Liseler arası resim yarışması sona erdi

Mart Deprem Haftası nedeniyle 9, 10, 11 ve 12'inci sınıf öğrencileri arasında iki ayrı kategoride düzenlenen " Afetler ve Etkilerinden Korunma" konu başlıklı resim ve kompozisyon yarışmasına katılan eserler arasında Sakarya'da dereceye giren öğrenciler açıklandı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı okul çağında bulunan büyük nüfusun dikkatini afet ve acil durum konularına çekmek ve toplumun sahip olduğu afet bilincinin artırılmak amacıyla 28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1 7 Mart Deprem Haftası nedeniyle 9, 10, 11 ve 12'inci sınıf öğrencileri arasında iki ayrı kategoride düzenlenen " Afetler ve Etkilerinden Korunma" konu başlıklı resim ve kompozisyon yarışmasına katılan eserler arasında Sakarya'da dereceye giren öğrenciler açıklandı.


9, 10, 11 ve 12'inci sınıflar resim yarışmasına katılan ve ilk 4 sırada yer alan öğrenciler ve okulları şöyle: "1. Kübra Ceylan Bektaş (Hendek Anadolu Lisesi) 2. Berker Başmanav (Hendek Anadolu Lisesi), 3. Behiye Betül Atar (Akyazı Anadolu Öğretmen Lisesi), 4. Nagihan Börekçi (Akyazı Anadolu Öğretmen Lisesi)"
9, 10, 11, 12'inci sınıflar kompozisyon yarışmasına katılan ve ilk 4 sırada yer alan öğrenciler ve okulları şöyle: "1. Ezgi Ceren Sezgin (Karasu Atatürk Anadolu Lisesi), 2. Nurseda Balkaya (Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi), 3. Öznur Kütükçü (Karasu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi), 4. Zerrin Telci (Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi)"

02 Nisan 2013 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.777.183 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?