Dişli, "Gençler eskiyi çok iyi bilmeli"

Adapazarılı gençlerle bir araya gelen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, gençlerin eskiyi çok iyi öğrenmesi gerektiğini ifade ederek, "Gençler eskiyi çok iyi bilmeli ki, kararlarını ona göre vermeli" dedi

Haber Resmi
Haber Resmi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak, gençlerle bir araya gelerek ülkenin 10 yıl önceki haliyle şimdiki hali hakkında gençlere bilgi verdi. İlçe Başkanı Mustafa Ak, "AK Parti'nin yola çıkarken hedefi dünyadaki gelişmeleri takip eden milletini ve bayrağını seven gençler oluşturmaktı. Bunun için yatırımlarında gençleri hep düşünen bir parti oldu. Önceden devlet yurtlarında odalarda 15'er kişilik ranzalar oluyordu. Şimdi ikişer kişilik odalarda kalıyorlar. Belediye Başkanımız Süleyman Dişli, gençler için Karaman ve Maltepe Spor Kompleksi'ni yaptı. Sizin boş zamanlarınızı daha faydalı geçirebilmeniz için bu tesisleri hizmetinize sundu. 30 Mart sizlerin geleceğinin oylanacağı bir seçim. O nedenle 30 Mart seçimleri çok önemli. Türkiye'nin güçlenmesi ve sizin gelecekte daha istikrarlı bir ülkede yaşamanız için bu seçimlerde bize güç vermenizi istiyoruz" dedi.

İŞSİZLİK ORANI DÜŞTÜ
Gençlerin sorunlarını dinleyen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, "Sizin yaşınız itibarı ile eskiyi çok iyi bilemeyebilirsiniz. AK Parti hükümetinden öncekiler borç para bulabilmek için kapı kapı dolaşırdı. AK Parti hükümeti göreve geldiği günden itibaren dış güçlere olan o borçları kapatmak için mücadele verdi ve kapattı. Geçmişinizi çok iyi bilmeniz gerekiyor. Türkiye'de önceden işsizlik sorunu vardı. İşsizlik yüzde 25'lerdeydi.Şimdi işsizlik yüzde 9'lara kadar düştü. Bu hükümet siz gençler için çok güzel hizmetler verdi. Vermeye de devam edecektir.Biz ülkenin kaynaklarını doğru yerde doğru zamanda harcamaya dikkat ediyoruz.Doğru yerde doğru plan yapmak lazım.Yoksa birinin aklına geldi şu bölgeye hizmet yapalım, hatır gönül işiyle bu iş olmaz.Kaynakların doğru yerde kullanılması gerekli" diye konuştu.

GÜÇLÜ BİR DESTEK
Ülkemizin içerde ve dışarıda daha iyi olması için tüm AK Parti kadrolarının seferber olduğunu ifade eden Dişli, "Ülke ekonomimiz dünyada 17.sırada. Ama bizim hedefimiz ilk 10 arasında yer almak. Bunun için 30 Mart seçimlerinde sizin güçlü bir desteğinizi bekliyoruz" dedi. Dişli, daha sonra Adapazarı Belediyesi'nde göreve geldiği 2004 yılından bu güne yaptığı hizmetleri gençlere anlattı.

24 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?