Oryantiring yarışları Gölpark'ta tamamlandı

Serdivan Gölpark'ta düzenlenen Sakarya Oryantiring il birinciliği müsabakaları final yarışları tamamlandı.

Haber Resmi
Haber Resmi
+5
Haber albümü için resme tıklayın

Federasyon yetkilileri tarafından yarışma öncesibelirlenen etaplara yerleştirilen hedefleri en kısa sürede bulmak için 170 öğrenci kıyasıya yarıştı.

Serdivan Belediyesinin desteklediği oryantiring müsabakalarına Serdivan Gölpark ev sahipliği yaptı.

Serdivan Gölpark'ın daha önce çıkartılan ve hedeflerin işaretlendiği haritalarla birlikte yarışan sporcuları aileleri de yalnız bırakmadı.

Sporcular yarışırken aileler güzel havanın ve göl manzarasının tadını çıkardı.

170 sporcu arasından günün sonunda dereceye girenlere ödül ve madalyaları verildi.

Küçükler,yıldızlar ve gençler kategorilerinde ilk 4 dereceyi alan sporcular Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.
Müsabaka sonunda dereceye giren okullar ve sporcular ise şu şekilde belirlendi.

Okul Sporları Oryantringİl Birinciliği Takım Sıralaması

Küçük Kızlar
1-Alİ Dilmen
2-21 Haziran
3-Adapazarı İmam Hatip
4-Pamukova Fatma Hanım

Küçük Erkekler
1-Ali Dilmen
2-21 Haziran
3-Adapazarı İmamhatip
4-Hacı Mehmet Akkoç
5-Mehmet Gölhan
6-ŞH.Fatih Kemal Yarar

YILDIZ KIZLAR
1-Karaosman
2-Pamukova Fatma HANIM
3-21 Haziran
4-Fatma Özkan
5-Adapazarı İmam Hatip
6-Hacı Mehmet Akkoç
7-Mehmet Gölhan

YILDIZ ERKEKLER
1-Karaosman
2-21 Haziran
3-Hacı Mehmet Akkoç
4-Mehmet Gölhan
5-Aşağı Dereköy
6-Pamukova Fatma Hanım
7-Adapazarı İmam Hatip
8-Aşağıdereköy

GENÇ KIZLAR ?B-
1-Sakarya Anadolu Lisesi
2-Tansu Çiller Ticaret M.L
3-Pamukova Mesleki Ve Teknik AND.L.

Genç Kızlar ?A-
1-Tansu Çiller Ticaret M.L
2-Sakarya Anadolu Lisesi
3-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L

GENÇ ERKEKLER-B-
1-Sakarya Anadolu Lisesi
2-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L
3-Tansu Çiller Ticaret M.L

GENÇ ERKEKLER-A-
1-Pamukova Anadolu Lisesi
2-Sakarya Anadolu Lisesi
3-Fatih Mesleki veTeknik AND.L.
4-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L.

FERDİ SIRALAMA
KÜÇÜK KIZLAR
1-Tuğba Aydınoğlu 21 Haziran
2-Helin Kaya-Şh.Fatih Kemal Yarar
3-Fatma Sakarya-Mehmet Gölhan
4-Azra Gençoğlu?Ali Dilmen

KÜÇÜK ERKEKLER
1-Emir Meşe-Ali Dilmen
2-Görkem Muharrem Demir-21 Haziran

21 Ocak 2015 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.421.377 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?