Başkan inci duygularını böyle aktardı

Resmi olmayan sonuçlara göre dötrdüncü kez Hendek Belediye Başkanlığı görevini garantileyen Ali İnci, duygularını böyle aktardı...

Haber Resmi
Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Resmi olmayan sonuçlara rağmen, parti müşahitleri ve sandık görevlilerinden alınan bilgiler ışığında dördüncü kez Hendek Belediye başkanlığınıgarantileyen Hendek Belediye başkanı Ali İnci, mikrofonlarımıza yaptığı açıklamasında;"Öncelikle beni destekleyenseçmenlerime özellikle teşekkür ediyorum. 1994 de aday olduğumda% 20 oy almıştım ve kazanamamıştım. 1999 da % 28 oy oarnı ile Belediye başkanı oldum. 2004 yılında % 37 ile ikinci kez belediye başkanı oldum. Arkasından 2009 yılında % 48 oy oranı ile üçüncü kez belediye başkanı oldum. Öyle tahmin ediyorumresmi olmayan bu seçimin sonuçları da % 53 civarında netleşecek. Görüldüğü gibi biz her dönem belediye başkanlığmız da oy oranımızı periyodik olarak her arttırdık. Hendek'de dördüncü kez üst üste belediye başkanı olmak Hendek'de hiç kimseye nasip olmamıştır. Bu Hendek tarihinde bir rekordur, bunu böyle görmek lazım. Tabi biz Hendek'de çok büyük hizmetler yaptık, verdiğimiz hizmetlerin karşılığına baktığımız zaman daha fazla oy oranı ile bu seçimleri almak hedefimizdi.Ancak biz bu seçim sonuçlarınındeğerlendirmesini yapacağız. Niye geride kalan oyları alamadığımızın hesabını yapacağımızı ifade ediyorum. Yalnız şunu da söylemeden geçmeyeceğim.Hendek 1973?de CHP, 1977 de A.P vardı. Hep farklı farklı kişiler ve hep farklı farklı partilerdi. Yine 1983 yılında ANAP vardı.1989 yılında ise SODEP vardı. 1994 yılında da Hendek?de belediyede söz sahibi MHP olmuştu. Hiçbir parti ve kişi üst üsteHendek Belediye başkanlığını kazanamamışlardır. Biz iki kez değil, üç değil dört kez üst üste kazandık. Bu nedenle tüm bana oy veren seçmenlerime sizin aracılığınız ile teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar" diyerek duygularını aktardı.

31 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?