Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 25 Haziran, İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde ise 24 Haziran'da meydana gelen olayların özet listesini açıkladı

JANDARMA BÖLGESİ (25 HAZİRAN)

ASAYİŞOLAYLARI:

1.YÜKSEKTEN DÜŞME
Hendek-Yeşilyurt Mahallesinde, 24 Haziran 2019 Pazartesi günü saat:20.00 sıralarında, Y.A.(1948'd.lu/E) evinin bahçesinde çıktığı erik ağacından düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2.YÜKSEKTEN DÜŞME
Akyazı-Yörükyeri Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:18.00 sıralarında, H.A.(1943'd.lu/E) evinin bahçesinde çıktığı ıhlamur ağacından düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3.İŞ KAZASI
Adapazarı-Taşkısığı Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:15.00 sıralarında, K.isimli işyerinde çalışan O.T.(1994'd.lu/E)'nin çalışmakta olduğu mutfak kısmında et doğrama esnasında parmağını kesmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4.İŞ KAZASI
Akyazı-Küçücek İstiklal Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:13.00 sıralarında, K. isimli işyerinde çalışan S.Ş.(1980'd.lu/E) dikkatsizlik sonucu belini demir panellere çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK OLAYLARI:

1.TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Arifiye-Hacıköy Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:15.10 sıralarında, Y.A.(1983'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2.TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Adapazarı-Bileciler Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:18.30 sıralarında, C.D.(1974'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yolun karşı tarafına geçmek isteyen yaya K.K.(1983'd.lu/E) 'ya çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3.TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Akyazı-Salihiye Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:18.00 sıralarında, R.D.(1961'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu D.A.(1982'd.lu/E) yönetimindeki traktöre çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4.TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Pamukova-Çardak Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:19.25 sıralarında, A.Ç.(1986'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu aynı yolda giden M.K.(1975'd.lu/E) 'ya ait motosiklete çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

5.TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Erenler-Kayalarreşitbey Mahallesinde, 25 Haziran 2019 Salı günü saat:21.50 sıralarında, H.A.(1964'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu Y.S.(1982'd.lu/E) yönetimindeki motosiklete çarpması sonucu meydana gelen kazada (2) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Meydana gelen (5) trafik kazası olayında (0) şahıs ölmüş, (6) şahıs yaralanmıştır.

EMNİYET BÖLGESİ (24 HAZİRAN)

Birimi:SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
24.06.209 günü saat.13.30 sıralarında Mithatpaşa Mah. Zübeyde Hanım Cad. üzerinde Şüpheli M.K.'nun sevk ve idaresindeki 54 LV *** plaka sayılı araç ile Müşteki M.E. isimli yaya şahsa çarpması neticesinde meydana gelen kazada M.E.'nun hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanmış olup; olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.
Birimi:SAKARYA - ADAPAZARI - Yenikent Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
19.06.2019 günü saat:00.30 sıralarında Camili Mahallesi 1636 Ada sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili olarak Müşteki N.G. ikametinde bulunduğu esnada dengesini kaybederek düştüğünü beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
Birimi:SAKARYA - ARİFİYE - Arifiye Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:İŞ KAZASI
Olay Özeti:
19.06.2019 günü saat 15.30 sıralarında ***** isimli işyerinde işçi olarak çalışan Müşteki F.Ş. elinde bulunan çekiç ile çalıştığı esnada çekici sağ el yüzük parmağına vurması sonucunda yaralanarak iş kazası geçirmiş.Evrak ikmalen gönderilecektir.
Birimi:SAKARYA - ERENLER - Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:KAYIP EŞYA
Olay Özeti:
Müşteki M.A. isimli şahıs ifadesinde; 23.06.2019 günü saat: 22.30 sıralarında Kozluk Mah. Kozluk Cad. otobüs durağında çantasını unuttuğunu, dönüp baktığında kayıp olduğnu gördüğnü beyan etmiş olup; tahkikata başlanılmıştır.
Birimi:SAKARYA - ERENLER - Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
24.06.2019 günü saat:16.10 sıralarındaPirahmetler Mah. D-100 Karayolu üzeri Bekirpaşa ışıklar mevkiindemeydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli A.P. alınan ifadesinde sevk ve idaresindeki 54 S *** plakalı servis otobüsü ile işyerine işçi götürdüğü sırada Bekirpaşa ışıklarını geçtikten sonra solundan gelen T.E.' in kullandığı 54 S *** plakalı aracın önüne kırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağına yan yattığını ve aracında bulunan işçilerden yaralananlar olduğunu beyan etmiş. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
Birimi:SAKARYA - SERDİVAN - Serdivan Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti:
Müşteki M.K. ifadesinde E.K. ın öz kızı olduğunu, annesi ile ayrı yaşadığını, 23.06.2019 günü kızının kendisi ile birlimkte olduğunu, saat:14.00 sıralarında Serdivan İstiklal Mahallesindeki ikametimden annesinin evine gitmek için ayrıldığını, kızıyla evden ayrıldıktan sonra görüşmediğini, eski eşinin kendisini telefonla aradığını, E.K.'nın eve gelmediğini söylediğini, kızının kayıp olduğun beyan etmiş.Tahkikata başlanmıştır.
Birimi:SAKARYA - SERDİVAN - Serdivan Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti:
24.06.2019 günü saat 01.46 sıralarında Kemalpaşa Mahallesi Sivritepe Caddesi üzerinde durdurulan 54 VL ** plakalı aracın sürücüsü B.K.'nin yapılan alkol ölçümünde 128 promil alkollü olduğu tespit edilmiş,tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
Birimi:SAKARYA - SERDİVAN - Serdivan Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti:
Müşteki İ.B. ifadesinde; ikiz kardeşiA.B. ile beraber İstiklal Mah. Kalender Sokak *** Serdivan Sayılı adreste kaldıklarını. Kardeşinin Kocaelide **** Hastanesinde hemşire olarakçalıştığını, kardeşine ulaşamadığını ve kayıp olduğunu beyan etmiş. Tahkikata başlanılmıştır.
Birimi:SAKARYA - AKYAZI - Atatürk Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti:
24.06.2019 günü saat: 17.00 sıralarında polis merkez amirliğine gelen M.K. isimli şahıs resmi nikahlı eşi olan H.K.'den haber alamadığını ve kayıp olduğunubeyan etmiş konu ile ilgilitahkikat başlatılmıştır
Birimi:SAKARYA - AKYAZI - Atatürk Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
24.06.2019 günü saat 20.00 sıralarında Kültür Park civarında E.S.'ın kullandığı 54 ABT *** plakalı araç ile Ü.K.'nın kullanmış olduğu 34 PL **** plakalı motosikletin çarpışması sonucu taksirle yaralama olayı meydana gelmiş. Araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma olmazken , motosiklet sürücüsünde hayati tehlike olmamak kaydı ile yaralanmalar meydana gelmiş. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.
Birimi:SAKARYA - AKYAZI - Atatürk Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti:
24.06.2019 günü saat:20:15 sıralarında Şehit Furkan Çelik Caddesi Pazaryerinde bulunan KGYS direğinin dibinde 34 DHB *** plaka sayılıaracın dirift yaptığı görülmüş. Araç şoförünün T.D. olduğu ve şahsın 1,72 promil alkollü olduğunu tespit edilmiş. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.
Birimi:SAKARYA - GEYVE - Geyve Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
21.06.2019 günü saat 23.15 sıralarında Umurbey caddesi ile Lale Sokak kesişiminde E.G. isimli yaşı küçük çocuğun motosiklet ile İ.B.'un sürücülüğünü yaptığı 54 ED *** plaka sayılı otomobilin çarpışması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş. Olayda motosiklet sürücüsü E.G. ile motosikletde yolcu olarak bulunan arkadaşları R.K. ve A.C.Ş. isimli çocuklar hafif şekilde yaralanmış. Tahkikata başlanılmıştır.
Birimi:SAKARYA - HENDEK - Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti:
23.06.2019 günü saat.22.00 sıralarında Polis Merkezimize gelerek müracaatta bulunan M.K. isimli şahıs kızı K.K.'un işe gitmek üzere evden çıktığını ancak işe gitmediğini öğrendiğini ve kızının kayıp olduğunu beyan etmiş olup; gerekli tahkikata başlanmıştır
Birimi:SAKARYA - PAMUKOVA - Pamukova Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
23.06.2019 günü saat: 23:55 sıralarında Polis Merkezimizi arayan Pamukova Devlet Hastanesi personeli adli rapor olduğunu beyan etmiş, hastaneye gidildiğinde C.T. isimli şahsın Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği, alınan dr. raporunda ''bisikletten düştüğü beyan edilen çocuk, bayılma görme kaybı ve duyma kaybı oluşmuş, çenede kesi mevcut, sol dizde şişlik var, hayati tehlikesi vardır, geçici hekim raporudur, ileri tetkik ve tedavi için 112 ile üst merkeze sevk edilmiştir'' yazdığı görülmüş, şahsın annesi L.T. ile yapılan şifai telefon görüşmesinde çocuğunun durumunun iyi olduğunu beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.
Birimi:SAKARYA - SAPANCA - Sapanca Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:KAYIP EŞYA
Olay Özeti:
24.06.2019 günü saat: 18:00 sıralarında Polis Merkezimize gelerek müracaatta bulunan M.T. isimli şahsın alınan ifadesinde;cep telefonunu2 aydırannesi M.T.'ın kullandığını, annesinin 21.06.2019 günü saat: 16:00-17:00 sıralarında Sapanca kapalı pazar yerinde alışveriş yaparken bu cep telefonunu pazar yerinde kaybettiğini beyan etmiş. Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.
Birimi:SAKARYA - SAPANCA - Sapanca Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi:KAYIP EŞYA
Olay Özeti:
Müşteki M.K. isimli şahsın alınan ifadesinde; kendisinin şantiyede çalışmakta olduğunu. 22.06.2019 günü saat 11:00 sıralarındacep telefonumu kaybettiğini farkettiğini beyan etmiş.Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

26 Haz 2019 - 12:06 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.247.197 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Koronavirüs aşısı olacak mısınız?