Olgunlar'da ilk tur maçları sona erdi

Bu yıl 28'ncisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası 32. akşamında ilk tur maçları tamamlandı. Heyecan ikinci tur maçlarıyla devam edecek

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 0-Toy Aydınlatma: 10
Hakem: Zeki Erdem Şen
Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Olcay Yücel, Servet Duman, Haydar Koç, Metin Aydınlı (K.Kart), Sinan Sarı, Abdullah İleli (K.Kart)
Antrenör: Suat Onar
Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Gökhan Kalender, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Fehmi Demirci, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Hasan Öztürk
Antrenör: Ahmet Kara
Goller: Dk.10 (Pen.)-26-41-42-48 (Pen.) Eyüp Berk, Dk.15 Sinan Özalp, Dk.29-49 Erdal Narin, Dk.43 Arif Sucuoğlu, Dk.45 Gökhan Kalender (Toy Aydınlatma)
Sarı Kartlar: Dk.13 Metin Aydınlı, Dk.20 Servet Duman, Dk.23 Olcay Yücel, Dk.44 Abdullah İleli (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)
Kırmızı Kartlar: Dk.32 (2nci Sarıdan) Metin Aydınlı, Dk.47 (2nci Sarıdan) Abdullah İleli (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)
---
Hendek Cadde Market: 8-Lider Reno&Zenginler İnşaat: 3
Hakem: Levent Gümüşdere
Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, İbrahim Akturan, Çetin Akpınar, Serkan Karagöz, Fatih Altınay, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Özgür Dervişoğlu, Mesut İsen, Erdem Demir
Antrenör: Erdoğan Çakır
Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Hakan Tosun, Fatih Nogay, Özay Akgün, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, Mustafa Ay, Abdullah Şentürk
Antrenör: Önder Akçay
Goller: Dk.1 (17nci Saniye) Mustafa Ay, Dk.43 Fatih Nogay, Dk.45 Hakan Tosun (Lider Reno&Zenginler İnşaat), Dk,15-19 Ahmet Kurt, Dk.21 Erdem Demir, Dk.22 Fatih Altınay, Dk.46 Can Dağlıoğlu, Dk.49 Mesut İsen, Dk.50 Çetin Akpınar, Dk.50+1 Serkan Karagöz (Hendek Cadde Market)
---
Sevgi Polikliniği: 13-Eski Reji: 6
Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz
Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Kasım Çoker, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Hakan Sezvan, Mesut Tetik, Murat Dorak
Antrenör: Asım Dorak
Eski Reji: Tayfun Sezer, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Güray Yılmaz, Murat Bulama, Tarık Kurnazca, Özkan Özdemir
Antrenör: Nuri Akkaş
Goller: Dk.6-9-26-27-32-48 Tekin Işık, Dk.14-19-37 Kasım Çoker, Dk.16-31-44 Hakan Sezvan, Dk.36 Mesut Tetik (Sevgi Polikliniği), Dk.7-17-43-45 Orhan Bulama, Dk.21 Murat Bulama, Dk.42 Tolga Güreş (Eski Reji)
---
Kayarlar Grup: 3-Remax Hür: 4
Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz
Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Münir Uçar, Latif Yan, Hüseyin Çoban, Nevzat Özbay, Cemil Kocacık, Necdet Atalay, Ali Fuat Eren, Cengiz Gülez
Antrenör: Muammer Alataş
Remax Hür: Muhsin Öztunç, Engin Özdemir, Hüseyin Toç, Ünal Dilek, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker
Antrenör: Murat Çiçek
Goller: Dk.35 Recai Eker, Dk.48 Hüseyin Toç, Dk.50+2 Ünal Dilek (Remax Hür), Dk.43 Ali Fuat Eren (Kayarlar Grup)
NOT: 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi nedeniyle 29ncu dakikada, Kayarlar Grup Takımı 2-1 galipken tatil olan bu karşılaşma, kaldığı dakikadan itibaren oynanmıştır.
---
Karasu Doğalgaz&Mermer: 6-Gebze Master: 7
Hakem: Muhammed Ömür
Karasu Doğalgaz&Mermer: Süleyman Yetim, Ömer Kaya, Ali Küçük (K.Kart), Serkan Dokuz, Şerafettin Beyaz, Ergün Demir, Hakan Keleş, Kazım Çakır, Osman Atalar, Mehmet Genç, Mustafa Hıraç
Antrenör: Yahya Çimen
Gebze Master: Muhammed Kartal, Mert Akdeniz, Ali Dürgel, Esat Rükün, Habip Aydın, Bülent Gürol, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy, Erol Çağlın
Antrenör: Uğur Toz
Goller: Dk.2 (Pen.)-24-34 Murat Erensoy, Dk.13-47 Ali Dürgel, Dk.20-41 (Pen.) Habip Aydın (Gebze Master), Dk.7 Hakan Keleş, Dk.24 Ömer Kaya, Dk.38 Şerafettin Beyaz, Dk.46 (Pen.)-50 Serkan Dokuz, Dk.50+2 Ergün Demir (Karasu Doğalgaz&Mermer)
Sarı Kartlar: Dk.24 Ali Küçük, Dk.30 Ömer Kaya (Karasu Doğalgaz&Mermer)
Kırmızı Kart: Dk.50 (2nci Sarıdan) Ali Küçük (Karasu Doğalgaz&Mermer)
---
Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tura (Çeyrek Final) yükselen takımlar
A Grubu
1-İz Reklam&İmparator Turizm
2-Emre Demircioğlu İnşaat
3-Akın Koç Un Fabrikaları
B Grubu
1-Turyap&Aydınlı Ticaret
2-Akyazı ANC Mobilya
3-Merkez Oto
C Grubu
1-Toy Aydınlatma
2-Ertaş Harita&ÇağrıDekorasyon
3-Hendek Cadde Market
D Grubu
1-Sapanca 1837
2-Seyyidoğulları Kuruyemiş
3-Kahve Dükkanı
NOT: Bu grubu üçüncü sırada bitiren Domin Spor Malzemeleri, 2nci tur maçlarına çıkamayacağını yazılı olarak bildirmiştir. Bu nedenle, söz konusu ekibin yerine, grup dördüncüsü Kahve Dükkanı ikinci tura dahil edilmiştir.
---
Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm
2-(B2) Akyazı ANC Mobilya
3-(C3) Hendek Cadde Market
2nci Grup
1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret
2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon
3-(D3) Kahve Dükkanı
3ncü Grup
1-(C1) Toy Aydınlatma
2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş
3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları
4ncü Grup
1-(D1) Sapanca 1837
2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat
3-(B3) Merkez Oto
---
Olgunlar Kategorisinde İkinci Tura (Çeyrek Final) yükselen takımlar
A Grubu
1-Akyazı Dostlar
2-Gebze Master
3-FAMEC Raylı Sistemler
B Grubu
1-Gazi Metal Karasuspor
2-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu
3-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı
C Grubu
1-Suev İnşaat
2-Detay Harita İnşaat
3-Oto Aydeniz
---
Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) Akyazı Dostlar
2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu
3-(C3) Oto Aydeniz
2nci Grup
1-(B1) Gazi Metal Karasuspor
2-(C2) Detay Harita İnşaat
3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler
3ncü Grup
1-?C1) Suev İnşaat
2-(A2) Gebze Master
3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı
---
Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar
1-Remax Hür
2-Çiftçi Kardeşler
3-Kayarlar Grup
4-Doğukan Tekstil
---
Turnuvanın Programı
19 Ağustos Cuma
Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market (Gençler)
Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı (Gençler)
Saat 22.00 Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları (Gençler)
Saat 23.00 Sapanca 1837-Merkez Oto
20 Ağustos Cumartesi
Saat 20.00 Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz (Olgunlar)
Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
Saat 22.00 Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)
21 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Mağlubu (Gençler)
Saat 21.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Mağlubu (Gençler)
Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Mağlubu (Gençler)
Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Mağlubu (Gençler)
22 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Mağlubu (Olgunlar)
Saat 21.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Mağlubu (Olgunlar)
Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Mağlubu (Olgunlar)
23 Ağustos Salı
Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Galibi (Gençler)
Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Galibi (gençler)
Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Galibi (Gençler)
Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Galibi (Gençler)
24 Ağustos Çarşamba
Saat 20.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Galibi (Olgunlar)
Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Galibi (Olgunlar)
Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Galibi (Olgunlar)
---

18 Ağu 2016 - 09:01 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.447.454 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.


Manzaralı,Havuzlu,Eşyalı ve Kiracılı 1+1 Daire

EN ÇOK TALEP GÖREN SİTELERDEN 1+1 850 TL NET KİRA GETİRİLİ SATILIK DAİRE DAİRE ÖZELLİKLERİ >1+1 50 m2 >Eşyalı , Doğalgaz Kombi mevcut >1 yıllık...

0(264) 273 54 50 MARS GAYRİ̇MENKUL

SERDİVAN'DA SATILIK TRİPLEKS

220 M2 arsa üzerine temel 85 m2 3 kat tripleks bahçe içi müstakil konut. Granit yerden ısıtma 4+1 bağımsız mutfak 2 banyo, ayrı giyinme odası, kiler,...

TURSAT GAYRİMENKUL

ERENLER'DE SATILIK TRİPLEKS

Erenler Bağlar Mahallesi Gökay Villaları Sitesi'nde 170 m2, 4 + 1 tripleks. 2 banyo, her katta tuvalet. Bahçeler bağımsız. Kendine ait garajlı, doğal...

TURSAT GAYRİMENKUL

GÖL MANZARALI ARSA

Sapanca İlmiye Mahallesi'nde 10+10 imarlı 6 dönüm arsa 4 milyon TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Tekeler Mahallesi'nde Satılık dubleks

Tekeler Mahallesi’nde Boğaziçi Koleji karşısında site içi 138 m2 3+1 dubleks. Amerikan mutfak, 2 tuvalet, bir banyo. Önünde kendine ait bahçe.

TURSAT GAYRİMENKUL

Adapazarı merkez satılık bina

Adapazarı Orta Mahalle Mahmud’un fırınının arkasında 3 artı teras katı olan bina komple satılık. 160 m2 arsa üzerinde her katı 98 m2 olan 2+1 daireler...

TURSAT GAYRİMENKUL

Sapanca'da satılık daire

Sapanca merkezde sahile yürüme mesafesinde 3+1 daire satılık. 117 m2 iskanı alınmış sıfır daire 375.000TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Akyüz Gold Serdivan

Serdivan’da iki AVM arasında merkeze yakın mesafede konumlanmış 18 daire, iki ana giriş ile birlikte site içerisinde yeraltı otoparkına sahip rezidans...

0530 6553183 TURSAT GAYRİMENKUL


Anket Olağanüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da kongre yapılsın mı?