Erenler Kızılay'da kongre heyecanı

Erenler Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonun'da gerçekleşen kongreye Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Kızılay Şube Başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ve sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Cemal Başaran'ın divan başkanlığını yaptığı kongre de konuşan Şube Başkanı İsmail Ergül, yeni bur şube olmalarına rağmen bir hayli yok kat ettiklerini, insanlığın kara gün dostu olan Kızılay'ın her zaman var olması için çalışacaklarını belirtti. Ergül, yeni başlatacakları proje içersinde her mahalle de gönüllü bir temsilci yapacaklarını söyleyerek, yönetime duyulan güven için ayrıca teşekkür etti. Kongre de 2013-2015 yıllarını kapsayan faaliyetler oy birliği gibi kabul edilerek, tahmini gelir gider bütçesi de oylandı. 68 üyenin oy kullandığı kongre de İsmail Ergül yeniden başkan seçildi.

Yönetim kurulu
Ergül yönetimindeki liste şu isimlerden oluştu. Ayşgül Kadıoğlu, Ekrem Ürdüç, Necmettin Kırık, Erdal Uzal, Okan Aydın, Serhan Berk, Ergün Kılıç, Emre Kızılaslan.
Yedek Üyeler; Neci Helvcı, Ahmet Yıldırım, Nejat Sırdaş, Mustafa Tamer, Mesut Nalbant, Turgay Lüleci, Ramiz Gümüş, Mustafa Çalışkan, Vedat Taşkın.
Asil ve Yedek Denetçiler; Nurdoğan Aşık, Zeki Yalçın.
Genel Merkez Asil ve Yedek Delegeleri; Eral Uzal, Ergün Kılıç.

18 Şubat 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.117.988 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Medyabar.com soruyor? Hayatınızdan memnun musunuz?