Geyve'de eğitim zirvesi

Geyve'de Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Toplantısı Öğretmen evi Toplantı Salonunda yapıldı.

Milli Eğitimden sorumlu Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kaymakam İlyas Mmemiş, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Ölçme Ve Değerlendirmeden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Tetik, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Geyve, Pamukova ve Taraklı'da görev yapan okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; İlimiz genelinde 5, 9 ve 12 nci sınıflara yapılan sınav sonuçlarının değerlendirilmesi ve sınavlarda akademik başarının yükseltilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıda; Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kaymakam İlyas Memiş ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre birer konuşma yaptı.

Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy konuşmasında; Valimiz İrfan Balkanlıoğlu'nun eğitim konusunda eğitimcilerimize tam destek verdiğini belirterek eğitim camiamızda görevli her personelin görev bilinci içerisinde tatlı bir rekabet halinde çalıştıkları takdirde eğitimde başarı oranının artacağını söyledi.

Kaymaka İlyas Memiş yaptığı konuşmada; İl milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerek ilçeler düzeyinde gerek okullar, sınıflar gerekse ders kapsamlı bir çalışma yapıldığını, bu çalışmanın okullarımızın bundan sonraki eğitim düzeyi ve başarı durumun artması konusunda faydalı olmasını temenni ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre yaptığı konuşmada; İlimizin eğitim düzeyinin daha ileri noktalara çıkarılması için topyekun çalışma başlatıldığını bu kapsamda ilçelerin ve okulların başarı durumlarını tespit edilerek bundan sonra gerekli çalışmanın yapılması için program başlatıldığını ifade etti.

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme toplantısı Kaymakam İlyas Memiş'in, Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy'a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'ye birer plaket taktim etmesiyle sona erdi.Geyvemedya.com

09 Şubat 2018 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.971.194 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?