Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgelerinde 14/11/2014 günü saat 08:00'den 17/11/2014 günü saat 08:00'e kadar meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı

EMNİYET

ASAYİŞ OLAYLARI14-15-16/11/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :28.10.2014 günü M.Y. isimli şahsın müşteki olarak alınan beyanında olay günü kendisinin fabrikanın paketleme bölümünde çalıştığını 23.00 sıralarında paketleme yaptığı sırada çuval ağzını kapatma esnasında dalgınlığı nedeni ile parmağının makinaya temas ettiğini sol işaret parmağının yaralandığını hastaneye gittiğini ve gerekli tedavisini yaptırdığını olay ile ilgili olarak kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.11.2014 günü 17.15 sıralarındaD.S. isimli şahsın müşteki olarak alınan beyanında İ.S. in öz kızı olduğunu okul civarında kızının topalladığını gördüğünü kendisine sorduğunda okulda arkadaşları ile oyun oynarken bir arkadaşının iteklediğini düştüğünü kontrol amaçlı alarak hastaneye götürüp tedavisini yaptırdığını önemli bir sağlık durumunun olmadığını şikayetinin bulunmadığın uzlaşmak istediğini beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :11.11.2014 günü 16.30 sıralarında İ.Y. isimli şahsın müşteki olarak alınan beyanında kendisinin inşaatta çalışmaya başladığını olay günü vince demir bağladığını ancak demirin sıyırması neticesinde halatın sol kulak kısmına geldiğini kontrol amaçlı hastaneye gittiğini önemli sağlık durumunun olmadığını şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :İdaremizde meydana gelen olayla ilgili olarak Müşteki Şüpheli G.C. işyerinin önünde Ç.Y. isimli şahısla tartışmaya başladıklarını, Ç.Y.'ın kendisine bıçak çektiğini, salladığı bıçak darbeleriyle yaralandığını şikayetçi olmadığını beyan etmiş, alınan doktor raporu hayati tehlikesi yoktur şeklindedir, tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki O.O. beyanında; 14.11.2014 günü saat 17.45 sıralarında daha önceden aralarında husumet bulunan M.D. isimli şahsın çalıştığı işyerine gelerek kendisini tehdit ettiğini, kendisinden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmişolup, olayla ilgili tahkikat başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü 16.45 sıralarında M.Ç. isimli şahıssın şüpheli olarak alınan ifadesinde kendisinin araç alım satım işi yaptığı Sakarya iline araç satışı işi için geldiğini Zirai aletler sanayi içerisine aracının gaz ayarını göstermek için geldiğinde görevli polislerin durdurduğunu kimlik kontrolü sırasında kendisinin üzerinde yüklü miktarda para olması nedeni ile aldığı vefat eden dedesinden kalma 9 mm çaplı el yapımı ruhsatsız tabancayı kendi rızası ile teslim ettiğini silahını bu zamana kadar kullanmadığını uzlaşmak istediğini beyan etmiş konu cumhuriyet savcısına bilgi olarak aktarıldığında şahıssın ifadesinin alınarak salıverilmesini evrakın ikmalen gönderilmesi talimatı alınmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat 21.30 sıralarında Ö.S. ve M.S. isimli şahıslar ile E.Ş. isimli şahıs arsında traş sırası yüzünden kavga olayı meydan gelmiş, tarafların alınan ifadelerinde birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıkların beyan etmişler olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :12.11.2014 günü saat 11.15 sıralarında Müşteki S.B. sol el yüzük parmağının üzerine sıkma makinasını düşmesi sonucu yaralandığını, Hastaneye giderek tedavi olduğunu, Söz konusu kaza sonucu parmağı kırıldığını, Kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :04.11.2014 günü saat:17.00 sıraların Müşteki S.D. ifadesinde;04.11.2014 günü saat:17.00 sıraların da ayağına matkap motoru düşmesi sonucu yaralandığını olayın kendi ihmali sonucu meydana geldiğini konuyla ilgili olarak dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :04.11.2014 günü saat 15.30 sıralarında E.D. isimli şahsın mantar yiyerek rahatsızlanması sureti ile gerçekleşen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat 17.00 sıralarında S.S., adına kayıtlı bulunan 2 adet av tüfeğinin 1999 depreminde kaybolduğunu beyanla müracaatta bulunmuş, Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :13.11.2014 günü saat:02.00 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak M.S.İ isimli şahsın ayağına malzeme düşmesi sonucu yaralandığı anlaşılmış olup tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13.11.2014 günü saat:02.00 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak K.S.Ç. isimli şahıs işyerinde çalışırken sağ eline sıcak su temas etmesi sonucu yaralandığı anlaşılmış olup tahkikata başlanmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :11.11.2014 günü müşteki İ.K.İ isimli şahıs oluk ölçüsü aldığı sırada üzerinde bulunduğu merdivenin kayması neticesinde düşerek her iki kolunu kırmış, olayla ilgili olarak davacı olmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat: 17.30 sıralarında A.Ç. komşusu Ö.Ç.' a ait evin bahçesinde odun keserken R.Ç. ile sözlü tartışmaları üzerine olay kavgaya dönüşmüş ve kavgada R.Ç. isimli şahıs A.Ç.' in darp ederek kolunu kırmış, olaya müdahale eden diğer şahıslar da hayati tehlike olmaksızın yaralamış, kendisi de hayati tehlike olmaksızın şahıslar tarafından darp edilmiş, Ayrıca R.Ç.' ın diğer şahıslara hakaret ettiği beyan edilmiş, konu ile ilgili şahıslar bir birlerinden şikayetçi olmuşlar, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :14/11/2014 günü F.G. isimli şahıs alınan ifadesinde çalışmakta olduğu işyerinde bobin yaptıkları sıradabobinin çapaklandığını, çapağı alayın derken sağ el işaret parmağı ve sol al yüzük ve serçe parmağının kesildiğini dava ve şikayeti olmadığını beyan etmiş tahkikata başlanılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat:19.20 sıralarında Müşteki A.T. 14.11.2014 günü saat:19.20 sıralarında cemiyetten ayrılıp annesinin evine gittiği esnada aralarında husumet olan A.Ç.' in karşına çıktığını, yüzüne ve gözüne yumruk attığını, hakaret ve tehdit içerikli sözler söylediğini, A.Ç. isimli şahıstan davacı olduğunu beyan etmiş, Konu ile ilgili tahkikat başlanılmıştır.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki Ü.K. isimli şahsın üzerinde HTC Desira 816 marka ve model telefonunu alkollü olduğundan dolayı bilmediği zaman ve yerde kaybettiğini beyanla müracaatta bulunması üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat 17.30 sıralarında Müşteki H.K. ifadesinde; aralarında alacak meselesi olan T.E.'yı aradığını ve şüphelinin kendisine sinkaf küfürler ettiğini beyan ederek müracaatta bulunmuş konu hakkında tahkikat Polies Merkezimizce devam etmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat 16.00 sıralarında L.S.Ç. ifadesinde; kendisinin olay satinde market dışında palet ile yük gelmesi nedeni ile el ile kontrol ettiği manuel portif aracı ile yükü kaldırıp çekme esnasında öne doğru gelmesi ayağını çekmesine rağmen ayağının uç kısmına çarptığını kontrol amaçlı hastaneye gittiğini önemli bir sağlık durumunun bulunmadığını taburcu edildiğini olayın kaza meydan geldiğiniher hangi bir şikayetinin bulunmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat 20.00 sıralarında asayiş ekiplerinin şüphe üzerine durduğu araçta Şüpheli G.T.'e ait olan7,65 çapında ruhsatsız tabanca ve2 adet fişek bulunarak muhafaza altına alınmıştır. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :16.11.2014 günü F.E. ifadesinde; kendisinin Cadde üzerinde aracı ile seyir halinde iken kendisine ait olan kuru sıkı silah ile havaya iki el ateş ettiğini, daha sonrada polis ekiplerinin kendisini durdurarak olay ile ilgili olarak bilgi verdiğini ve kendisinin de belindeki silahı görevli polislere verdiğini beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat: 10.00 sıralarında Müşteki F.A. ifadesinde; daha önceden aralarında mahkemelik olduğu Şüpheli M.A. isimli şahsın olay günü kendisini tehdit edildiğini, Şüpheli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Şüpheli şahsın ifadesi alınmış evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat:19:40 sıralarında Müşteki M.B. ifadesinde, G.E. ve L.C isimli çocukların kayıp olduklarını polis marifeti ile bulunarak teslim edilmesini istediğini beyan etmiş olup olay ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.10.2014 günü saat 18.10 sıralarında Müşteki İ.Ç. ifadesinde; sac levhayı dik olarak kaynak yaptığı sırada sac levhanın sabitlenen mapalardan kurtularak sağ el parmağının derisini sıyırması sonucu iş kazası geçirdiğini olayla ilgili olarak davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :16.10.2014 günü saat 19.00 sıralarında Müşteki S.Ş. ifadesinde; CNC makinesinin malzemesini değiştirirken elinin aparata sıkışması sonucu iş kazası geçirdiğini olayla ilgili olarak davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :03.11.2014 günü Müşteki Y.K. ifadesinde; İş yerinde çalıştığı sırada traktör lastiğinin bant üzerinden kayarak sol ayağı üzerine düştüğünü ve kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :05.11.2014 günü saat 10.00 sıralarında Müşteki S.A. ifadesinde; iş yerine ait inşaatta çalıştığı sırada ayağının boşluğu denk gelmesiyle çukura düşmesi neticesinde yaralandığını beyan etmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat:14.50 sıralarında C.G. beyanında daha önce kullandığı depresyon haplarından 4 adet içtiğini hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, dava ve şikayetini olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat:13.30 sıralarında Sosyete pazarı içerisinde alışveriş yapan müşteki B.A., alışveriş yaparken içerisinde 120 TL para ve toplam değeri 500 TL olan iki adet altın bayan yüzüğü bulunan siyah beyaz kareli cüzdanının kaybolduğunu beyanla davacı olmuş, olayla ilgili tahkikata başlanmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat 15.30 sıralarında N.D. ifadesinde; öz kızı olan 14 yaşındaki İ.D. nın kayıp olduğunu bulanarak tarafına teslim elidmisini istediğini beyan etmiş olup, tahkikata başlanmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat 16.00 sıralarında E.Ç. ifadesinde; kendisinin biran başının döndüğünün ve dengesini kaybettiğini, yaralanmasında hiç kimsenin kastının ve ihmalinin olmadığını olay tamamı ile kazayla olduğunu beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

KAYNARCA İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ
OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat 08.45 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak E.K. isimli şahıs İnşaatta çalıştığı esnada sağ kolunu orada bulunan Bakır tel parçasıyla kolunda 4cm'lik yüzeysel kesi meydana geldiği anlaşılmış, tahkikat başlanılmıştır.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :Müşteki G.Ö. beyanında; 31.10.2014 günü saat 00.00 sıralarında baş ağrısı nedeniyle bir kaç tane ilaç içtiğini, bu olaydan bir kaç gün öncesinde de deterjan zehirlenmesi nedeniyle tedavi gördüğünü, eşinin kendini ilaç konusunda tedbir amaçlı hastaneye götürdüğünü, hiç kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.11.2014 günü saat 18:00 sıralarında Müşteki M.G.ın alınan ifadesinde; evinin giriş kapısının anahtarını unuttuğu için komşunun balkonundan kendi evinin balkonuna çıkmak istediğini fakat elinin kaymasıyla 3.katın balkonundan betona düştüğünü, ambulans ile hastaneye gittiğini, iki ayağının ve sol kolunun kırık olduğunu, olay kendi ihmalinden meydana geldiğini şuan ki sağlık durumunun iyi olduğu kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :14.11.2014 günü saat:17.45 sıralarında H.İ.Ö. isimli şahsın yediği mantardan dolayı zehirlendiği anlaşılmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır. Hazırlanan evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :16.11.2014 günü sabah saatlerinde A.C.un alkollü bir vaziyette evine gittiği sırada iş merkezinin önünde bulunan merdiven boşluğuna düştüğü, kimseden şikayetçi olmadığı anlaşılmış olup, tahkikata başlanmış, Evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :15.11.2014 günü saat: 10.00 sıralarında Müşteki İ.K. isimli şahıs ifadesinde; %50 Zihinsel engelli olan öz ablası A.K.'un kayıp olduğunu, bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :16.11.2014 günü saat 20:00 sıralarında Müşteki S.D.' un alınan beyanında; olay günü ve saati oğlu H.D. ile evde telefon yüzünden sözlü tartışma çıktığını, oğlunun tartışma sonrası bir daha eve gelmeyeceğini beyan ederek ikametten ayrıldığını, oğlunun hayatından endişe ettiğini, Polis marifeti ile bulunmasını istediğini, başına bir şey gelmesi dahilinde bunu gerçekleştiren şahıs ya da şahıslardan Davacı ve Şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Tahkikata başlanmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :16.11.2014 günü saat:19.30 sularında M.Ç. nin sevk ve idaresindeki 54 PH plakalı araç şüphe üzerine durdurulmuş, M.Ç. nin yapılan üst aramasında da bir adet ruhsatsız 9 mm çaplı tabanca ve bu tabancaya ait 8 adet fişek bulunarak polis merkezimize intikal ettirilmiş, tahkikata başlanılmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :16/10/2014 günü saat:02.45 sıralarında M.Ö. isimli şahıs ile F.Y., O.K., M.K. ve B.K. isimli şahıslar arasında kavga meydana gelmiş, şahıslar birbirlerinden davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler, günün nöbetçi C.Savcısı talimatları doğrultusunda tahkikat başlatılmıştır.

JANDARMA

14-15-16 Kasım 2014
ASAYİŞ OLAYLARI:

01. İNŞAATTAN HIRSIZLIK
Sakarya/Akyazı-Beldibi mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 13.00 sıralarında Ballıkaya Barajı inşaatında kullanılan elektrik sayacı ve (22) metre elektrik kablosunun kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındığı tespit edilmiş, olayla ilgili araştırmalara devam edilmektedir.

02. İNŞAATTAN HIRSIZLIK
Sakarya/Geyve-Doğançay mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü gece tespit edilemeyen bir saatte Yüksek hızlı tren inşaatını yapan D.T şirketinden (600) adet tel kafes bağlantı demirini çalan ve kimlikleri henüz tespit edilemeyen fail/failleri yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.(F.M.)

03. EVDEN HIRSIZLIK
Sakarya/Karasu-Taşlıgeçit mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 10.00 sıralarında H.O.'ya ait evden plazma televizyonu çalan R.O. (1998 d.lu/K) ?ın yakalanarak ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

04. OTODAN HIRSIZLIK
Sakarya/Söğütlü-Akarca mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 03.30 sıralarında H.Ü.'ye ait araç içerisinden teyp ve ses sistemlerini çalan kimliği belirsiz kişi ya da kişileri yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

05. OTODAN HIRSIZLIK
Sakarya/Adapazarı-Göktepe mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 10.00 sıralarında S.D.'ye ait otomobilin camı kırılmak suretiyle stepne ve sileceklerini çalan kimliği belirsiz kişi ya da kişileri yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

06. OTODAN HIRSIZLIK
Sakarya/Adapazarı-Göktepe mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 10.10 sıralarında Y.K.'ya ait aracın camı kırılmak suretiyle içerisinde bulunan Lap-Top bilgisayarını çalan kimliği belirsiz kişi ya da kişileri yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

07. BAĞ VE BAHÇEDEN HIRSIZLIK (TCK.142/1-E)
Sakarya/Geyve-Çengel mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 10.15 sıralarında N.G.'ye ait üzüm bağından G.P.?ye ait 41 SR XXX plakalı araç ile (500) beşyüz kg. üzüm çalındığı tespit edilmiş, olayla ilgili isimli yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

08. DOLANDIRICILIK
Sakarya/Karasu-Kızılcık mahallesinde 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 20.00 sıralarında A.Ç. (78) adet küçükbaş hayvanı (60.000) TL. ?ye M.M.' ye sattığı ancak kullanılan çekin karşılıksız çıktığı tespit edilmiştir.

09. HAKKI OLMAYAN YERE TECAVÜZ
Sakarya/Karasu-Denizköy mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 11.30 sıralarında V.A. ?ın akrabası H.A.'ya ait araziyi tel örgülerle çevirerek izinsiz kullandığı tespit edilmiştir.

10. KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME
Sakarya/Karasu-Kurudere mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü A.Y.'nin evinin bahçesinde park halinde bulunan otomobili gece tespit edilemeyen bir saatte ve kimlikleri henüz tespit edilemeyen fail/faillerce atılan bir silahtan çıkan mermi çekirdeğinin deldiği tespit edilmiştir. (F.M.)

11. KAMUYA AİT MALA ZARAR VERME
Sakarya/Karasu-Manavpınar mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü gece tespit edilemeyen bir saatte mahalle muhtarlığına ait meranın etrafını çeviren çitlere kimlikleri henüz tespit edilemeyen fail/faillerce zarar verildiği tespit edilmiştir. (F.M.)

12. TEHDİT
Sakarya/Söğütlü-Soğucak mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 09.10 sıralarında S.T. tartıştığı H.C. 'yi tehdit ettiği tespit edilmiştir.

13. TEHDİT
Sakarya/Söğütlü-Mağara Mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 08.00 sıralarında Z.D. tartıştığı N.D.'yi ölümle tehdit ve hakaret ettiği tespit edilmiştir.

14. TEHDİT
Sakarya/Söğütlü-Akçakamış mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 08.10 sıralarında S.A. ?nın tartıştığı komşusu R.T.'yi tehdit ettiği tespit edilmiştir.

15. TEHDİT
Sakarya/Serdivan-Çubuklu Mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 17.00 sıralarında S.A. tartıştığı Ş.D.'yi tehdit ve hakaret ettiği tespit edilmiştir.

16. TEHDİT
Sakarya/Erenler-Kamışlı mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 16.00 sıralarında Z.A.'nın aralarında çıkan tartışma sonucu komşuları Y.A. ve N.A.'yı tehdit ettiği tespit edilmiştir.

17. TEHDİT
Sakarya/Arifiye-Adliye mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 18.00 sıralarında R.S. tartıştığı H.A.' ya tehdit ve hakaret ettiği tespit edilmiştir.

18. TEHDİT
Sakarya/Akyazı-Yuvalak mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 08.30 sıralarında İ.M. arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı M.M. ile karşılıklı olarak birbirlerini tehdit ettikleri tespit edilmiştir.

19. KASTEN YARALAMA
Sakarya/Adapazarı-Taşkısığı mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 13.00 sıralarında M.Y.A tartıştığı iş arkadaşı A.K.Ç.'ı darp ettiği tespit edilmiştir.

20. EMRE AYKIRI DAVRANIŞ
Sakarya/Hendek-Kazimiye mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 00.05 sıralarında R.N. 'nin işletmiş olduğu kahvehanede açılış ve kapanış saatlerine uymadığı, masalar üzerinde küllük bulunduğu ve sigara içildiği ayrıca alkol tüketildiği tespit edilmesi üzerine (189) TL. idari para cezası uygulanmıştır.

21. KÖTÜ MUAMELE
Sakarya/Hendek-Dereköy mahallesinde 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 15.00 sıralarında A.A. tartıştığı eşi P.B.' yi darp ettiği tespit edilmiştir.

22. KAYIP ŞAHIS (KAYBOLMA)
Sakarya/Karasu-Karamüezzinler mahallesinde 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 17.00 sıralarında M.K. (1997 d.lu/K) evden ayrılarak bir daha geri dönmediği bildirilmiştir.

23. İŞ KAZASI
Sakarya/Geyve-Dereköy mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 00.40 sıralarında Hızlı Tren Şantiyesinde çalışan E.K.'nin yüzüne demir parçası çarpması neticesinde yaralandığı tespit edilmiştir.

24. GENEL TEHLİKE YARATAN SUÇLAR
Sakarya/Adapazarı-Tokmaklıdere mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 22.45 sıralarında yapılan yol kontrollerinde M.Ş.'nin trafik güvenliğini tehlikeye sokarak alkollü olarak araç kullandığı tespit edilmiştir.

25. GENEL TEHLİKE YARATAN SUÇLAR
Sakarya/Söğütlü-Akarca mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 00.45 sıralarında yapılan yol kontrollerinde İ.E.'nin trafik güvenliğini tehlikeye sokarak alkollü olarak araç kullandığı tespit edilmiştir.

26. ZEHİRLENME
Sakarya/Geyve-Ilıca mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 08.00 sıralarında N.G. ?nin kullandığı ilaçlardan fazla doz alması sonucu zehirlendiği tespit edilmiştir.

27. 2521 SKM.
Sakarya/Arifiye-Mollaköy mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 14.10 sıralarında R.T.sahiplik belgesi olmadan M.T.' ye ait av tüfeği ile ateş ettiği tespit edilmiş şahıslara (74) Tl. idari para cezası uygulanmıştır.

28. YÜKSEKTEN DÜŞME
Sakarya/Geyve-Hisarlı mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 16.00 sıralarında E.K. tarlasında bulunan ağaçları budadığı esnada ağaçtan düşerek yaralandığı tespit edilmiştir.

29. SARHOŞLUK
Sakarya/Serdivan-Çubuklu mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 17.00 sıralarında S.A. ?nın alkollü olarak çevreyi rahatsız ettiği tespit edilerek idari yaptırım tutanağı tanzim edilmiştir.

30. DİĞER KAZALAR
Sakarya/Kaynarca-Güven mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 14.30 sıralarında S.İ.'ın kullandığı traktör ile tarla sürdüğü sırada traktörün devrilmesiyle meydana gelen kazada şahsın yaralandığı tespit edilmiştir.

31. DİĞER KAZALAR
Sakarya/Serdivan-Uzunköy mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 11.00 sıralarında E.Z.'nin kullandığı elektrikli bisikletten düşmesi sonucu yaralandığı tespit edilmiştir.

CEZAEVİ OLAYLARI: Yoktur.

KAÇAKÇILIK OLAYLARI :

01. KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK, KABUL ETMEK, BULUNDURMAK.
Sakarya/Adapazarı-Çamyolu mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 00.16 sıralarında C.D.' ın üzerinde (3) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş, yapılan araştırmada, şahsın esrar maddesini Ü.A. ?dan (50) TL. karşılığında satın aldığı tespit edilmiştir.

02. KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK, KABUL ETMEK, BULUNDURMAK.
Sakarya/Karasu-Limandere mahallesinde 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 16.00 sıralarında R.T.' ın üzerinde (78) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiştir.

03. KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK, KABUL ETMEK, BULUNDURMAK.
Sakarya/Adapazarı-Acıelmalık mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 22.30 sıralarında yapılan kontrollerde M.S.'ın üzerinde yaklaşık (5) gr. Bonzai maddesi ele geçirilerek tahkikata başlanmıştır.

TRAFİK OLAYLARI:

01. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Sapanca-Uzunkum mahallesinde 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 19.40 sıralarında C.B. 'nin kullandığı araç dikkatsizlik sonucu E.A.' nın aracına çarpması sonucu (1) kişinin yaralandığı tespit edilmiştir.

02. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 17.15 sıralarında A.K. 'nin alkollü olarak kullandığı araç E.A.' nın aracına çarpması sonucu (2) kişinin yaralandığı tespit edilmiştir.

03. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Hendek-Sümbüllü mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 15.20 sıralarında M.G. 'nin kullandığı araç ile yoldan karşıya geçmeye çalışan M.Ş.'ye çarpması sonucu (1) kişinin yaralandığı tespit edilmiştir

04. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Karasu-Küçükkarasu mahallesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 15.45 sıralarında Ö.F. 'nin kullandığı araç ile köpeğe çarpması sonucu (1) kişinin yaralandığı tespit edilmiştir

05. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Akyazı-Kepekli mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 08.00 sıralarında H.A. nın kullandığı aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole uçması sonucu meydana gelen kazada (2) şahsın yaralandığı tespit edilmiştir.

06. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Serdivan-Aşağıdere mahallesinde 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 16.45 sıralarında A.Ö.' nün kullandığı aracın dikkatsizlik nedeniyle şarampole devrilmesi sonucu, (1) şahsın yaralandığı tespit edilmiştir.

07. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Erenler-Kayalarmemduhiye mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 11.00 sıralarında M.A.' nın kullandığı araç ile dikkatsizlik nedeniyle bahçe duvarına çarpması sonucu meydana gelen kazada araç içerisinde bulunan (4) şahsın hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir.

08. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Akyazı- Osmanbey Mahellesinde 16 Kasım 2014 saat. 13.30 sıralarındaİ.G. kullandığı 34 RPH XX plakalı otomobili ile seyir halinde iken dönüş kurallarına uymadığı için karşı yönden gelen E.Ö.'un kullandığı 54 YA XXX plakalı otomobile çarpması neticesinde meydana gelen kazada, araçlarda bulunan (5) şahsın hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandıkları tespit edilmiştir. (54003256)

09. YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Sakarya/Adapazarı-Süleymanbey mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 10.30 sıralarında İ.G.' nin kullandığı araç ile dikkatsizlik nedeniyle virajı alamayarak dere yatağına devrilmesi sonucu meydana gelen kazada araç içerisinde bulunan (2) şahsın hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir.

10. ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI
Sakarya/Hendek -Yeşilvadi mahallesinde 16 Kasım 2014 Pazar günü saat 13.40 sıralarında A.E.'nin kullandığı 61 DH XXX plakalı tır ile emniyet şeridinde park halinde bulunan D.Z.'ye ait otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada araçlar içerisinde bulunan (2) şahsın vefat ettiği (2) şahsın yaralandığı tespit edilmiştir.

17 Kas 2014 - 16:29 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.778.672 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?