İttifakın Akyazı adayı Adem Güner

Millet ittifakı adına kısa bir süre önce İyi Partiden Akyazı Belediye Başkan Adayı olan Adem Güner dün akşam düzenlenen aday tanıtım programıyla vatandaşların karşısına çıkarak adaylığını resmen açıkladı.

Haber Resmi
Haber Resmi
+23
Haber albümü için resme tıklayın

MEDYABAR.COM-: 31 Mart mahalli yerel seçimleri için İYİ Parti ve CHP'nin Millet İttifakı adayı olduğu açıklanan Akyazı Belediye başkan adayı Adem Güner dün Akşam Akyazı'dadüzenlenen aday tanıtım programında Milletvekili Ümit Dikbayır tarafından vatandaşlara açıklandı.

Düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı.

Programın ilk açılış konuşmasını yapan Recep Furuncu " Partilerimizin değerli yöneticileri ve değerli misafirlerimiz Millet İttifakı adına hepinize hoş geldiniz diyorum. Biz burada bu akşam Millet ittifakı adına varız. Tabiki Millet ittifakı adına da oy istiyorum. Bunuda doğal hakkı olduğunu düşünüyorum. Fazla bir şey söylemek istemiyorum ortamı az çok en az benim kadar biliyorsunuz ve görüyorsunuz. Bunu değerlendireceğinizi biliyorum ve hepinize saygılar sunuyorum" dedi.

İL BAŞKANI KILIÇASLAN " TBMM EN ETKİLİ PARTİ GRUBU OLARAK ÜLKEMİZE HİZMET EDİYORUZ"

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan " Akyazı Millet ittifakı adayımız Adem Güner'in tanıtım toplantısına iştirak ettik. Biz bu yola çıktığımızda cebimizdeki paralarla ayakta durmaya çalıştık. 24 Haziran seçimlerinde Sakarya'dan 1 Milletvekilini meclise sokma başarısını gösterdik. Türkiye büyük millet meclisinin en etkili parti grubu olarak Ülkemize hizmet ediyoruz. Biz başarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz.Biz buraya tırnaklarımızla kazıyarak geldik. Öyle bir zamandan geçiyoruz ki şuanda her türlü dezavantajın oldu bir ortamda çıktık siyaset yapıyoruz ve sizlerin oylarına talip oluyoruz.Eğer karşınıza çıkarttığımız adaya güvenirseniz inanın bu Akyazı'nın kaderi değişir" dedi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KOLİP'DE KONUŞMA YAPTI

Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Cihan Kolip'de aday tanıtım programında bir konuşma yaptı. Kolip"Gerçekten umudumuz kat ve kat artıyor. Ben inanıyorum ki Sakarya ile başlayan bu birliktelik bu bir olma arzusu bu diri olma arzusu bütün Türkiye'yi ayağa kaldıracaktır. Bizim karşımızda iktidarın bütün nimetlerini kullanan bir belediye var. Sayın Belediye başkan adayıma da sonsuz başarılar diliyorum" dedi.

Akyazı İYİ Parti İlçe başkanı Servet Top " 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinin İlçemize İlimize yurdumuza hayırlar getirmesini cenabı Allah'tan dilerim" dedi.

DİKBAYIR" SAKARYA'DA BENİ EN ÇOK ÇALIŞTIRAN İLÇE AKYAZI OLDU"

Milletvekili Dibayır, "İlk olarak sloganımızı buradan duyuruyorum. Nasılsınız iyi misiniz, hep birlikte İyi olacağız inşallah. İlk defa Akyazı'ya nasip oldu bunu duyurmak.Sakarya'da 16 İlçemiz var ama beni en çok çalıştıran Akyazı oldu. Kendi ilçemden çok burada çalıştım.Ülkenin gidişatını gördük 25 Ekim 2017'de bir parti kurmak durumunda kaldık. İyiki de kurmuşuz çok şeye faydamız olduğunu görüyorum.7 Aylık bir partiydik büyük bir seçime girdik ama sayenizde Meclise 40 tane Milletvekili gönderdik. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Ve genel başkanımızın da biz şöyle bir talimatı var. Seçim kazanacağınız abuk subuk adamları benim önüme getirmeyin adam gibi adamla seçim alacaksanız alın almayacaksanız da bırakın orada dursun. Adem başkan da Allah için adam gibi adamdır. Biz Adem başkanla Akyazı'yı iyi yöneteceğimizi düşünüyoruz. Akyazı'yı haramsız iyi yöneteceğimizi 10 liralık işi 50 liraya yapmayacağını biliyoruz. Akyazı belediyesi ile beraber 8 anahtarımızı genel başkanımıza götüreceğiz inşallah. Biz bu görevlerle birlikte İlçeyi Şehri öyle bir yöneteceğiz ki siz bize o zaman diyeceksiniz çok iyi yönettiniz bu yöneticiler ülkeyi de iyi yönetir diyeceksiniz ve genel başkanımızı Cumhurbaşkanı da yapacağız inşallah.

MİLLİYEÇİ HAREKET PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİNİN %90'NI MUTSUZ..

Dikbayır "Şimdi burada Milliyetçi Hareket partili arkadaşlarım var, Milliyetçi Hareket partili abilerim var bir kere onlara şunu söyleyeyim. İnanın orada öyle bir durum var ki Milliyetçi Hareket partisi Milletvekillerinin en az yüzde doksanı mutsuzlar. Yemin ediyorum ki mutsuzlar."

FETÖ'NİN SİYASİ AYAĞI ARAŞTIRILSIN DİYE MNERGEMİZ REDDEDİLDİ..

Ümit Dikbayır "Şimdi her seçim öncesi bir şey çıkartıyorlar. Dediler ki 24 Haziran seçimlerinde işte bunlar FETÖ'cüdür şudur budur.Milletimiz bize teveccüh gösterdi ve 5 milyonun üstünde oy verdi. Bizde ilk araştırma önergemizi Fettullah Terör örgütünün siyasi ayağı araştırılsın diye bir önerge verdik. Bize FETÖ'cü diyen AKP ve MHP'liler bu önergeye hayır dediler. Kardeşim niye hayır diyorsunuz bize FETÖ'cü demediniz mi? Yıllarca FETÖ ile mücadele etmiş insanlara FETÖ'cü demediniz mi? Niye hayır diyorsunuz. Genel başkanımız şunu söyledi bizim içimizde FETÖ'cü bulun ben istifa edeceğim dedi. Bunu diyebilen bir tane daha lider yok.Biz hırımızı alamadık ikinciye bir daha verdik. Fettullah terör örgütünün siyasi ve iktisadi ayağını araştıralım dedik. Ona da hayır dediler. Şimdi bize iftira attınız ve iftira zina kadar günahtır. Şimdi bu günah ve vebal boynunuzda geziyorsunuz. "

AKYAZI'YI MHPLİ BİRİ YÖNETSEYDİ TERÖRİSTE SİLAH MI VERECEKTİ?

Şimdi de diyorsunuz ki beka sorunu var. Akyazı İlçesinin MHP'li bir arkadaşımız yönetseydi teröriste silah mı verecekti. CHP'li bir arkadaşımız yönetseydi bomba mı gönderecekti.Ayrıca şu da var aday olacak MHP'li, CHP'li İYİ partili arkadaşımız terörist mi? Teröristse aday yaptırmazsınız. Devleti siz yönetmiyor musunuz bu kadar basit. "

BEKA DEĞİL ZEKA SORUNU VAR

Dikbayır "Şunu da söyleyeyim 7 Haziran 1 Kasım seçimleri arasında yaptılar 720 tane şehit verdik. 24 Haziran seçimlerinden önce FETÖ muhabbeti çıkarttılar durum orta da şimdi de beka sorunu diyorlar, bu beka sorunu filan değil zeka sorunu. Adem Güner kardeşimin Akyazı'yı çok iyi yöneteceğine inanıyorum güveniyorum. Şimdiden hayırlı olsun diyorum" dedi.

SON KONUŞMAYI MİLLET İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADYI GÜNER YAPTI

Akyazı İYİ Parti ve CHP Millet ittifakı belediye başkan adayı Adem Güner konuşmasında " Sayın Milletvekili, İl başkanım, büyükşehir belediye başkan adayım, İlçe başkanlarım ve değerli vatandaşlarım aday tanıtım programımıza hoş geldiniz.2019 belediye başkan adayı aday tanıtım programı vesilesiyleburaya toplanmış bulunmaktayız. Değerli dostlar huzurunuzda ifade etmek isterim ki ben güzel ilçemizin daha da güzel olması mayasında ki cevherin tam olarak ortaya çıkartılması için bir vazifeye namzet oldum talip oldum. Buraya gelerek bana şeref verdiniz. Beni yalnız bırakmayan sizlere laik olacağıma sözünü vererek adaylığımı ilan ediyorum. Akyazı'mızın yetiştirdiği bu toprağın evladı olarak doğduğum büyüdüğüm yaşadığım bu toprağa vefa borcumu ödemek istiyorum. Hep özlediğimiz keşke şöyle olsa dediğimiz siyaseti yeniden Akyazı'ya getirmekistiyorum.İlçemizi 5 yıl içinde örnek hale getirerek yaşanacak bir ilçe haline getirmek istiyoruz.

MUHTARKENDE PROJELERLE ÇALIŞTIM, LAKİN ÇOK KÖTÜ İŞLERLE KARŞILAŞTIM

"Değerli dostlar rabbim nasip eyledi 2009-2014 yılları arasında Alaağaç köyünün muhtarlığını yaptım. Muhtarken de projelerle çalıştım. Lakin çok kötü işlerle karşılaştım. Okulumuzun bu Ülkenin bu hükümetin Sağlık bakanlığına yaptığım müracaat ile okulumuzun sağlık ve eğitime elverişli olmadığını çocukların orada eğitim göremeyeceği raporunu aldım. Aynı hükümetten aldım farklı bir hükümetten değil. Dosyam ile mücadele ettim başaramadım. Çevre ve şehircilik bakanı yardımcısına gittim. Raporumu sundum güzel çalışmışsın muhtar dedi. Seni tebrik ederim konuyla ilgileneceğim" dedi.

Akyazı'ya döndük bir umutla. 10 gün sonra malum partinin İlçe teşkilatında görev yapan yönetiminde görev yapan bir dostum bana şunu söyledi. "Muhtar dedi Ankara'ya gittin mi sen 1 hafta önce evet gittim dedim İlçe başkanının da haberi var biz usulü biliriz biz teşkilatçılığı biliriz. Biz Ülkü ocaklarında gır gırla yemeyle içmeyle zaman geçirmedik. Biz bu ülkeye nasıl hizmet edileceğiniz öğrendik.

Boşuna bekleme dedi bana. Neden dedim İlçe başkanı tarafından Ankara'daki Çevre ve Şehircilik Bakan yardımcısı arandı ve dediler ki bu MHP'lidir buna sakın yüz verme. Ben buradan İktidar partililere değil ben oraya oy verecek Ülküdaşlarımın vicdanlarına ben bunu bırakıyorum.
31 Mart yerel seçimleri için diğer partilerden aday olan arkadaşlarıma da muhaffakiyet dilerim. Onlarda temiz insanlardır hepsine başarılar dilerim. 31 mArt seçimlerinde oylarınıza talibim hep birlikte İyi olacağız inşallah" dedi.

Tanıtım programına Sakarya İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya İYİ Parti İl başkanı Selçuk Kılıçaslan, Millet İttifakı Sakarya Büyükşehir belediye başkan Adayı Cihan Kolip, CHP İlçe başkanı Recep Furuncu, İYİ parti İlçe başkanı Servet Top, Akyazı Muhtarlar derneği başkanı Bekir Durmuş, Mahalle Muhtarları, STK'lar, Oda başkanları, Daire başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Alaattin Onur/Akyazı

09 Şubat 2019 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.257.113 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

08

Hakan - Adem bey çok yapmacik kelimeler sarf ediyor millet artik bu laflara karni tok sirf etiket yapmak icin aday olmus benim gozumde hic birsey olmaz kahve muhabbeti yapiyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24
07

Akyazılı - Akyazı ilçe başkanı Servet Top adam gibi adamdır, keza başkan adayı Adem Güner de öyle. Şansları zor olsa da inşallah kazanırlar, bu ülkeye hizmet edecek, dürüst insanlara ihtiyacımız var. Başarılar dilerim.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24
06

fesli KADİR - Sabahattin...senin akıl ve ruh sağlığın raporun bitmiş..belediye polikinkigine git...valla konrollarini yaptırmadan doğru manisa ruh hastanesine..hadi ben okuyup üflesem nafile.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24
05

Astala vista - Milletin vekili Ümit Dikbayir Milletin Büyükşehir Adayı Doktor Cihan Kolip Milletin Akyazı Belediye Başkan Adayı Adem Güner Milletin Partisi IYI Parti Mart'in Sonu Bahar Cekemeyenler Çatlasın.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24
04

Sabahattin koc - Benim ismimi taklit ederek yazanlari gorun nekadar alcalabiyorlar..Allah c.c.yaz bari akilsiz lagim faresi siz asilsiz haber yaymaya devam edin layik oldugunuz yere gireceksiniz bizim acelemiz yok daha cok azin daha cok ceza yiyin diye bekliyoruz....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24
03

Arif - bu ittifakın adı olsa olsa

İP + CHP + hdp = zillet ittifakı

Başka söze hacet yok.....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24
02

Sabahattin koc - Seni seviyoruz vekilim,allah razı olsun senden.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24
01

Sabahattin koc - Ozaman aciklasaydin ya ....Isiniz gucunuz milleti zehirlemek fitne fesat nifak...sermeyeniz iftura yalan

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Şubat 14:24


Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?