Terör Gazilerinden Sakarya'ya ziyaret

Şehit Gazi Dernekleri Genel Başkanlığı Adayından Sakarya'ya ziyaret.

www.terorsehitleri.com internet sitesi yöneticisi Erdoğan Erdoğan Şehit Gazi Dernekleri Genel Başkan adayı Gazi Hüdaverdi Meran ve Gaziantepli terör gazisi Gazi Üsteğmen Hamit Yıldız'ın Sakarya'yı ziyaret ettiğini açıkladı.


Erdoğan yaptığı açıklamada Genel Başkan Adayı Gazi Hüdaverdi Mercan ve Gaziantepli Gazi Üsteğmen Hamit YILDIZ dün ilimize ziyaret ettiler,ziyaretin amacı Türkiye Genelinde 42 İlde 56 İlçe ve ilimizde'de şubesi olan Türkiye Harp Malulü Gaziler şehit Dul ve yetimleri Dernekleri Genel Merkezi Genel Başkanlıkseçimleri için ilimiz şehit gazi derneğini ziyaret ederek, yapılacak olanüstü genel kurul için destek istemişlerdir. Dernekle yapılan görüşmelerin ardından bizlerle görüşerek düşüncelerimizi almak istemişlerdir. Görüşmemizde Şehit Gazi dernekleri genel başkanlık genel kurulu ve genel anlamda şehit ailelerimiz ve gazilerimizin sorunlarıyla alakalı bilgi alış verişinde bulunulmuştur. Faaliyetlerimizde ve genel olarak görüştüğümüz gazilerimizin bu oluşumunu www.terorsehitleri.com internet sitesi yönetici ve üyeleri olarak sonuna kadar destekliyor ve şehit ailelerimiz gazilerimiz ve aileleriyle alakalı bizlere verilecek göreve hazırız, Ayrıca Genel Başkan AdayıGazi Hüdaverdi MERCAN ve Gazi Üsteğmen Hamit YILDIZ SKYTÜRK Tv'nin 2006 yılında çektiği Kan Uykusu belgeselinden tanıdıkları ve Komando Olmak Onurumdur Şiirini yazan 12 Aralık 1993 tarihinde Hakkari Çukurca Üzümlü karakoluna yapılan hain saldırıda şehit olanŞehit Jan. Kom. Onb. Zekeriya GÖZYUMAN'ın ailesini ziyaret etmek istediler. Ailemizle irtibata geçerek. Şehidimizin Annesini ve kardeşlerini Erenler Hanlı köydeki evlerinde ziyaret ettiler. Ziyaret oldukça duygusal bir ortamda geçti, şehidimizin annesi Asiye Gözyuman ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirdi. Ziyaretten sonra misafirlerimizi ilimizin merkezindeki önemli yerleri gezdirildikten ve yapılan ikramlardan sonra İstanbul'a yolcu edildi. Genel Başkan Adayı Gazi Hüdaverdi MERCAN yaptığı açıklamada yaklaşık 1 ay önce start verdiğimiz olağanüstü genel kurul çalışmalarında son aşamaya gelmiş bulunuyoruz Bu çalışmamızda hizmet anlayışımız tek düşüncemiz ve şiarımız Şehit aileleri, Gaziler, Harp ve Vazife Malulleri ile ilgili çok güzel çalışmalara kapı aralayacak ve gerçekten amacı Allah rızası için camiaya hizmet olan kişilerden bir yönetimi işbaşına getirmektir. Bu çalışmada bize imza veren-vermeyen, oy veren-vermeyen herkesi kucaklayacak, ayrımcı yönetim anlayışına son vererek, birlik ve beraberlik içinde "biz" anlayışınınhakim olduğu bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Üyelerle ya da şubelerle kişisel çatışmalara son vererek, camiamızın bütün fertlerinin en küçük sorununa dahi cevap verebilecek bir Genel Merkez dizayn edeceğiz, dedi

25 Nisan 2013 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.134.482 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?