APEK kongreye gidiyor

Sınırlı Sorumlu Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) 69.Olağan Mali Genel Kurulu Haziran ayında yapılacak.

Metin IŞIKER/MEDYABAR

APEK Başkanı Sebahattin Karasakal'ın yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından APEK mali genel kurul için yeniden toplantıyor.

APEK'in 2018 yılına ait 69. Olağan Genel Kurul Toplantısı1 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 10:30'da Güneşler'de bulunan bir restoranda yapılacak.

Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın herhangi bir nedenle ertelenmesi halinde ikinci toplantı aynı gündemi görüşmek üzere 18 Haziran 2019 Salı günü aynı yer ve aynı saatte yapılacağı duyuruldu.

Genel Kurulda, APEK'in2018 faaliyet yılına ait yönetim kurulu ve denetçiler raporları ile bilanço, gelir tablosu hesaplarının okunması, görüşülmesi gündem maddeleri arasında yer alıyor.

Toplantıda ayrıcaYönetim kurulu ve denetçiler raporları ile bilanço, gelir tablosu hesaplarının tasdiki, yönetim kurulu ve denetçilerin ibrası,Yönetim kurulu üyelerine ve denetçilere verilecek ücretlerin ve yollukların belirlenmesi ile 2019 faaliyet yılına ait iş programı ve bütçesinin okunması, görüşülmesi ve tatbiki hususunda yönetim kuruluna yetki verilmesi konusu görüşmeye açılacak.

Kongrede konuşma yapması beklenen APEK Başkanı Sebahattin Karasakal ise kooperatifin yatırımları hakkında bilgiler vererek, yeni dönem hedeflerini anlatacak.

15 Mayıs 2019 - Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?