Doğrucan açıkladı: Nazilli'de neler yaşandı?

Sakaryaspor başkanı Metin doğrucan son günlerde yaşanan maddi ve manevi sorunları değerlendirdi.

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Metin Doğrucanyaptığı açıklamada;
"Kulübümüz otobüsünün birtakım borçları nedeniyle Nazilli seyahati esnasında yaşanan sıkıntı vesilesiyle bir durum tespiti yapılması ve bu tür konulardaki yaklaşımımızın bilinmesi açısından açıklama yapılması zorunlu görülmüştür.

Öncelikle belirtilmesi gerekir ki; otobüsümüzün borçları da, Rüstemler Tesisleri'nde yaşanan tüp sıkıntısı da, kulübümüz personeline hak edişlerinin ödenememesi de, futbolcularımıza uzun zamandır kayda değer bir ödeme yapılamamış olması da, stadyumun elektriklerinin borçlar nedeniyle kapatılması da son dönemde ortaya çıkan gelişmeler değildir.

Bazıları kamuoyuna yansıyan, buna karşılık bilinmeyen sıkıntıları bilinenlerden kat kat fazla olan kulübümüzün sorunları, takdir edersiniz ki uzun zamana yayılmış bir sürecin sonucudur.

Ve ortada bulunan sıkıntılar için eski defterleri karıştırmak, bazı insanları suçlamak, birilerini bu işin müsebbibi olarak göstermek ve buna benzer davranışlar, karşı karşıya olduğumuz problemlerin çözümüne hiçbir katkı sağlamamaktadır.

Dolayısıyla; bizden bu konular ile ilgili yorum almak isteyen herkese söyleyecek sözümüz şudur:

Bizler iyi niyetle ve herhangi bir şahsi çıkar beklemeksizin kulübümüze hizmet etmeye çalışan insanlarız. Karşılaştığımız ve karşılaşacağımızı tahmin ettiğimiz hiçbir sorun için hiç kimseyi suçlamadık ve suçlamayacağız.
Şehrimiz yöneticileri ve tüm büyüklerimizden ve özellikle yerel basınımızdan ricamız; enerjimizi bu sorunların neden olduğu, ne zaman olduğu ve kim tarafından oluşturulduğuna değil, elbirliği ile bu sorunları nasıl aşabiliriz sorusunun cevabına harcamalarıdır.

Hiçbir büyüğümüzü, eski başkan veya yöneticimizi suçlamayacağız, kırmayacağız ve saygısızlık etmeyeceğiz.
Bilgilerinize sunarım."

04 Nisan 2013 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?