Millet İttifakı Karasu'da anlaştı

Ka­ra­su'da Mil­let İtti­fa­kı adı al­tın­da se­çi­me ka­tı­la­cak olan CHP ve İYİ Parti ara­sın­da ya­pı­lan be­le­di­ye mec­li­si lis­te­si gö­rüş­me­le­ri an- ­laş­may­la so­nuç­lan­dı. Listeye İyi Parti'den üç isim yazılacak

Bir sü­re­dir iki par­ti­nin il ve ilçe yö­ne­ti­ci­le­ri ara­sın­da ya­şa­nan an­laş­maz­lık, Mil­let İtti­fa­kı Baş­kan Adayı Op. Dr. Kerem Erk­soy'un aday ta­nı­tım top­lan­tı­sı için Ka­ra­su'ya gelen CHP Grup Baş­kan­ve­ki­li Engin Özkoç'un İYİ Parti Mil­let­ve­ki­li Ümit Dik­ba­yır'la yap­tı­ğı te­le­fon gö­rüş­me­siy­le gi­de­ril­di.

Buna göre Mil­let İtti­fa­ka be­le­di­ye mec­li­si lis­te­sin­de üç iyi par­ti­li isme yer ve­ri­lecek. CHP İlçe Baş­ka­nı Nur­han Aydın üç ismin lis­te­de hangi sı­ra­dan gös­te­ri­le­cek­le­ri ko­nu­sun­da İYİ Parti'den gelen tek­li­fin kabul edil­di­ği­ni ve so­ru­nun çö­zül­dü­ğü­nü bil­dir­di. Buna göre it­ti­fak lis­te­sin­de İYİ Parti ku­ru­cu­su ve be­le­di­ye baş­kan aday­lı­ğı için adı geçen Cü­neyt Taş­kın Ekşi, Yahya De­mir­ka­ya ve Akın Çelik yer ala­cak. Karasuhaber.com

13 Şubat 2019 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.971.194 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

İbrahim ufuk Bakar - Kaliteli iki siyasi parti , Kaliteli Başkan adayı, kaliteli Meclis üyeleri adayları .Tek kelime ile birlik ve beraberlik muhteşem Allah yolunuzu açık etsin .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 13 Şubat 22:32
02

Cihat Ekşi - Fiko hayır mı,şer mi 31 martta görecez işkembeden konuşma

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 13 Şubat 22:32
01

Fiko - Şer ittifakı anlaşmış sanki karasuda kazanacaklarda:) Sakarya oyunu gördü ve şer İttifakının mezarı olacaktır.!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 13 Şubat 22:32


Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?