Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

İl Emniyet Müdürlüğü İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :09.12.2014 günü saat 20.00 sıralarında Y.T.yere düşme sonucu yaralanarak tedbir maksatlı hastaneye geldiğini gerekli tedavisini yaptırdığın olayın kendi hatası ile olduğunu her hangi bir şikayetinin bulunmadığın beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :09.12.2014 günü Müşteki A.P. kayıp olan oğluM.P. nınhayatından endişe ettiğini ve polis marifeti ile bulunup tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :09.12.2014 günü S.Ö. isimli alkollü şahıs E.İ.isimli sahsa kafa atmak suretiyle yaralamış ve şahıslara hakaret etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :07.12.2014 günü meydana gelenKayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki S.B.işyerinde malzeme taşırken siyah renk Iphone 5 marka cep telefonunu kaybettiğini belirtmiş, Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ : H.B. isimli şahsın yasal sürede bulundurma ruhsatlı tabancasının ruhsatını yenilemediğini bildirmesi üzerine tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü M.Ç. isimli şahsın İ.Z. ve F.Ş.'yi tehdit ettiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26/11/2014 günü kavga olayı meydana gelmiş, olayda mağdur S.K. isimli şahıs M.U. isimli şahıs tarafından darp edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :09.12.2014 günü meydana gelen Dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak Müşteki M.K. ifadesinde; 0507 554 .. .. , 0553 241 .. .. ve 0507 512 .. .. nolu hatlardan kendisini Emniyet amiri ve savcı olarak tanıtan şahısların hesabından 78000TL parayı EFT yolu ileM.Ç. isimli şahıs adına göndermelerini söylediğini ve parayı EFT ile bahse konu şahsa gönderdiğini, kendisini dolandıran şahıs veya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.Konu ile ilgili olarak hazırlanan tahkikat evrakı ekte gönderilmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü meydana gelen Kasten Yaralama Mala Zarar Verme olayı ile ilgili Müşteki A.T. kendisine hakaret eden İ.T. nınyüzüne yumruk atarak darp ettiğini,üzerinde bulunan giysisine yırtmak suretiyle zarar verdiğini, beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak Müşteki S.Ç. gitmiş olduğu hastaneden ayrılacağı esnada, çantasını bıraktığı yerde bulamadığını, beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü A.H. ve Ö.G. isimli şahısların aralarında çıkan tartışma neticesinde birbirlerini darp ettikleri anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :09.12.2014 günü Müşteki G.A. kendine ait elektrikli bisikleti ile ikameti yakınlarında bulunduğu sırada vücudunda birden ağrılarının oluştuğunu, dengesini kaybederek yere düştüğünü, elektrikli bisikletten kendi hatası sonucu düştüğünü kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :05.12.2014 günü meydana gelen "İş Kazası" olayı ile ilgiliMüşteki U.G. ayağını sıkıştırması sonucu yaralandığını olayla ilgili dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :27.11.2014 günü meydana gelen "İş Kazası "olayı ile ilgili olarak Müşteki D.G. elinin pres makinesinin kalıbına sıkışması sonucu yaralandığını, olay tamamen kendi dikkatsizliğinden dolayı olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :28.11.2014 günü meydana gelen "İş Kazası "olayı ile ilgili olarak Müşteki M.Ü. iş yerinde temizlik yaptığı sırada temizlik malzemelerinden dolayı ayağı kayarak düştüğünü, yerdeki temizlik maddelerinin yüzüne ve eline sıçraması sonucu yaralandığını, olaydan dolayı kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü meydana gelen Tehdit olayı ile ilgili olarak Müşteki M.A.H.H. arkadaşı H.A.ile sözlü tartıştıklarını ve kendisini ölümle tehdit ettiğini, aralarında darp olmadığını, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü Müşteki Ü.B. isimli şahıs U.B.nun kendisine sormadan 54 TP...plaka sayılı aracının anahtarını alarak aracını kaçırdığını, bahse konu aracı bir süre sonra geri getirerek teslim etmesi üzerine müşteki dava ve şikayetinden vaz geçmiş,olay ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


OLAYIN ÖZETİ : Müşteki H.K. 07.12.2014 günü kendisine ait 54 ZU ?plaka sayılı aracının anahtarını Oto park içerisinde kaybettiğini beyanla müracaatta bulunmuş, Olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü O.C. isimli şahıs çalışmış olduğu . Fabrikadaayaklarından yanarak hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış olup, Olay ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü S.U. isimli şahıs tabancasına ait taşıma ruhsatını kaybettiğini, nerede kaybettiğini bilmediğini dava ve şikayetinin bulunmadığını beyanla müracaatta bulunmuştur. Hazırlanacak tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü meydana gelen Kasten Yaralama olayında N.K. isimli şahıs E.B. tarafından darp edilmek suretiyle hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Olay ile ilgili hazırlanacak tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
OLAYIN ÖZETİ :05.12.2014 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak E.Y. işyerinde PVC makinasında bulunan baş kesme bıçağının vidasını tamamen çıkartıp yerine sokacağı esnada pistonun kendisini geri attığını, o sırada da sol el başparmağının piston ile demirin arasında kalarak yumuşak doku travması meydana geldiğini beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.


OLAYIN ÖZETİ :07.12.2014 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak A.A. mutfakta bardak yıkarken biranda cam bardağın kırıldığını ve parmağının hafif şekilde kesildiğini beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 Ö.K. isimli şahıs arkadaşı olan İ.K. ın kendisini tehdit edip üzerine yürüdüğünü , davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü Fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Ö.C., bıçak ile elinden yaralanmış, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü F.E. isimli şahıs kullanmakta olduğu telefonun 0507 273 .. .. numaralı telefondan arandığını ve arayan şahsın kendisine babasının adını sorduğunu, sonrasında telefonla arayan şahsın kendisine T.C. kimlik numarasını doğru bir şekilde söylediğini, kendi adına kredi kartı olduğunu, büyük harcamalar yapmış olduğunu, kendisinden evine geçmesini istediklerini, Geyve'de kuyumcu soygunu olduğunu, bu sebeple evinde aramaya yapacaklarını söylediklerini, kendilerine yardımcı olmazsa 8 yıl hapis cezası alacağını söylediklerini, eşinin şuan savcılıkta ifade verdiğini söylediğini, sonrasında ikametine geçtiğinde kendisine ne kadar ziynet eşyası varsa söyle tutanak tutacağız dediklerini, söylenilen miktarda malını belirtilen yere bıraktığını, sonrasında oradan ayrıldığı esnada bir erkek şahsın gelerek bırakmış olduğu eşyaları aldığını, sonrasında eşini aradığında savcılığa hiç gitmediğini öğrenince dolandırıldığını anladığını, konu ile ilgili olarak bu şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü A.Ç. isimli şahıs çalışmakta olduğu şirkette mikser beton kamyonunun Hızlı tren tünelinde devirmesi neticesinde yaralandığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü Müşteki B.E. fabrikada çivi çakarken eline çivi kaydığını ve yaralandığını, gerekli tedavisinin yapıldığını, konuyla ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü E.K. ve E.Ş. isimli şahıslarC.Ş. isimli şahsın kendilerine hakaret ve tehdit ettiğinden dolayı davacı şikayetçi olduklarını beyan etmişler, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü E.Ç. isimli şahıs İ.Ç. ile birlikte yürürken karşıdan gelen tanımadığı V.B. isimli şahsın kendisine yumruk ile vurduğunu ve davacı şikayetçi olduğunu beyan etmiş,olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 7 8 1 1 6 11.481 TL 5 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 2 0 1 1 19 11.712 TL 0 0
TOPLAM 9 8 2 2 25 23.193 TL 5 0

11 Ara 2014 - 16:25 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.447.454 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.


Manzaralı,Havuzlu,Eşyalı ve Kiracılı 1+1 Daire

EN ÇOK TALEP GÖREN SİTELERDEN 1+1 850 TL NET KİRA GETİRİLİ SATILIK DAİRE DAİRE ÖZELLİKLERİ >1+1 50 m2 >Eşyalı , Doğalgaz Kombi mevcut >1 yıllık...

0(264) 273 54 50 MARS GAYRİ̇MENKUL

SERDİVAN'DA SATILIK TRİPLEKS

220 M2 arsa üzerine temel 85 m2 3 kat tripleks bahçe içi müstakil konut. Granit yerden ısıtma 4+1 bağımsız mutfak 2 banyo, ayrı giyinme odası, kiler,...

TURSAT GAYRİMENKUL

ERENLER'DE SATILIK TRİPLEKS

Erenler Bağlar Mahallesi Gökay Villaları Sitesi'nde 170 m2, 4 + 1 tripleks. 2 banyo, her katta tuvalet. Bahçeler bağımsız. Kendine ait garajlı, doğal...

TURSAT GAYRİMENKUL

GÖL MANZARALI ARSA

Sapanca İlmiye Mahallesi'nde 10+10 imarlı 6 dönüm arsa 4 milyon TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Tekeler Mahallesi'nde Satılık dubleks

Tekeler Mahallesi’nde Boğaziçi Koleji karşısında site içi 138 m2 3+1 dubleks. Amerikan mutfak, 2 tuvalet, bir banyo. Önünde kendine ait bahçe.

TURSAT GAYRİMENKUL

Adapazarı merkez satılık bina

Adapazarı Orta Mahalle Mahmud’un fırınının arkasında 3 artı teras katı olan bina komple satılık. 160 m2 arsa üzerinde her katı 98 m2 olan 2+1 daireler...

TURSAT GAYRİMENKUL

Sapanca'da satılık daire

Sapanca merkezde sahile yürüme mesafesinde 3+1 daire satılık. 117 m2 iskanı alınmış sıfır daire 375.000TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Akyüz Gold Serdivan

Serdivan’da iki AVM arasında merkeze yakın mesafede konumlanmış 18 daire, iki ana giriş ile birlikte site içerisinde yeraltı otoparkına sahip rezidans...

0530 6553183 TURSAT GAYRİMENKUL


Anket Olağanüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da kongre yapılsın mı?