Olgunlar'da 7. akşam sonuçları

26'ncı Olgunlar Futbol Turnuvası Yedinci akşam maçları sonuçları şöyle

Simge Eşarp: 1-Hacı Arif Lokantası: 4
Hakem: Engin Bıçak
Simge Eşarp: Bilal Akçay, Kadir Köprücü, Metin Söyler, Şahabettin Duman, Cahit Gürkaynak, Ali İhsan Tarım, Mustafa Şanlı, Muammer Fidan, Ercüment Akagündüz
Antrenör: Erdoğan Demir
Hacı Arif Lokantası: Haludun Memiş, Ercan Önsal, Esat Koç, Yılmaz Karaaslan, Arif Yıldırım, Gökhan Yaşar, Ali Çebi, Doğan Engin, Ergün Seven, Mustafa Ertem, Rahmi Kalkan
Antrenör: Yusuf Koç
Goller: Dk.7 Mustafa Ertem, Dk.21-23-25 Gökhan Yaşar (Hacı Arif Lokantası), Dk.19 Ali İhsan Tarım (Simge Eşarp)
---
Tarım Kredi: 5-Sanayispor: 2
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Tarım Kredi: Erdoğan Kara, İbrahim Ceylan, Bülent Erdi. Hüseyin Tataroğlu, Resul Nebioğlu, İsa Müslim, Ömer Akdeniz, Bahadır Özdemir, Halil Bilir, Güngör Öztürk
Antrenör: Yahya Akyol
Sanayispor: Zihni Altın, Aykut Kobaş, Ahmet Oktar, Mehmet İşlek, İbrahim Çalışkan, Adem Yıldırım, Sinan Sert, İsmail Uzekmek, Mustafa Özpilavcı, Mustafa Yıldırım, Feridun Çelik, Edip Dokumacı
Antrenör: Menderes Çil
Goller: Dk.21-26-41 Güngör Öztürk, Dk.29 Ömer Akdeniz, Dk.48 Bahadır Özdemir (Tarım Kredi), Dk.30 Adem Yıldırım, Dk.49 Edip Dokumacı (Sanayispor)
---
Paksan Kireç: 3-Suev İnşaat: 10
Hakem: Tayfun Güz
Paksan Kireç: Ercan Aktaş, Kerim Ekşi, Muammer Gürsakarya, Mustafa Kavi, Engin hocalar, Furkan Köseoğlu, Aytaç Akın, Cem Korkmaz, Akın Mergül, Nebi Keskin
Antrenör: Vedat Havalı
Suev İnşaat: Sinan Sevim, Serdar Uysal, Serhat Sütlü, Yasin Yılmaz, Faruk Sarman, Turan Taşkın, Turgut Okan, Celal Yavaş, İshak Topçu, Tuncay Budakin, İlker Karanis
Antrenör: Selçuk Başak
Goller: Dk.6-17 Tuncay Budakin, Dk.18 Celal Yavaş, Dk.19 İshak Topçu, Dk.20-23-29-32 Serhat Sütlü, Dk.40-49 Faruk Sarman (Suev İnşaat), Dk.10 Furkan Köseoğlu, Dk.35-40 Engin Hocalar (Paksan Kireç)
---
Ceytem: 4-Orkar Lojistik: 5
Hakem: Ertuğrul Kardeş
Ceytem: Mesut Özkan, Şükrü Kara, Mustafa Şenol, İbrahim Yakut, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Nadir Orsavaş, Hasan Sabri Yılmaz, Fehmi Yılmaz, Mehmet Ali Halil
Antrenör: Nurettin Çelikarslan
Orkar Lojistik: Nihat Yenilmez, Yüksel Gümüş, Osman Karakaya, Ünal Dilek, Veysel Pınar, Abdullah Azizoğlu, Soner Boz, Orhan Uzel, Hasan Öztürk (K.Kart)
Antrenör: Necip Öztaş
Goller: Dk.5-50+1 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.7 Nadir Orsavaş, Dk.10 (K.Kalesine) Orhan Uzel (Ceytem), Dk.9-25 Soner Boz, Dk.11-42 Yüksel Gümüş, Dk.36 Veysel Pınar (Orkar Lojistik)
Kırmızı Kart: Dk.50+2 Hasan Öztürk (Orkar Lojistik)
---
26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü
3 Haziran Salı
Saat 20.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Milli Eğitim-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 22.00 Çapa Eşarp-Katı Pazaryeri-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)
4 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 Modern Kuyumculuk&Turyap-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)
Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Tostçu Baba Sapakspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
Saat 23.00 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)
5 Haziran Perşembe
Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 STC Duş-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)
Saat 22.00 AFS Teknik-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Protek Mühendislik (Olgunlar)
6 Haziran Cuma
Saat 20.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Eski Reji-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Simge Eşarp-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)
7 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Merkez Ceyhan Oto-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)
Saat 22.00 Özel Alüminyum-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
8 Haziran Pazar
Saat 20.00 Orkar Lojistik-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)
Saat 21.00 Umpa Gıda-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Olgunlar)
Saat 22.00 Ceytem-Milli Eğitim (Olgunlar)
Saat 23.00 Uzman Kimya-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)
9 Haziran Pazartesi
Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Protek Mühendislik (Olgunlar)
Saat 22.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
10 Haziran Salı
Saat 20.00 Bosna Pırıldar Market-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 21.00 İmparator Turizm-Eski Reji (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Akyazıspor-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-AFS Teknik (Genç Olgunlar)
11 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 STC Duş-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)
Saat 21.00 Sanayispor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Ertaş Harita-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Ceytem (Olgunlar)
12 Haziran Perşembe
Regaip Kandili münasebetiyle maç yoktur.
13 Haziran Cuma
Saat 20.00 Paksan Kireç-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Orkar Lojistik (Olgunlar)
Saat 22.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Hun İlaçlama-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)
14 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Milli Eğitim-Simge Eşarp (Olgunlar)
Saat 21.00 Suev İnşaat-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Turyap-STC Duş (Olgunlar)
Saat 23.00 Hakemler Derneği-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)
15 Haziran Pazar
Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Tostçu Baba Sapakspor-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)
Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
16 Haziran Pazartesi
Saat 20.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Protek Mühendislik-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)
Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)
17 Haziran Salı
Saat 20.00 AFS Teknik-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
Saat 22.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Simge Eşarp (Olgunlar)
18 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 Orkar Lojistik-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 21.00 Umpa Gıda-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Ceytem-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)
Saat 23.00 Milli Eğitim-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)
19 Haziran Perşembe
Saat 20.00 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Milli Eğitim-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)
Saat 23.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)
20 Haziran Cuma
Saat 20.00 Uzman Kimya-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
Saat 22.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market-Protek Mühendislik (Olgunlar)
21 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 STC Duş-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
Saat 21.00 Eski Reji-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 23.00 Ertaş Harita-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)
22 Haziran Pazar
Saat 20.00 İmparator Turizm-AFS Teknik (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)
Saat 22.00 Özel Alüminyum-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Hun İlaçlama-Ceytem (Olgunlar)
23 Haziran Pazartesi
Saat 20.00 Suev İnşaat-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Simge Eşarp-Orkar Lojistik (Olgunlar)
Saat 22.00 Paksan Kireç-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Milli Eğitim (Olgunlar)
24 Haziran Salı
Saat 20.00 Tostçu Baba Sapakspor-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Protek Mühendislik-STC Duş (Olgunlar)
Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)
25 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 Hakemler Derneği-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)
Saat 22.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)
26 Haziran Perşembe
Saat 20.00 AFS Teknik-Eski Reji (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 22.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)
27 Haziran Cuma
Saat 20.00 Milli Eğitim-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Orkar Lojistik-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)
Saat 22.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Ceytem-Simge Eşarp (Olgunlar)
28 Haziran Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Milli Eğitim-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar
Saat 00.30 Turport Denizcilik İstanbul-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
29 Haziran Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Uzman Kimya-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)
Saat 00.30 Modern Kuyumculuk&Turyap-Protek Mühendislik (Olgunlar)
30 Haziran Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Bosna Pırıldar Market-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)
Saat 00.30 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)
1 Temmuz Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Göçmen Börekçisi-AFS Teknik (Genç Olgunlar)
Saat 00.30 STC Duş-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
2 Temmuz Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca Alkışlar Beton-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
Saat 00.30 İmparator Turizm-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)
NOT: Üst Grup Maçları 4 Temmuz Cuma gününden itibaren oynanacaktır.
---

03 Haziran 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.937.078 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.