Acil servis yolu günlerdir karanlıkta..

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisi yolunun aydınlatma lambalarının devre dışı kalması nedeniyle günler önce karanlığa gömüldüğü ortaya çıktı..

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz'ın Sakarya'da 3 ayda 1 milyon lira tasarruf sağladıklarını söylediği günSakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisi yolununaydınlatma lambalarının devre dışı kalması nedeniyle karanlığa gömüldüğü ortaya çıktı..
Sakarya'da özellikle sağlıkta fiziki şartlarını yapılan yatırımla önde olmasına rağmen doktorinsan odaklı sorunlar yanıyor...

Acil servislerde acil doktoru yokluğundan başka branşlardaki doktorlar nöbet tutarkenyapıldığı yer tartışılan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinin bulunduğu yol karanlıkta..
Nedeni ise caddeden acil servis yolunu takibendubalar olan yaklaşık 700 metrelik acil servis yolundaki aydınlatma lambaları devre dışı kalması..
Acilde görev yapanlar yaklaşık bir haftadır bu sorunu yaşadıklarını söylerken özellikle yakınlarınıaraçlarıyla acile getirenler araç farlarının aydınlattığı yolda ilerliyorlar.

Sakarya'da 3 ayda 1 milyon lira tasarruf sağladıklarını söyleyen Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz'ın Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki bu soruna ne zaman çözüm bulacağı merak ediliyor.

20 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.935.544 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?