Müftü Şenokur'dan Başkan Yazıcı'ya plaket

Akyazı İlçe Müftüsü Mehmet Şenokur Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'yı makamında ziyaret ederek görev süresi boyunca ilçede ilmin yaygınlaştırılması adına göstermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı Başkan'a plaket takdim etti.

Akyazı Belediye Başkanı'na plaket takdim eden Akyazı İlçe Müftüsü Mehmet Şenokur " Başkanımız sayın Yaşar Yazıcı göreve geldiği günden bu zamana kadar ilim adına önemli işlere imza atmış bizler için çok değerli bir insan.

ilçemizde Gazi Süleymanpaşa camii başta olmak üzere bir çok camii için hayır ve hasenatta bulundu, ilçemize Mimarisi ile örnek bir camii olan Akşemseddin camii'nin kazandırılmasında önemli adımlar attı ve Akşemseddin camiimiz inşa edilirken gerek maddi gerek manevi her türlü desteği bizlere sağladı. Bununla birlikte Kıraat eğitim derneği ve Diyanet Akyazı Bölge Kur'an Kursu için 7 dönüm yeri bizlere tahsis etti. ilim ve irfan adına da büyük fedakarlıklar yaptı. Başkanımızın bizlere karşı olan bu ilgi, alaka ve teveccühünden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz Rabbim Başkanımızın ilimin yaygınlaşması ve ilmi gençlerimize çocuklarımıza ulaştıracak okullarımıza yapmış olduğu destekleri hayır ve hasenatlarını kabul etsin dedi. Allah başkanımızdan razı olsun kendisini çok seviyorduk rabbim bundan sonraki işlerinde de yar ve yardımcısı olsun bizler her zaman başkanımızla yine irtibat halinde olacağız" dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı "Bir belediye başkanı olarak ilk göreve başladığımız günden bu güne kadar gerek sosyal anlamda gerekse kültürel anlamda iyi ve kalıcı işler yapmak, ilçemize güzel miraslar bırakmak için var gücümüzle çalıştık gençlerimiz hep okusunlar ilim öğrensinler vatanımıza milletimize faydalı bireyler olsun diye hem eğitim alanında hem de ilim anlamında kurumlarımızla işbirliği halinde olduk her türlü ihtiyaçlarında hemen destek vermek, maddi ve manevi elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık. Hizmet süremiz dolsa bile hizmet anlayışımız hep aynı kalacak ve yine aynı şekilde eğitimin,ilmin ilerlemesi, yaygınlaşması adına Akyazı?ya olan hizmetimizde hep devam edecek "dedi.

27 Mart 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?