Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde Salı günü meydana gelen olayların özet listesini açıkladı

ASAYİŞ OLAYLARI24/05/2016

BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 23.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki O.E. isimli şahıs çalışmış olduğu işyerinde yağ tenekesinin ağızını açarken gözüne yağ sıçradığını, olay ile ilgili hastaneye giderek tedavi olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIKayıp Eşya
Olay Özeti: 24.05.2016 günü Müşteki O.Ü. isimli şahsın mesleğini icra ettiği müzik aletine ait 1,400 TL değerindeki üzerinde seri numarası bulunmayan kablosuz enstürman jak denilen eşyayı kayıp ettiğini, bulunması halinde kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADIKayıp Şahıs
Olay Özeti: 23.05.2016 günü S.T. isimli şahıs kızı E.S.T.'nin ikametinden ayrıldığını ve bir daha ikamete geri dönmediğini, kızının polis marifeti ile bulunmasını, kızının bulunması halinde tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 03.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yalama olayı ile ilgili Hastane tarafından hakkında adli rapor düzenlenen Müşteki R.D. isimli şahıs temin edilerek alınan beyanında ikametinde bulunduğu esnada dengesini kayıp ederek yere düştüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 24.05.2016 günü Müşteki G.M. ikametinin merdivenlerinden düşerek yaralandığını, tansiyon rahatsızlığı olduğunu, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 16.09.2016 günü Müşteki M.S. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan elektrikli bisiklet ile seyir halindeyken elektrikli bisikletinin direksiyon kilidinin kilitlenmesi sonucu yere düştüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ADAPAZARI
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 23.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki Y.G. isimli şahıs işyerinde bulunduğunu, mesai dışında olduğu esnada ayağını burktuğunu, olaydan dolayı kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 21.05.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki C.A. iş yerinde rütuş yaparken sehpayı çektiği sırada sehpanın sağ ayak bileğine çarpması sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 12.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki F.Y. işyerindeki konteynırı çektiği sırada ayağını burkması sonucu iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ARİFİYE
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 12.05.2016 günü işyerinde stajyer olarak çalışan Müşteki İ.B. dikkatsizliği sonucu taşımış olduğu sac malzemeyi ayağına düşürerek yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ERENLER
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 14.05.2016 günü iş yerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki S.Z. bantta bulunan araca çıktığı sırada ayağının kaydığını ve yere düşerek belini incittiğini, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ERENLER
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 21.04.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki C.B. apartmanın merdivenlerinden yukarıya çıktığı esnada lambaların bir anda söndüğünü, ayağının boşluğa denk geldiğini ve yaklaşık on beş basamaklık yükseklikten yere düştüğünü, daha sonra kendi imkanlarıyla hastaneye gittiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ERENLER
OLAY ADITaksirle Öldürme
Olay Özeti: 24.05.2016 günü Şüpheli R.G. isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı Minübüs ile cadde üzerinde seyrettiği esnada (6) yaşındaki K.N.G. isimli çocuğa Düğün merasimi yapılan cadde üzerinde yola aniden çıkması sonucu duramayarak çarptığını beyan etmiş, olay esnasında ağır yaralanan K.N.G. isimli çocuk olay yerine gelen Ambulans ile kaldırıldığı Hastanede yapılan tüm müdehaleye rağmen kurtarılamayarak EXS olmuş, Şüpheli olay ile ilgili gözaltına alınarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ERENLER
OLAY ADITrafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma
Olay Özeti: 23.05.2016 günü meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili durumundan şüphelenilerek durdurulan Şüpheli T.A. isimli şahsın aracını 1.45 promil alkollü olarak kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ERENLER
OLAY ADIKayıp Şahıs
Olay Özeti: 24.05.2016 günü Müşteki Y.D. sabah işe gideceği sırada ikametin kapısının açık olduğunu gördüğünü, eve hırsız girdiğini düşünerek ikametin odalarını kontrol ettiğini, bu esnada kız kardeşi G.D.'nin ikamette olmadığını fark ettiğini, kız kardeşinin bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - ERENLER
OLAY ADITehdit - Hakaret
Olay Özeti: 23.05.2016 günü meydana gelen Tehdit ve Hakaret olayı ile ilgili Müşteki G.B. isimli şahıs Şüpheli F.B. ve R.G. isimli şahısların kendisini tehdit ettiklerini ve hakarette bulunduklarını, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır

BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 21.05.2016 günü meydana gelen olay ile ilgili Müşteki H.B. iş yerinde çekmece kasası yaptığı esnada dikkatsizliği sonucu sağ el başparmağını kestiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 17.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki Y.T. ikametinin tavanında bulunan çürümüş parçayı alamaya çalıştığı esnada sıva tozunun gözüne gelmesi sonucu yaralandığını, olayın dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini, dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 19.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili 54 ** *** Plaka sayılı araç sürücüsü Müşteki-Şüpheli B.Y. ile 54 ** *** Plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli-Müşteki N.M. isimli şahısların karışmış olduğu kaza olayı ile ilgili taraflar birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 06.05.2016 günü Müşteki T.K. ikametinin merdivenlerden aşağıya indiği esnada dengesini kaybederek yere düştüğünü ve sol ayak bileğini burktuğunu, olayın dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 21.05.2016 günü Müşteki S.R. teknik servis olarak çalıştığı iş yerinde led projektör takılması için montajını yaptığı uzunluğu 2 metre olan demirin kafasına düşmesi sonucu yaralandığını, olayın kendi dikkatsizliği sonucu meydana geldiği, olay ile ilgili kimseden davacı ve sikayeti olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 18.05.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki T.O. park halinde bulunan 81 ** *** Plaka sayalı motorsikletin üzerine oturmak istediği esnada dengesini kaybederek yere düştüğünü, bu esnada çene kısmını yere vurması sonucu yaralandığını, hastaneye gittiğini ve tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - SERDİVAN
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 07.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.K. iş yerinde yerleri temizlediği esnada yerlerin kaygan olmasından dolayı ayağının kaydığını ve yere düştüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - AKYAZI
OLAY ADIKayıp Şahıs
Olay Özeti: 25.05.2016 günü Müşteki R.U.Y. eşi N.Y.'nin kardeşinin düğününde ortadan kaybolduğunu, kendisinden bir daha haber alamadığını eşinin bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - HENDEK
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 24.05.2016 günü Müşteki B.S. çalışmış olduğu işyerinde elini dalgınlıkla mengeneye sıkıştırması sonucu yaralandığını hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - HENDEK
OLAY ADITaksirle Öldürme
Olay Özeti: 24.05.2016 günü meydana gelen iş kazası neticesi Ölüm Olayı ile ilgili Bilgi Sahibi A.K. fabrikada imalat kısmında çalıştığı sırada mesai arkadaşı Maktül S.K.'nin yanına yardıma geldiğini, S.'nin elindeki flaşı hareket ettirdiği sırada halatın koptuğunu ve S.'nin üzerine düştüğünü, bu esnada S.'nin kafasının sıkıştığını, olay yerinde arkadaşı S'nin EKS olduğunu beyan etmiş, olay ile ilgili fabrikada görevli İ.Ş. ve E.B. isimli şahısların bilgi ifadeleri alınarak, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

"Gece vardiyasında feci ölüm" Haberini Okumak İçin Tıklayınız

BirimiSAKARYA - HENDEK
OLAY ADIKayıp Şahıs
Olay Özeti: 23.05.2016 günü Müşteki Ş.S. oğlu İ.Ş.'nın ikametlerinden ayrıldığını ve bir daha geri dönmediğini, oğlunun bulunmasını ve kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - KARAPÜRÇEK
OLAY ADIİş Kazası
Olay Özeti: 23.05.2016 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki K.K. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada parmağının kesilmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - KARASU
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 24.05.2016 günü meydana gelen Tek Taraflı Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili K.R. isimli şahıs 54 ** *** plaka sayılı üç tekerlekli motosiklet ile seyir halinde olduğunu, direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu kaza olayının meydana geldiğini, olayda arkasında yolcu olarak bulunan H.C.K.'nin yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - KAYNARCA
OLAY ADITaksirle Yaralama
Olay Özeti: 24.05.2016 günü Müşteki E.G. isimli şahıs işçi olarak çalıştığı iş yerinde araç temizlediğini, araç temizleme esnasında aracın arkasına takılmış olan çöp poşetini takıldığı yerden çıkartmak istediği sırada poşetin içerisinde bulunan cam kırığının elinin kestiğini olay ile ilgili her hangi bir dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

BirimiSAKARYA - PAMUKOVA
OLAY ADIKayıp Eşya
Olay Özeti: 24.05.2016 günü Müşteki A.Y. isimli şahıs 54 ** *** plaka sayılı aracının arka plakasının yerinde olmadığını fark ettiğini olay ile ilgili şuan için kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

26 May 2016 - 17:01 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.793.182 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?