Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11.01.2015 günü saat 20.00 sıralarında işyeri sahibi S.M. ve müşteri G.K., aralarındaki bir borç meselesi yüzünden tartışma çıktığı, birbirlerini hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaraladıkları anlaşılmış olup, tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.01.2015 günü saat 22:30 sıralarında Müşteki C.A. ifadesinde;şüpheliB.D.nın kendisini tehdit ettiğini,kendisini tehdit eden B.D. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü saat:07.00 sıralarında Müşteki G.Z. İfadesinde; A.K.'ın sabah saatlerinde Okula gitmek için evden gönderdiğini ancak bir daha eve gelmediğini nerede olduğu hakkında bir bilgisinin olmadığını ve başına olumsuz bir durum gelmesi halinde ise sorumlulardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü saat:17.00 sıralarında Müşteki H.A.ifadesinde; Samsung Not-3 marka cep telefonunu düşürmüş olduğunu, telefonun bulunulması durumunda tarafına teslim edilmesini istediğini, olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü saat:19.15 sıralarında Müşteki K.K. isimli şahıs yaya vaziyette yürüdüğü esnada içerisinde 1.950 TL. kağıt para ve 15-20 TL. bozuk para bulunan siyah renkli cüzdanını zayii ettiğini beyanla müracaatta bulunması üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü saat:20.30 sıralarında Müşteki K.K. ifadesinde; öz kızı 13 yaşındaki S.K. yı saat:08.00 sıralarında okuluna gitmesi için bıraktığını fakat kızının okuluna gitmediğini öğrendiğini, kızına bu saate kadar ulaşmadığını, kızının bulunulması durumunda tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :04.01.2015 günü saat:19.00 sıralarında şeker hastalığı olan ve alkollü bir şekilde yaya olarak evine giden S.O. isimli şahsın gözünün kararması ile iş merkezinin merdivenlerinden yaklaşık 3metre aşağı düştüğü, kimseden şikayetçi olmadığı, şu anda sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılmış olup, tahkikata başlanmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11.01.2015 günü saat 20.00 sıralarında G.S. isimli şahıs şüpheli Y.S. tarafından darp edildiğini beyanla müracaatta bulunmuş olup şahsın alınan doktor raporunda Hayati Tehlikesi yoktur, BTM ile giderilebilir, Kati Hekim raporu şeklindedir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :08.01.2015 günü saat:22.00 sıralarında Mağdur Y.E.A. ifadesinde; boş arazide mahalleden arkadaşları ile birlikte poşetle karda kaydıklarını, poşetle kayma sırasında duramayarak arazinin duvarına çarpma neticesi sol gözaltı ve çene kısmından yaralandığını, olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :08.01.2015 günü saat. 12.00 sıralarında S.A. isimli şahsın işyerinde çalıştığı esnada plakasını bilmediği bir aracın ayağının üzerinden geçmesi üzerine yaralanması neticesi meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :03.01.2015 günü saat:15.56 sıralarında Müşteki H.K. ifadesinde; işyerinde boyahanenin altındaboyaların aktığı ızgaraların altını temizlemek için kaldırıldığını unuttuğundan bir anlık dikkatsizliği sonucu ızgaraların bulunduğu çukura düşmesi sonucu her iki elinde sıyrıklar oluştuğunu beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :23.10.214 günü saat:14.10 sıralarında Müşteki S.A. ifadesinde; işyerinde çalıştığı sırada ayağının kayması sonucu yere düştüğünü ve ayağının burkulduğunu beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü saat:13.00 sıralarında E.Ş. ifadesinde; öz kızı B.H.Ş.'in evlerinin mutfak masası üzerine not bırakarak valizini alıp evden ayrıldığını ve bulunabileceği tüm yerleri aramasına rağmen bulamadığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.01.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak Ö.Y. ifadesinde; daha önceden kullanmakta olduğu Dorex marka sakinleştirici ilacını içtiğini, ardından alkol almaya başladığını, fenalaşması nedeniyle ikamette bulunanlar tarafından ambulansa haber verilerek Hastaneye götürülüp orada tedavisinin yapıldığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.
FERİZLİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü saat:20.00 sıralarında Ferizli Polis Merkezi Amirliğine gelen A.G. ifadesinde;Kızı Ü.G.G.'nun 12.01.2015 günü saat:08.00 da işe gidiyorum diyerek evden ayrıldığını, kızından haber alamadığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü saat: 20.00 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak F.U.'ın Fabrikada merdivenleri temizlerken düştüğü, olayın kendi rahatsızlığı sonrasında meydana geldiği, kimseden şikayetinin olmadığı anlaşılmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak Müşteki M.K. ifadesinde; M.K.'in öz oğlu olduğu, evde annesi ile birlikte kaldığı sırada oğlunun evde bulunan tansiyon ilaçlarını içme ihtimali olduğundan eşinin kendisini aradığını ve oğlunu tedirgin olduğundan hastaneye getirdiklerini, konuyla ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak Mağdur Y.D. ifadesinde; yaya olarak gittiği sırada yanında bir aracın geçtiğini, kendisinin dengesini kaybederek düştüğünü, geçen arabanın kendisine çarpmadığını, kendisinin düştüğünü, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak Müşteki H.G. ifadesinde; fabrikada çalıştığını, merdivenlerden indiği sırada ayağının kaydığını, bunun sonucunda ayağını burktuğunu, kendisinin kusurlu olduğunu, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

KARAPÜRÇEK İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :11.01.2014 günü saat 07.00 sıralarında Karapürçek Polis Merkezi Amirliğine gelen F.Ö. isimli şahıs eşi olan C.Ö. isimli şahsın 11.01.2014 günü saat 07.00 sıralarında uyandığında yanında olmadığını gördüğünü, evin içini kontrol ettiğinde evinde olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :11.01.2015 günü polis merkezine gelerek müracaatta bulunan F.Ö. isimli şahıs ifadesinde; saat: 16.00 sıralarında daha önceden tanıdığı olan F.D. isimli şahsın kendisini darp ettiğini, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Sakarya Valiliği İl Emniyet Müdürlüğünün yazısına istinaden Silah Ruhsatının yenileme süresi içerisinde yenilemeyen ruhsat sahibi M.S. isimli şahıs hakkında C.Savcısı talimatları doğrultusunda tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü Karasu Polis Merkezi Amirliğine gelerek müracaatta bulunan N.D. isimli şahıs kendi adına av tezkeresi bulunan av tüfeğini fındık barakasına 10 yıl kadar önce bıraktığını, tüfeği oradan alıp almadığını bilmediğini, tüfeği bulamadığını tüfeğinin kaybolduğunu dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :12.01.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak E.Ç. ifadesinde; çalışmış olduğu fabrika önünde karları temizlerken kayarak düştüğünü, ağrılarının artması üzerine hastaneye geldiğini beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

JANDARMA BÖLGESİ

a. İŞYERİNDEN HIRSIZLIK
Sakarya/Arifiye-Hacıköy Mahallesinde 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 04.50 sıralarında S.A.'ya ait markete kapı kilidini kırarak giren ve piyasa değeri yaklaşık (5.500) TL olan sigara ile işyeri kasasından (1000) TL. parayı çalan kimliği belirsiz fail/faillerin yakalanması çalışmalarına devam edilmektedir. (1 Faili Meçhul)

b. İŞYERİNDEN HIRSIZLIK
Sakarya/Arifiye-Ahmediye mahallesinde 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 04.50 sıralarında N.Y.'e ait markete metal korkuluk kilidini kırarak giren ve piyasa değeri yaklaşık (700) TL olan sigara ve (50) TL bozuk parayı çalan kimliği belirsiz fail/faillerin yakalanması çalışmalarına devam edilmektedir. (1 Faili Meçhul)

c. EVDEN HIRSIZLIK (TCK142)
Sakarya/Adapazarı-Poyrazlar mahallesinde 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 13.50 sıralarında; H.K.'ya ait evden Krup marka 4897 seri numaralı ruhsatlı av tüfeğini çalan kimliği belirsiz fail/faillerin yakalanması çalışmalarına devam edilmektedir. (1 Faili Meçhul)

ç. KASTEN YARALAMA (TCK 86,87,88)
Sakarya/Hendek-Lütfiyeköşk mahallesinde 11 Ocak 2015 Pazar günü saat 17.00 sıralarında; C.A.'nıntartıştığı S.T.'yi darp ettiği tespit edilmiştir. (1 şüpheli yakalandı)

d. KASTEN YARALAMA (TCK 86,87,88)
Sakarya/Karasu-İhsaniye mahallesinde 11 Ocak 2015 Pazar günü saat 20.30 sıralarında; A.K. park meselesinden tartıştığı F.Ö.'yü belindeki kurusıkı tabancanın kabzesiyle başına vurmak suretiyle darp ettiği tespit edilmiştir. (1 şüpheli yakalandı)

e. ZEHİRLENME
Sakarya/Hendek-Çamlıca mahallesinde 11 Ocak 2015 Pazar günü saat 17.00 sıralarında; Ş.Ö. (2011 d.lu/K) kardeşinin kullandığı şurubu içmesi sonucu zehirlendiği tespit edilmiştir. (H/T Yoktur)

f. ZEHİRLENME
Sakarya/Arifiye-Yukarıkirazca mahallesinde 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 05.00 sıralarında; N.Ç.'nin evinde yaktığı sobadan sızan gazdan zehirlendiği, hayati tehlikesinin olmadığı tespit edilmiştir. (H/T Yoktur)

g. İŞ KAZASI
Sakarya/Arifiye-Adliye mahallesinde 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 08.00 sıralarında; T...... fabrikasında çalışan H.T.'nin çekiçle eline vurması sonucu yaralandığı tespit edilmiştir. (1 şahıs Yaralı )

h. ARAMA KURTARMA
Sakarya/Kocaali-Aktaş mahallesinde 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 09.00 sıralarında; E.Ö.,K.Ö. ve H.T. 'nin su deposundaki arızayı gidermek için gittikleri su deposunda kar yağışı nedeniyle mahsur kaldıkları (1)Asyş Timi ve Kocaali Belediyesi (1 greyder ve kepçe)'nin yaptığı çalışmalarlaşahıslar bulundukları yerden kurtarılarak tedavi maksadıyla Kocaali Devlet Hastanesine sevk edildikleri tespit edilmiştir. (3 şahıs kurtarıldı H.T.Yoktur)
04. CEZAEVİ OLAYLARI : Yoktur.
05. KAÇAKÇILIK OLAYLARI : Yoktur.
06. TRAFİK OLAYLARI:

01. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Akyazı-Karaçalılık mahallesinde 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 14.30 sıralarında; M.K. kullandığı 54 HA. Plakalı otomobiliyle bariyerlere çarpması neticesinde meydana gelen kazada (3) şahsın yaralandığı tespit edilmiştir.

13 Oca 2015 - 17:06 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.654.512 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!