Sapanca'da Sosyal Hizmet Tanıtım Toplantısı

Sapanca'da gerçekleştirilen Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmet Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, "Sosyal hizmetlerde önemli olan, vatandaşların sosyal yardımlara ulaşması için neler yapılacağını, ve bu konuda kimlerle iletişime geçeceğini bilmesidir. Bu sebeple Sakarya'mızın tüm ilçelerinde sosyal hizmetler tanıtım toplantıları gerçekleştirmeye devam ediyoruz" dedi.

Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen sosyal hizmetler tanıtım toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda Sapanca'da gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Sapanca Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Sapanca Muhtarlar Derneği Başkanı Tolunay Kösemen ile birlikte tüm mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Tüm İlçelere sosyal hizmetler tanıtımı

Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal hizmetler alanındaki faaliyetlerini içeren bir sunum yapan Davut Yüce, "Büyükşehir Belediyesi sosyal hizmetler alanında vatandaşlarımıza birçok hizmet sunmaktadır. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın eksikliklerinin giderilmesi noktasında çalışmaya devam ediyoruz. Sosyal hizmetlerde önemli olan, vatandaşların sosyal yardımlara ulaşması için neler yapılacağını, bu konuda kimlerle iletişime geçeceğini bilmesidir. Bu sebeple Sakarya'mızın tüm ilçelerinde sosyal hizmetler toplantıları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu sayede yola çıkış amacımız olan "Sakarya'da dokunulmadık el kalmayacak" hedefimize ulaşacağız. Mağduriyetlerin hızlı bir şekilde giderilmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak biz elimizden gelen tüm katkıyı sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

Büyükşehir'e teşekkür

Sapanca Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Sosyal Hizmetler belediyeciliğin en önemli faaliyet alanıdır. Büyükşehir Belediyesi'ne gerçekleştirdiği hizmetlerinden ve tanıtım toplantılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz" derken, Sapanca Muhtarları Derneği Başkanı Tolunay Kösemen, "Bu toplantı ile tüm muhtarlarımız gerekli durumlarda hangi adımları atacaklarını ve sorunu kısa zamanda nasıl çözeceklerini görmüşlerdir. Katkılarından dolayı Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

26 Aralık 2013 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.157.640 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?