SEDAŞ kurumlar vergisi rekortmeni oldu

25'inci Vergi Haftası Kutlamaları çerçevesinde "2013 Yılı Kurumlar ve Gelir Vergisi Vergi Rekortmenleri"ne ödülleri düzenlenen bir törenle verildi.

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'ne)Kurumlar vergisi birincilik plaketi Vali Mustafa Büyük tarafından SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven'e verildi.

SEDAŞ'ın vergi rekortmeni olması konusunda Bekir Sami Güven,"Sakarya Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından kurumsal vergi rekortmenleri sıralamasında Sakarya'da birinciliği alarak ödüllendirildik.

SEDAŞ sadece Kurumlar Vergisinde değil,SGK tarafından da düzenli prim ödediği için ilk 10 içinde yer alan veplaketle ödüllendirilen bir şirket olma ünvanını taşıyor. Bu çıta sürekli yeni istihdamlarımızla ve yatırımlarımızla artacaktır.

Şirket olarak hizmet verdiğimiz bölgede kalkınmayı birlikte planlıyor ve bölgemize katma değer oluşturuyoruz. Bu yatırım anlamında oluyor. İstihdam alanında oluyor. Etkinlik ve eğitimlerimizle yaygınlaşıyor. Bölgemiz tüketicileri ve sanayiine kaliteli hizmet ve enerji verilmesi için yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz ve master projelerimiz de sürüyor.

Sadece bu yıl 101 milyon TL yatırım yaptık. Kurumsal bakış açısı ile verimliliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Çalıştığımız tedarikçi şirketleri de dahil ettiğimizde, oluşturulan sinerji daha da büyük bir tablo oluşturmaktadır.

Tüm paydaşlarımız açısından bakarsanız, katkının boyutları yukarılardadır. Bunu zaman içinde daha iyi görmemiz mümkün olacak. Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzceyi kapsayan 20 Bin kilometrekarelik görev ve sorumluluk alanımızda 'müşteri, hissedar, çalışan, toplum ve tedarikçiden' oluşan tüm paydaşların hedef ve yön birliği sürdürülebilir başarımızda büyük rol oynuyor. " diye konuştu.

Kurumlar Vergisi Rekortmeni SEDAŞ oldu. Kurumlar vergisinde ikinciliğiOTOKAR, Üçüncülüğü AGDAŞ aldı.

Otokar'a ödülü, Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Semi Okumuş tarafından, Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. (AGDAŞ'a) ise ödülü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Fevzi KILIÇ tarafından verildi.

02 Mart 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.421.377 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?