Keçeoğlu'ndan 'Kadınlar Günü' mesajı

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili basın mesajı yayımladı.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Keçeoğlu, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

"Kadınların doğumdan ölüme kadar insan hayatının her safhasında belirleyici bir rol ve etkiye sahiptir. Sevginin, Şefkatin, Fedakarlık ve Sabrın simgesi olan kadınlarımız en değerli, en yüce varlıklarımızdır. Ülkemizde kadınlarımızın sosyal yaşamda hak ettikleri yere gelmesi için önemli adımlar atılmaktadır. Yenilenen ve geliştirilen yasal düzenlemeler uygulamaya konuldukça kadınlarımızın mevcut sıkıntıları daha da azalacaktır. Aile kurumunun temel taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınların, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına imkân sağlayacak şartları hazırlamak, her türlü ayrımcılığa karşı mücadele etmek, kadın erkek herkesin sorumluluğudur. Kadınlarımızın her şeyden önce bir ana olarak, geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı ahlak, edep ve terbiye dâhilinde yetiştirerek topluma faydalı birer fert olmaları yolunda gösterdikleri gayret ve fedakârlık her şeyin üstünde ve takdire şayandır.

Bizim kültürümüzde, medeniyetimizde, dinimizde ayrımcılığın hiçbir çeşidine yer yoktur. Kadınlarımıza yönelik her tür ayrımcılık çağ dışılıktır, medeniyetsizliktir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınlarımıza minnet ve şükran duygularımı ifade ediyor, Başta Şehit ve Gazi anneleri, Eşleri olmak üzere bütün kadınlarımızın "DÜNYA KADINLAR GÜNÜ"nü kutluyorum"dedi.

08 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?