs ifadesinde;08.09.2014 günü sabah 06.15 sıralarında işten çıktığını saat 15.00 sıralarında kız kardeşinin telefon ile arayarak kızı T. Ö. ün evden kaçtığını hayatından endişe ettiğini bulunması halinde tarafına teslim edilmesini kızının başına kötü bir olay gelmesi halinde sorumlularından şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :L. M. ifadesinde; kızı Z. M. un kayınvalidesinin yanında kaldığını ancak 08.09.2014 günü saat: 23.30 sıralarında kayınvalidesi S. Ç. nun torununun evde olmadığını fark ettiğini, başına bir şey gelmesinden korktuklarını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :26.08.2014 günü saat 21.00 sıralarında Korucuk Mahallesi Korucuk Park civarında meydana gelen Yaralanma ( İhmal ve Kazaen ) olayı ile ilgili olarak M. F. U. isimli şahsın, E. ve M. isimli arkadaşlarına ait bıçağı incelediği esnada arkadaşlarının M. F. U.in sol koluna sürttüğü ve sol kolunda kesik meydana gelerek yaralandığını, kolunu ikametinde sardığı fakat yaranın iltihaplanması ile ertesi günü hastaneye gittiğini, gerekli tedavisinin yapıldığını, kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :16.06.2014 günü saat:16:00 sıralarında meydana gelen ?Taksirle Yaralanma (İş Kazası) olayı ile ilgili olarak Şüpheli M. T. ifadesinde; iş yerindeçalışan işçilerden H. K.'ınyere düşüp kafasını vurması sonucu iş kazası geçirdiğini, kendisini işyerinin aracı ile hastaneye gönderdiğini, kazada kendisinin kusurunun olmadığını, işçinin kendi dikkatsizliği sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, müşteki şahıs raporlu olduğu için ifadesi alınamamış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :08.09.2014 günü saat:17.00 sıralarında meydana gelen ?Taksirle Yaralanma (İş Kazası) olayı ile ilgili olarak Müşteki İ. Ç. ifadesinde; iş yerinde çekiç yardımı ile loncaron isimli parçayı yerine takmaya çalışırken çekici parmağına vurması sonucu hafif şekilde yaralandığını, tedavi sonrası aynı gün taburcu olduğunu, olayda kimsenin bir kastı ve kusurunun olmadığını, kazadan dolayı kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :08.09.2014 günü saat:18:30 sıralarında idaremiz meydana gelen ?Taksirle Yaralanma (İş Kazası) olayı ile ilgili olarak Müşteki C.K. ifadesinde; iş yerinde vardiya değişim esnasında tiner kokusu ve yorgunluğun etkisiyle soyunma dolaplarının bulunduğu kısımda yere düştüğünü, çalışma arkadaşlarının yardımıyla ambulansla hastaneye giderek tedavi olduğunu. Düşme esnasında yaralanmadığını, tedavi sonrası aynı gün taburcu olduğunu, olayda kimsenin bir kastı ve kusurunun olmadığını, kazadan dolayı kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :07.09.2014 günü saat 17:00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak Müşteki Z.A. beyanında; olay günü ve saati kızı B. A. ın kendisi evde yokken evden ayrıldığını ve bir daha geri gelmediğini, telefonunun kapalı olduğunu, çevrede araştırdıklarını fakat bulamadıklarını, kızının Polis Mağrifeti ile bulunması istediğini, başına bir şey gelmesi dahilide bunu gerçekleştiren şahıs ya da şahıslardan Davacı ve Şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :08.09.2014 günü saat 13:00 sıralarında meydana gelen Hayvanı Tehlike Yaratacak Şekilde Serbest Bırakma olayı ile ilgili olarak Müşteki M. G. beyanında; olay günü ve saati bahse konu adresini önünden yaya olarak geçerken sokak üzerinde olan ve sonradan o ikametin sahibine ait olduğunu öğrendiğin köpeğin kendisine saldırdığını ve ısırdığını, köpeğin her hangi bir yere bağlı olmadığını, daha sonra hastaneye gidip aşısını olduğunu köpeğin sahibinden Davacı ve Şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.09.2014 günü saat 23.30 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralanma olayında müşteki, yolda yürüdüğü esnada ayağının takılması sonucu yüz üstü yere düşerek yüzünü asfalt zemine çarpması neticesi hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

ASAYİŞ OLAYLARI

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.09.2014 Günü saat 10.00 sıralarında Atatürk Polis Merkezi Amirliğine müracaat eden yuka H.K. isimli şahıs adına kayıtlı bulunan silah ruhsatını nerede ve nasıl olduğunu bilmediği bir şekilde kayıp ettiğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :08.09.2014 günü İlçemiz meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak D.G. ve A. Ç.' ın alınan ifadelerinde aralarında alacak verecek mevzusundan dolayı tartıştıklarını ve birbirlerinden davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :06/09/2014 günü Karasu Polis Merkezi Amirliğine gelerek müracaatta bulunan A.T. isimli şahıs ifadesinde; R. Ö. isimli şahsın kendisine hitaben hakarette bulunduğunu, davacı ve şikayetçi olduğunu beyanla, tahkikat başlanmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :07.09.2014 günü saat:17.00 sıralarında Kocaali ilçe Hastanesinde düzenlenen adli rapora istinaden idaremiz sahil Atatürk caddesinde S. D. isimli bayanın denizde boğulma tehlikesi geçirdiği anlaşılmış, ilçe hastanesindeki ilk tedavisinin ardından ileri tedavi için Sakarya iline sevk olmuş, yapılan görüşmelerde şahsın aynı gün tedavi gördüğü hastaneden taburcu olduğu öğrenilmiş, Konu ile ilgili olarak Hazırlanan Tahkikat Evrakı İkmalen Gönderilecektir.

10 Eyl 2014 - 16:02 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.508.570 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!