SEDAŞ broşürle bilgilendiriyor

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya illerinde elektrik altyapı yatırım çalışması başlamadan önce bölgedeki elektrik kullanıcılarına, esnaf ve vatandaşlara "Her şey sizin için. Daha kaliteli hizmet ve enerji için!" başlıklı broşürlerle bilgi veriyor.

Yeraltı kablolu yatırım çalışmaları sırasında kazı yapılması gerektiği için bu süreçte SEDAŞ tarafından, Belediyelerekazı bedeli ödendiği ve bu kazılardan sonra Belediyelerin kazılan alanları imar ettiği belirtiliyor.

Ayrıca bu çalışmalarda "Çevre, can ve mal emniyeti önceliğimizdir". Sloganıyla iş güvenliğine de dikkatçekiliyor. SEDAŞ'ın elektrik kullanıcıları için hazırladığı broşürde, planlı kesinti sürecine, iş güvenliği, çevreve yapılan altyapı çalışmalarında kurumlar arası işbirliğine, iş bölümü ve şirket iletişim bilgilerineyer veriliyor.

25 Ağustos 2017 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.987.019 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?