Olgunlar'da 36'ncı akşam sonuçları

Bu yıl 28'ncisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası 36'ncı akşam maçlarında bu sonuçlar alındı

Detay Harita İnşaat: 4-Gazi Metal Karasuspor: 4
Hakem: Arif Sucuoğlu
Detay Harita İnşaat: Kerim Kibar, Yakup Vergül, Akan Mıhçı, Namık Kemal Yılmaz, Berat Ferik, Salih Baş, Bayram Çolak, Mustafa Şenol, Atilla Başyazıcı
Antrenör: İsa Hocalar
Gazi Metal Karasuspor: Hakan Aydın, Beyler Gökçe, Köksal Ok, Salim Demir, Köksal Ok, Yahya Celep, Şaban Erbaş, Şenol Kargün, Yıldıray Altun, İrfan Gökçe (K.Kart), Halil Karaaslan
Antrenör: Mustafa Püskül
Goller: Dk.3-42 Bayram Çolak, Dk.25 Mustafa Şenol, Dk.50+1 Berat Ferik (Detay Harita İnşaat), Dk.13 Halil Karaaslan, Dk.22 Beyler Gökçe, Dk.26 Şenol Kargün, Dk.47 Yıldıray Altun (Gazi Metal Karasuspor)
Sarı Kartlar: Dk.4 Halil Karaaslan, Dk.44 Şenol Kargün, Dk.49 İrfan Gökçe, Dk.50+2 Şaban Erbaş (Gazi Metal Karasuspor), Dk.39 Atilla Başyazıcı, Dk.45 Berat Ferik (Detay Harita İnşaat)
Kırmızı Kart: Dk.50 (2nci Sarıdan) İrfan Gökçe (Gazi Metal Karasuspor)
---
Gebze Master: 1-Suev İnşaat: 2
Hakem: Mehmet Akıncık
Gebze Master: Muharrem Cüce, Murat Akdeniz, Ali Dürgel, Esat Rükün, Habip Aydın, Bülent Gürol (K.Kart), Mert Pınar, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy
Antrenör: Düzgün Şimşek
Suev İnşaat: Tuncay Pamuklar, Turgut Okan, Turan Taşkın, Yusuf Gergin (K.Kart), Soner Büyükergun, Ahmet Uçar, Şükrü Güneş, Hasan Kol, Aykut Okan, Sedat Memiş
Antrenör: Ayhan Yeniay
Goller: Dk.9 Soner Büyükergun, Dk.23 Sedat Memiş (Suev İnşaat), Dk.28 Murat Erensoy (Gebze Master)
Sarı Kartlar: Dk.10 Murat Erensoy, Dk.19 Bülent Gürol (Gebze Master), Dk.34 Yusuf Gergin, Dk.50+2 Tuncay Pamuklar (Suev İnşaat)
Kırmızı Kartlar: Dk.39 (2nci Sarıdan) Bülent Gürol (Gebze Master), Dk.50 (2nci Sarıdan) Yusuf Gergin (Suev İnşaat)
---
Remax Hür: 7-Doğukan Tekstil: 1
Hakem: Uğur Garan
Remax Hür: İrfan Arkan, Muhsin Öztunç, Engin Özdemir, İbrahim Topçu, Hüseyin Toç, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mevlüt Akbaş, Mehmet Ali Çalışkan
Antrenör: Murat Çiçek
Doğukan Tekstil: Yaşar Yılmaz, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Adnan Öztürk, Recai Yan, Ali Abanoz, Vedat Uysal, Cengiz Aydın, Muammer Fidan
Antrenör: Yaşar Yılmaz

Goller: Dk.5-46-47 Hüseyin Toç, Dk.9-19 Aydın Kurucu, Dk.20 Orhan Uzel, Dk.44Mehmet Ali Çalışkan (Remax Hür), Dk.49 Muammer Fidan (Doğukan Tekstil)

NOT: Bu sonuçla birlikte Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının ilk finalisti, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinden Remax Hür olmuştur.
---
Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 6-Oto Aydeniz: 3 (Sahadan Çekildi)
Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: Erol Çiçek, Atakan Gültekin, İrfan Şimşek, Kadir Demir, Selim Özer, Serkan Gidici, Aytekin Kebelioğlu, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Erkan Sezgin
Antrenör: Yasin Çelik

Oto Aydeniz: Fatih Özaltun, Süleyman Bektaş, Enver Deniz, Rıfat Deniz, Hakan Muti, Erdoğan Talay (K.Kart), Ferruh Karataş (K.Kart)
Antrenör: Savaş Kılınç
Goller: Dk.4 Rıfat Demir, Dk.10 Enver Deniz (Oto Aydeniz), Dk.9 (Pen.)-11-21 (Pen.)-25 (Pen.) Erkan Sezgin, Dk.35 İrfan Şimşek, Dk.43 Serkan Gidici (Erkan Sezgin Düğün Toplantı)
Sarı Kartlar: Dk.28 Ferruh Karataş, Dk.37 Erdoğan Talay (Oto Aydeniz, Dk.39 İrfan Şimşek (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu)
Kırmızı Kartlar: Dk.41 (2nci Sarıdan) Ferruh Karataş, Dk.43 (2nci Sarıdan) Erdoğan Talay (Oto Aydeniz)

NOT: Saat 23.00?te başlayan bu karşılaşma, 44ncü dakikada Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu 6-3 öndeyken, Oto Aydeniz takımının sahadan çekilmesi üzerine tatil edilmiştir.
---
Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm
2-(B2) Akyazı ANC Mobilya
3-(C3) Hendek Cadde Market
2nci Grup
1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret
2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon
3-(D3) Kahve Dükkanı
3ncü Grup
1-(C1) Toy Aydınlatma
2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş
3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları
4ncü Grup
1-(D1) Sapanca 1837
2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat
3-(B3) Merkez Oto
---
Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) Akyazı Dostlar
2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu
3-(C3) Oto Aydeniz
2nci Grup
1-(B1) Gazi Metal Karasuspor
2-(C2) Detay Harita İnşaat
3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler
3ncü Grup
1-?C1) Suev İnşaat
2-(A2) Gebze Master
3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı
---
Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar
1-Remax Hür
2-Çiftçi Kardeşler
3-Kayarlar Grup
4-Doğukan Tekstil
---
Turnuvanın Programı
23 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Sapanca 1837 (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)
Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)
24 Ağustos Çarşamba
Saat 20.00 Gebze Master-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)
Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Akyazı Dostlar (Olgunlar)
Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Detay Harita İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
---

23 Ağu 2016 - 09:45 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.476.443 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket Olağanüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da kongre yapılsın mı?