Ünver'in azmi ve seçim ordusu

Milliyetçi Hareket Partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, adaylığı açıklandığı ilk günden bu yana adeta arı gibi çalışıyor.

8 Aralık 2013 tarihinde aday olduğu resmen açıklanmasıyla Sakarya'da adeta ekibiyle ince eleyip sık dokuyan Orhan Ünver, her ilçede günde 2 kez yapılan mitinglerde konuşuyor, hedeflerini anlatıyor.

16 ilçeyi defalarca gezerek, gecede 2 hatta 3 ilçeye giden Orhan Ünver'in bu çalışma performansı geçmiş parti içinde büyük memnuniyet yarattığı gözleniyor.

Projelerini kısmen ziyaretlerinde açıklayan ve bu doğrultuda giden Ünver'in özellikle bire bir görüşmelerinde vatandaşı büyük oranda etkilediği söyleniyor.
Her olayı iyi analiz ederek, pozitif yaklaşımlar sergileyen Ünver'i tanıyanların sayısı arttıkça, parti içinde geçmiş dönemde yaşanan huzursuzluklar seçim dönemine girilmesiyle birlikte askıya alınmış görünüyor.

Ünver'in edinilen bilgilere göre bir seçim ordusu oluşturduğu ifade ediliyor.

Afiş, broşür, araç, medya, planlama, starateji, Arge gibi birimlerini oluşturan Ünver'in her çalışmasında farklı bir ekibin izi olduğunu görmek mümkün.

Medya buluşmalarında basının ilgisini çeken ve iddiasını her defasında ispatlayan Ünver'in zafere yönelik inanmışlığı herkesin dilinde.

Siyasi rakiplerini de iyi analiz eden Ünver'in politikalarını vizyon ve projelerine üzerine kurduğu görülüyor.

03 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?