24ncü olgunlar turnuvası dördüncü akşam maçları

24ncü olgunlar turnuvası dördüncü akşam maçları devam ediyor.

Akyazı Yenicami Esnaf: 3-Bosna Şahinpen: 4
Hakem: Beytullah Öztürk
Akyazı Yenicami Esnaf: Osman Mangıroğlu, Hasan Akcan, Coşkun Çıvkın, Mehmet Temizalay, Ömer Uluköylü, Ayhan Özcan, Şeref Baştan, Osman Özdağ, Yusuf Nalçacıoğlu, Ömer Turgut, Süleyman Bayram
Antrenör: Asım Sarıçizmeli
Bosna Şahinpen: Ferruh Bayram, Haluk Tok, Rasim Dorak, Hasan memiş, Cevat Koç, Ömer Akdeniz, Mustafa Karaçelik, Asım Dorak, Murat Alan, Şemsettin Çınar, Ayhan Cengiz
Antrenör: İsmail Uzekmek
Goller: Dk.3-8 Osman Özdağ, Dk.30 Şeref Baştan (Akyazı Yenicami Esnaf), Dk.15-19 Asım Dorak, Dk.21 Rasim Dorak, Dk.47 Cevat Koç (Bosna Şahinpen)
Sarı Kartlar: Dk.11 Mehmet Temizalay (Akyazı Yenicami Esnaf), Dk.22 Hasan Memiş (Bosna Şahinpen)
---
Suev İnşaat: 7-TAV Holding: 4
Hakem: Tunahan Öztürk
Suev İnşaat: Volkan Keskin, Turan Taşkın, Haydar Koç, Emre Numan Bayrakoğlu, Cavit Salpat, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Erkan Arslan
Antrenör: Ayhan Yeniay
TAV Holding: Uğur Beler, Ertugan Özkan, Engin Uğurkan, Volkan Küpçü, Erol Alemdar, Ahmet Kurt, Erdem Uğurkan, Alper Günaydın
Antrenör: Fatih Kanbur
Goller: Dk.4-9 (Pen) Volkan Küpçü, Dk.31 Emre Numan Bayrakoğlu (K.Kalesine) Dk.32 Ahmet Kurt (TAV Holding), Dk.17 Turan Taşkın, Dk.22-39 Haydar Koç, Dk.26-37 Emre Numan Bayraktaroğlu, Dk.30 Güngör Açıkgöz, Dk.48 Cavit Salpat (Suev İnşaat)
Sarı Kart: Dk.43 Ertugan Özkan (TAV Holding)
---
Aygünler Bellona: 9-ASKF: 1
Hakem: Beytullah Öztürk
Aygünler Bellona: Ender Özdemir, Ferdi Tapşın, Cemil Kocacık, Bülent Uyarım, Hakan Çağlı, Ayhan Çetin, Recai Yan, Selahattin Kıyak, Erol Tolga, Yavuz Güven Şahin
Antrenör: Muammer Alataş
ASKF: Ali Arslan, Abdülvahap Karagüzel, Mehmet Yelken, Yılmaz Kuzey, Halit Demiray, İsmail Ergül, Hüseyin Bilgiçli, Hasan Öksüzali, Mahmut Güzel, Tezcan Demir
Antrenör: Şefik Kır
Goller: Dk.2 Recai Yan, Dk.4-14 Erol Tolga, Dk.6-37 Sebahattin Kıyak, Dk.15 Hakan Çağlı, Dk.17 Yavuz Güven Şahin, Dk.27 Ayhan Çetin, Dk.42 Cemil Kocacık (Aygünler Bellona), Dk.29 Hüseyin Bilgiçli (ASKF)
---
İki Yıldız Çamaşırları: 4-Tatangalar: 2
Hakem: Tunahan Öztürk
İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, İlhan Acar, Mustafa Kocabey, Yusuf Çelik, Sedat Altıntaş, Yalçın Şaşı, Bekir Bildik, İrfan Dal
Antrenör: Kağan Kocabey
Tatangalar: Hakan Kasım, Arif Gökbayrak, Adil tank, Olcay Meriç, Fuat Ersöz, Recep Erol Kurtul, Hasan Er
Antrenör: Ufuk Korhan Kaşlı
Goller: Dk.3-44 Fuat Ersöz (Tatangalar), Dk.10 Yalçın Şaşı, Dk.18 Sedat Altıntaş, Dk.35-39 Mustafa Kocabey (İki Yıldız Çamaşırları)
Sarı Kart: Dk.43 Bekir Bildik (İki Yıldız Çamaşırları)
---
Simge Eşarpları: 2-Tarım Kredi: 1
Hakem: Sercan Dildar
Simge Eşarpları: Zeki Dönmez, Hasan Altıntaş, Tamer Arancı, Suat Muratdağı, Akif Arslan, Yusuf Örengül, Erdinç Tuğralı, Fuat Karadağ, Aydın Alkan
Antrenör: Behçet Rurak
Tarım Kredi: Haludun Memiş, İbrahim Menteşe, Ali Kudu, Yüksel Kadıoğlu, Resul Nebioğlu, Salih Şimşek, Turgut Kurt, Abdullah Şentürk, Yılmaz Pehlivan
Antrenör: Recai Benli
Goller: Dk.5 Turgut Kurt (Tarım Kredi), Dk.21 Suat Muratdağı, Dk.34 Yusuf Örengül (Simge Eşarpları)
Sarı Kart: Dk.34 Abdullah Şentürk (Tarım Kredi)
---
Sapanca TGM: 4-Reisoğlu Restoran: 2
Hakem: Sercan Dildar
Sapanca TGM: Süleyman Yetim, Salih Yıldız, Murat Şimay, Osman Sağır, Recep Koşar, Osman Kösemen, Aydın Şahin, Ferhat Öztaş
Antrenör: Fahrettin Karadağ
Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Koray Avcı, Yusuf Açıkyürek, Erkan Kılıç, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık
Antrenör: Özer Yüksel
Goller: Dk.8 Ferhat Öztaş, Dk.11 Salih Yıldız, Dk.18 Osman sağır, Dk.21 Aydın Şahin (Sapanca TGM), Dk.17 Erkan Kılıç, Dk.30 Engin Bıyık (Reisoğlu Restoran)
---
Turnuvada Program
14 Haziran Perşembe
Saat 18.00 Kahve Diyarı Köşk-Türk Temizlik (Genç Olgunlar A Grb.)
Saat 19.00 Mramor Oluk Sistemleri-ASKF (Yaşlı Olgunlar)
Saat 20.00 Burakcan İnşaat-AR Metal (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Paksan Kireç-Göçmenspor (Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Odabaş Kuyumculuk-Erenler Belediyesi (Yaşlı Olgunlar)
Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Ayan İnşaat (Olgunlar B)
---
15 Haziran Cuma
Saat 19.00 Aygünler Bellona-Eski Reji (Yaşlı Olgunlar)
Saat 20.00 Akyazı Semazen Etbalık-ASKF İnko İnşaat (Olgunlar A)
Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Reisoğlu (Genç Olg.B)
Saat 22.00 Kayar Steak House-SİNTAŞ (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Bosna Şahinpen-SASKİ (Olgunlar B Grubu)
---

14 Haz 2012 - 11:36 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.750.398 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?