Olgunlar'da 23. akşam maç sonuçları...

26'ncı Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi Üçüncü akşam maçları bu sonuçlarla bitti

Turport Denizcilik İstanbul: 19-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama: 6
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Turport Denizcilik İstanbul: Güngör İçer, İsa Mercan, Mustafa Ateş, Erol Kapusuz, Uğur Keskin, Hüseyin Karakayışçı, Cenk Burak Çankaya, Erdal Narin, Ensar Hacımustafaoğlu,
Antrenör: Bülent Kasım
Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama: Adem Çolak, Mustafa Çabuk, Veysel Çelik, Osman Suiçmez, Murathan Berigel, Emre Uludere, Engin Akyıldız
Antrenör: Emre Uludere
Goller: Dk.2 Veysel Çelik, Dk.29-38-41 (Pen.)-44 Emre Uludere, Dk.49 (K.Kalesine) Cenk Burak Çankaya (Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama), Dk.5-42 Mustafa Ateş, Dk.6-30 Uğur Keskin, Dk.11 Ensar Hacımustafaoğlu, Dk.12-15-17-20-26 (Pen.)-31-32-33-34-45-47 Erol Kapusuz, Dk.21 Erdal Narin, Dk.43 Adem Çolak (K.Kalesine), Dk.50 Hüseyin Karakayışçı (Turport Denizcilik İstanbul)
---
Akyazıspor: 4-Sanayispor: 1
Hakem: Anıl Garan
Akyazıspor: M.Yaşar Yılmaz, Yavuz Sultan Anat, Adnan Öztürk, Erol Yıldırım, Recai Yan, Nail Kahveci, Hasan Akcan, Ahmet Kahveci, Celal Çevik
Antrenör: Nuri Sait Okur
Sanayispor: Mehmet İşlek, İsmail Uzekmek, Aykut Kobaş, Ahmet Oktar, Mustafa Özpilavcı, Sinan Sert, Feridun Çelik, Edip Dokumacı, Adem Yıldırım, Mustafa Yıldırım
Antrenör: Osman Kala
Goller: Dk.4 Adem Yıldırım (Sanayispor), Dk.17 Nail Kahveci, Dk.19 Hasan Akcan, Dk.33 Recai Yan, Dk.37 Ahmet Kahveci (Akyazıspor)
---
NOT: 26ncı Olgunlar Futbol Turnuvasını düzenleyen Ticaret Lisesi Spor Kulübü Derneği ile Tertip Komitesi, turnuvaya iştirak eden tüm takımlara, eğitime katkı sağladıkları için plaket verecektir. Bu doğrultuda, Ticaret Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Nurettin Elmacı, bu müsabaka öncesi gerçekleşen törende, her iki takımın plaketlerini takdim etmiştir. Bilginize.
---
Çiftçi Kardeşler Kasabı: 7-Milli Eğitim: 1
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan
Çiftçi Kardeşler Kasabı: Recep Durak, Erdinç Tuğralı, Arif Uz, Akif Arslan, Tuncay Gülay, Yusuf Örengül, Mustafa Suiçmez, Tamer Arancı, Beyler Gökçe, Yener Ersoy
Antrenör: Behçet Durak
Milli Eğitim: Cemal Çetinkaya, Hasan Çelik, Fikri Demir, Ayhan Panta, Necmi Sağıroğlu, Atilla Eken, Atilla Ölge, Adnan Şekerci, İlhan Muslu, İskender Keskin
Antrenör: Nurettin Elmacı
Goller: Dk.6 Yusuf Örengül, Dk.11 Tuncay Gülay, Dk.14 Mustafa Suiçmez, Dk.41-43-44 Yener Ersoy, Dk.47 Beyler Gökçe (Çiftçi Kardeşler Kasabı), Dk.14 Fikri Demir (Milli Eğitim)
---
Tok Kardeşler&TG Yapı: 6-Hakemler Derneği: 6
Hakem: Gökhan Tezgel
Tok Kardeşler&TG Yapı: Selami Demir, Çetin Akpınar, Fevzi Uzel, Abdurrahman Çağaltay, Selçuk Gürel, Haluk Yılmaz, Recep Yıldız, Cihan Yıldız
Antrenör: Erdoğan Talay
Hakemler Derneği: Asım Dorak, Süleyman Demirci, Arif Sucuoğlu, Özgür Ömez, Engin Bıyık, Bülent Keskin, Ahmet Öztürk
Antrenör: Gökhan Kahyacık
Goller: Dk.10-17-23 Arif Sucuoğlu, Dk.20-33-48 Engin Bıyık (Hakemler Derneği), Dk.19-29 Recep Yıldız, Dk.25 Cihan Yıldız, Dk.30-45 Haluk Yılmaz, Dk.42 Fevzi Uzel (Tok Kardeşler&TG Yapı)
---
26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü
20 Haziran Cuma
Saat 20.00 Uzman Kimya-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
Saat 22.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market-Protek Mühendislik (Olgunlar)
21 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 STC Duş-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
Saat 21.00 Eski Reji-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 23.00 Ertaş Harita-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)

Disiplin Kurulu toplantısında bazı maçlarda yaşanan olaylarla ilgili alınan kararlar ise şu şekilde:

"26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası Disiplin Kurulu, aynı zamanda İl Disiplin Kurulu Başkanı olan Av.İlhan Ertem önderliğinde toplanarak şu kararları almıştır;
14 Haziran Cumartesi akşamı oynanan Modern Kuyumculuk&Turyap-STC Duş maçının hakemi Ferhat Alkan'ın raporu incelenmiştir. Bu doğrultuda Futbol Disiplin Talimatı'nın (FDT) 42nci maddesi uyarınca, Modern Kuyumculuk&Turyap takımından Ümit Karabaş ve Aykut Okan'a 2'şer, İlhan Gülşen'e 9 maç, STC Duş takımı oyuncuları Kadir Kocacık ile Muharrem Kurtulan'a ise 5'er maçtan men cezaları verilmiştir. Disiplin Kurulumuz ayrıca, 17 Haziran Salı akşamı oynanan Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri müsabakasında ikinci sarı karttan ihraç olan, Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma oyuncusu Murat Bayram'a ise sahadan çıkarken, maçın hakemi Zeki Erdem Şen'e yönelik hakaretleri nedeniyle de 3 maçtan men cezasına hükmetmiştir."

20 Haziran 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.034.753 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?