'Açık Kapı' projesinin heyeti Başkan Yılmazer'i ziyaret etti

Ziyarette Açık Kapı Sisteminin vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulduğu belirtildi.

Valilik, kaymakamlıklara yapılan başvurulara ilişkin iş ve işlemlerin hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırılmasını temin etmek. Sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyetini arttırmak, talep ve beklentilerin analiz ve raporlamalarının yapılarak, oluşturulacak yeni yönetim politikalarına ve hizmet sunum tekniklerine esas olmak üzere anlamlı veriler haline getirilmesini sağlamak amacıyla İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı ile valilik ve kaymakamlıklarda kurulan "Açık Kapı" bürolarının, kuruluş çalışama usul ve esaslarını, yönetici ve personelin yetki ve sorumluluklarını, fonksiyonel ve operasyonel görev dağılımını belirlemek asıl amaçları olduğu vurgulandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Yılmazer, "Vatandaşın taleplerini takip eden bir anlayışın projesi olan "Açık Kapı" projesinde sorumlu olarak çalışan arkadaşlarımıza önemli görevler düşmektedir. Vatandaşın bazen eksikliklerini bazen aksaklıklarını bazen de derdini anlatabileceği kişiler sizler olacaksınız. Bu diyaloğu en üst noktaya taşıyacaksınız, inanıyorum ki bu proje için tüm gayretinizle çalışacaksınız" diyerek ziyaretten dolayı Açık Kapı heyetine verdikleri bilgiler için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

07 Şubat 2018 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.971.194 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'daki sağlık hizmetlerini yeterli buluyor musunuz ?