İhalelerde hataya yer verilmiyor

Büyükşehir Belediyesi ihale işlemleri personeli, Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk eğitimlerine katıldı.

Büyükşehir Belediyesi ihale işlemleri personeli, Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk eğitimlerine katıldı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar, ?İhalelerde yaşanabilecek eksikliklerin ve hataların önüne geçmek için ihale işlemlerini yürüten personellerimizin eğitimlerden faydalanmalarını sağlıyoruz? dedi.

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nin sosyal sorumluluk eğitimleri, ihale eğitimi programı ile başladı. Sayıştay Başdenetçisi Hilmi Bahadır Barçın'ın eğitmen olarak katıldığı programa Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri çalışanları katıldı. Sakarya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Musa Eken'in konuşmasıyla başlayan eğitim yaklaşık 3 saat sürdü. Eğitimde mevzuat çerçevesinde ihale işlemleri ve karşılan sorunlardan bahsedildi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar gerçekleştirilen eğitimle ilgili; ?İhalelerde yaşanabilecek eksikliklerin ve hataların önüne geçmek için ihale işlemlerini yürüten personellerimizin eğitimlerden faydalanmalarını sağlıyoruz. Eğitimi düzenleyen Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'ne teşekkür ediyor ve eğitimlerimizde desteklerinin devamını bekliyoruz.? ifadelerini kullandı.

03 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?