Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü M.T. isimli şahsın adına kayıtlı silahın ruhsatını aradığında bulamadığını düşürmüş veya kayıp etmiş olduğunu fark ettiğini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :06.12.2014 günü B.İ. kendisinin olay günü ve saatinde çalışmış olduğuişyerinin merdivenlerden çıkmakta iken ayağının kayması neticesinde kendi hatası sonucunda düştüğünü önemli bir sağlık durumunun bulunmadığını şikayetinin olmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü N.T.kendisini B.B. isimli şahıssın kendisini devamlı olarakcep telefonları ile arayarak rahatsız etmeye başladığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü 31YN? plaka sayılı araç içerisinden İ.S. ve B.D. isimli şahıslar çıkmış, araç çevresinde yapılan incelemede B.D. isimli şahıs ruhsatsız silahı kendi rızası ile teslim etmiş ve geçici olarak silah muhafaza altına alınmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Mağdur S.D. , şüpheliF.C. isimli şahıs tarafından darp edildiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü E.T. isimli çocuğun kaybolduğu anlaşılmış, olayla ilgili tahkikat devam etmektedir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :09.12.2014 günü Müşteki İ.T. iş yerinde çalıştığı sırada elini malzemenin altına sıkıştırması sonucu yaralandığını, kazadan dolayı kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :06.12.2014 günü Müşteki C.Ö. iş yerinde çalıştığı sırada kendi dikkatsizliği sonucu sol elini pres makinasına sıkıştırdığını, kazadan dolayı kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :08.12.2014 Müşteki Ö.K. işyerinde çalışırken mengenedeki parçaya çekiçle vurma esnasında kaza ile eline vurma sonucu yaralandığını olayla ilgili olarak dava ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü Müşteki A.S. işyerinde kaynak yaptığı esnada malzemenin kafasına çarpması sonucu hafi şekilde yaralandığını, olayla ilgili kimseden dava ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü Müşteki Y.Ş. ikametinde evde bulunan ismini bilmediği ilaçlardan 2 adet içtiğini, olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :29.11.2014 günü Müşteki Ö.Ü.D. makineye eline sıkıştırdığını, meydana gelen kazada kimsenin kastı ve kusuru olmadığını, olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ : 04.12.2014 günü Müşteki S.Y. sehpa üzerine çıkıp kaynak yaptığı sırada gözlerinin kararması sonucu düştüğünü, olayla ilgili olarak davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Müşteki Şüpheli F.K. arkadaşı M.A.Ö. nın kendisini takip ettiğini hakaret etmesi üzerine şahsa tokat attığını davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Y.B.cüzdanını kontrol ettiğinde bulamadığını cüzdanının içerisinde para ile nüfus cüzdanınınolduğunu, polis marifeti ile cüzdanının bulunmasını istediğini beyan etmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.12.2014 günü R.Ç. dış cephe montalama işi yaptığı sırada düştüğünü, davacı ve şikayeti olduğunu beyan etmesi üzerine, alınan doktor raporunda hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, M.K. isimli şahsında şüpheli olarak beyanı alınarak tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :02.11.2014 günü mağdur M.K. yediği mantardan zehirlenmiş, tedavisi yapılmış, durumunun iyi olduğunu dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü işyerine ait servis minibüsünün fren yapması sonucu minibüste yolcu olarak bulunan A.T. ayağından btm ile giderilecek şekilde yaralanmış, alınan beyanında olayın kendi dikkatsizliği yüzünden olduğunu dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :09.12.2014 günü müşteki S. B. daha önce, yanında çalışmış olduğu T.B. nin kendisini tehdit ettiğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :08.12.2014 günü Müşteki A.Ö. ifadesinde; çalışmış olduğu Şirketin laboratuvar bölümündeki şişeyi alıp kontrol ederken elinden düştüğünü ve içindeki asidin ayaklarına dökülmesi ile hafif şekilde yaralandığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü N.B. kızı N.Y.'nın akli dengesinin yerinde olmadığını, 05.12.2014 gününden itibaren kendisinden haber alamadığını, kızının bulunmasını ve bulunulduğunda tedavi edilmesi için hastaneye götürülmesini beyan etmiş ve kayıp şahıs müracaatında bulunmuş, Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Y.T. teşhis ettiği N.S.nin kendisini boğazını sıkarak ve karın boşluğuna yumruk atmak suretiyle darp ettiğini, şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu, Uzlaşmak istemediğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Mağdur G.Y. 3.kattan 2.kata indiği esnada merdivenden ayağının kayması sonucu düştüğünü, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Müşteki H.A. dengesini kaybederek yere düştüğünü, sağ ayağının altında kaldığını ve kırıldığını, olayda kimsenin kusuru kabahati olmadığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Mağdur A.T. benzin istasyonunda yıkamacı olarak çalıştığını, araba yıkarken elini tazyikli suya kaptırdığını, elinde yara meydana geldiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü C.G. isimli şahsın yapılan kaba üst aramasında üzerinden bir adet ruhsatsız tabanca, bu tabancaya ait bir adet şarjör, şarjör içerisinde fişek ele geçirilmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :11.12.2014 günü Mağdur R.T. işyerinde çalıştığı esnada bir anlık dikkatsizliği sonucu ayağının kaydığını, sol kolunu merdivene çarpıp yaralandığını, tedavisinin yapıldığını ve taburcu edildiğini, şu anki sağlık durumunun iyi olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :11/12/2014 günü M.B. işyerinde işçi olarak çalıştığı esnada falçatanın elinden kayıp parmağını kestiğini, tedavisinin yapıldığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 5 2 0 0 62 10.518 TL 19 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 4 2 1 5 157 35.104 TL 2 0
TOPLAM 9 4 1 5 219 45.622 TL 21 0

12 Ara 2014 - 14:40 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.428.812 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.


Manzaralı,Havuzlu,Eşyalı ve Kiracılı 1+1 Daire

EN ÇOK TALEP GÖREN SİTELERDEN 1+1 850 TL NET KİRA GETİRİLİ SATILIK DAİRE DAİRE ÖZELLİKLERİ >1+1 50 m2 >Eşyalı , Doğalgaz Kombi mevcut >1 yıllık...

0(264) 273 54 50 MARS GAYRİ̇MENKUL

SERDİVAN'DA SATILIK TRİPLEKS

220 M2 arsa üzerine temel 85 m2 3 kat tripleks bahçe içi müstakil konut. Granit yerden ısıtma 4+1 bağımsız mutfak 2 banyo, ayrı giyinme odası, kiler,...

TURSAT GAYRİMENKUL

ERENLER'DE SATILIK TRİPLEKS

Erenler Bağlar Mahallesi Gökay Villaları Sitesi'nde 170 m2, 4 + 1 tripleks. 2 banyo, her katta tuvalet. Bahçeler bağımsız. Kendine ait garajlı, doğal...

TURSAT GAYRİMENKUL

GÖL MANZARALI ARSA

Sapanca İlmiye Mahallesi'nde 10+10 imarlı 6 dönüm arsa 4 milyon TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Tekeler Mahallesi'nde Satılık dubleks

Tekeler Mahallesi’nde Boğaziçi Koleji karşısında site içi 138 m2 3+1 dubleks. Amerikan mutfak, 2 tuvalet, bir banyo. Önünde kendine ait bahçe.

TURSAT GAYRİMENKUL

Adapazarı merkez satılık bina

Adapazarı Orta Mahalle Mahmud’un fırınının arkasında 3 artı teras katı olan bina komple satılık. 160 m2 arsa üzerinde her katı 98 m2 olan 2+1 daireler...

TURSAT GAYRİMENKUL

Sapanca'da satılık daire

Sapanca merkezde sahile yürüme mesafesinde 3+1 daire satılık. 117 m2 iskanı alınmış sıfır daire 375.000TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Akyüz Gold Serdivan

Serdivan’da iki AVM arasında merkeze yakın mesafede konumlanmış 18 daire, iki ana giriş ile birlikte site içerisinde yeraltı otoparkına sahip rezidans...

0530 6553183 TURSAT GAYRİMENKUL


Anket Olaganüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da sizce başkan kim olsun?