Uncuoğlu'dan Polise kutlama mesajı

Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıldönümü sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun mesajı şu şekilde:

Polis Teşkilatımızın insan odaklı hizmetleri zor ve manevi olarak değeri ölçülemez niteliğe sahiptir. İnsan için yaptıkları her hizmet, toplumun yapısını ve kimliğini, kültür ve moralini de etkilemekte, şekillendirmektedir. Emniyet Teşkilatı mensuplarımız, bu görev bilinci ile hizmetlerinin kalitesini sürekli artırmaya devam ederken büyük fedakarlıklarla Türkiye'nin ve Sakarya'nın gelişimine büyük katkılar sağlamaktadırlar.Geçmişte olduğu gibi bugün de bizlerin, temel hak ve özgürlüklerimizi korku ve endişeden uzak, güven ortamı içerisinde kullanma imkanı sağlayan Polis Teşkilatımızın çalışmaları ve almış oldukları tedbirler sayesinde Türkiye genelinde olduğu kadar, ilimizde de suç oranlarında farkedilir bir azalma yaşanmıştır ve bu konudaki üstün gayretlerinin sürekliliğine inancımız tamdır.
Büyük bir özveri ile çalışarak toplumun asayişini sağlayan, suç henüz vuku bulmadan önleyici tedbirler alma konusunda strateji geliştiren, bu hedefler doğrultusunda günümüz şartlarına entegre olabilecek araç-gereç ve teknik altyapısını güçlendirerek, hızla gelişen dünya standartlarının ötesine taşıma gayreti içinde olan Polis Teşkilatımızın değerli mensuplarını, kuruluşlarının 168. yıldönümünde tebrik ediyor, bu onurlu görevleri yerine getirmedeki başarılarının devamını diliyor, bu uğurda canlarını feda ederek görevi başında şehit olmuş polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

07 Nisan 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.134.482 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?