Başkan Keçeoğlu, Kızılay'ı ziyaret etti

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Keçeoğlu son olarak Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu STK ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu son olarak Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar'ı makamında ziyaret ederek Kızılay'ın ilimizdeki faaliyetleri hakkında bilgi aldı. İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu'na İl Başkan Yardımcıları, Hatice Tuna, Oğuzhan Yıldız, İl Yönetim Kurulu üyeleri Şeyma Keskin, Ahmet Akyüz, Furkan Nogay, Mustafa Kasımoğlu, Mustafa Gıynaş, Mustafa Kaymul, Samet Serbest ve Sinan Likoz eşlik etti.

Yaz kampı ve 30 Nisan'da Kan bağışı kampanyası

İl Gençlik Kollarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar Kızılay'ın Sakarya'daki faaliyetlerini anlattı. Şube Başkanı İşgüzar "Kızılay olarak sakarya'da ve ülkemizde sadece afet dönemlerinde değil her zaman yardıma hazırlıklıyız. Doğal afetlerin yanında sosyal projelerle de yoksul ve yetim çocuklarımızın eğitimi gibi konularla çalışmalarda bulunuyoruz. Yoksul ve yetim kardeşlerimize bu yaz bir kamp yapacağız. Bu Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından belirlenecek 60 öğrencimize yaz kampı yapılacak. Burada öğrencilerimiz spor'un yanı sıra Emniyet Müdürlüğümüzden arkadaşlarımızın da katılımıyla madde bağımlılığı gibi konularında bilgilendirerek kardeşlerimizin bilinçlenmesini sağlayacağız. 30 Nisan'da Sakarya Üniversitesinde yapılacak olan Kan bağışı kampanyası ile şuan 1.267 ünite kan bağışıyla Zonguldak'ın elinde olan Türkiye rekorunu biz üniversiteli duyarlı öğrencilerimizin sayesinde 1.300 Ünite kanla geçmeyi hedefliyoruz. Bu konuda tüm öğrencilerimizi 30 Nisan'da Sakarya üniversitesindeki Kan bağışı kampanyasına bekliyoruz "dedi.

Keçeoğlu "Halkımızın Kızılay'a olan güveni sonsuzdur"

İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar'a yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek şunları söyledi. Başkan Keçeoğlu " Halkımızın Kızılay'a olan güveni sonsuzdur. Kızılay kuruluş tarihi itibariyle olsun, ülkemizin sıkıntılı dönemlerinde olsun halkımızın en ihtiyacı olduğu anda devreye girmiş ve yaralarını sarmış bir kurumdur. Kızılay'ın sadece doğal afet gibi durumlarda değil de her an yardıma hazır olması ve bu yardımların halkımızın hayırseverlerimizin bağışlarıyla gerçekleştiriliyor olması da, milletimizin bu konulara ne kadar duyarlı olduğunu göstermektedir. İl Gençlik Kolları olarak 30 Nisan'da yapılacak olan Kan Bağışı kampanyasına elimizden geldiğince destek olacağız. Bu çalışmalardan dolayı size ve diğer hayırsever işadamlarımıza, vatandaşlarımıza teşekkür ederim" dedi.

03 Nisan 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?