Onlar İnci Göz Hastanesi'nde şifa buldu!

Suriye'de yaşanan savaştan dolayı şarapnel parçalarının etkisinden gözlerinde görme kaybı bulunan Mahmod Bakori, Hasan Bakori ve Ömar Abdu Vitreoretinal Cerrahi ameliyatı ile sağlıklarına kavuştu.

Suriye'de ki yaşanan savaşta gözlerinden yaralanan dostlarımız İnci Göz Hastanesi'nde şifa buldu.

İnci Göz'de şifa buldular

Suriye'de yaşanan savaştan dolayı şarapnel parçalarının etkisinden gözlerinde görme kaybı bulunan Mahmod Bakori, Hasan Bakori ve Ömar Abdu Vitreoretinal Cerrahi ameliyatı ile sağlıklarına kavuştu. Ameliyatı gerçekleştiren İnci Göz Hastanesi göz hastalıkları uzmanı Dr. Salih Bozkurt Hastalarımız hastaneye geldiklerinde gözlerinde görme kaybı bulunuyordu. Uyguladığımız cerrahi müdahale, göz ameliyatları arasında yüksek riskli ameliyatlar grubundadır. Tıptaki adıyla Vitreoretinal cerrahi olarak da bilinen, göz merceğinin arka kısmında bulunan yumurta akı kıvamındaki jelin alınması olarak tarif edilebilecek bu ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirdik " dedi.

Teşekkür Etti

Özel bir cerrahi operasyon gerektiren ameliyatlarını Sakarya'ya gelerek İnci Göz Hastanesinde yaptırdıklarını belirten hastalar, Suriye'de yaşanan savaş sonucunda şarapnel parçalarının etkisinden dolayı görme kaybı yaşadıklarını yapılan ameliyatla kendi işlerini halledebilecek seviyeye geldiklerini ameliyat sonrası herhangi bir problem yaşamadıklarını belirterek her zaman kendilerinin yanında olan Türk Halkına ve İnci Göz Hastanesi çalışanlarına teşekkür etti. Suriyeli Mahmod Bakori, Hasan Bakori ve Ömar Abdu isimli hastalar, kendisilerini ameliyat eden Dr.Salih Bozkurt 'a , İnci Göz Hastanesine ve Sakarya halkına tekrar görmemizisağladıkları ve bizi kardeşleri gibi sahiplendikleriiçin çok teşekkür ederiz." dediler.

04 Nisan 2013 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?