Bakan Çağlayan Sakarya'ya geliyor!

Sakaryalı İş adamı Şahin Karaaslan katıldığı 2.Asya -Pasifik bölgesel ticaret müşavirleri toplantısına katıldı..Bakan Çağlayan'la buluşan Karaaslan Bakanı Sakarya'ya davet etti..

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Sakarya TÜMSİAD Şubesinden İş adamı Şahin Karaaslan, 2. Asya-Pasifik Bölgesel Ticaret Müşavirleri toplantısına katıldı.

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Ticaret Müşavirleri, Sivil Toplum Örgütü Başkanları ve Asya Pasifik İş Adamları'nın katıldığı toplantının açılışında konuşan TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Türkiye'nin dünyada ekonomik güç olarak yükselen bir değer olduğunu belirterek, 'Küresel ekonomik kriz nedeniyle Avrupa ve Amerika'da büyümenin yavaşlaması üzerine küresel güç dengeleri Asya'ya doğru kaymaktadır. 20. yüzyılı 21. yüzyıla başlayan dönemde dünyada gerçekleşmiş olan en büyük değişiklik nedir diye sorulduğunda cevap 'Doğu Asya'nın yükselişi olacaktır' dedi.

Toplantıda Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert'e, katılımı ve katkılarından dolayı bir plaket verdi.

Toplantının ardından Sakaryalı iş adamı Şahin Karaaslan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan?laikili bir görüşme gerçekleştirildi. Görüşmede Sakarya ekonomisi ve karasu limanı konuşuldu Bakan Çağlayan, Karasu Limanının Sakarya ve Sakaryalıya çok büyük katkısı olacağını belirtti.

Görüşmenin ardından Şahin Karaaslan Bakan Çağlayan'ı Sakarya'ya davet etti. Bakan Çağlayan görüşmeden duyduğu memnuyeti dile getirdi.Bakan ÇağlayanSakarya'ya çeşitli temaslarda bulunmak üzere önümüzdeki aylarda geleceğini belirtti

18 Şubat 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.109.908 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?